• رنگ های مختلف از لاله پر باغ در RoozenGaarde لاله مزرعه در طول سال 2018 Skagit دره جشنواره لاله ها در نزدیکی Mount Vernon, واشنگتن است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • ترافیک متوقف شده است برای بازدید کنندگان به صلیب به RoozenGaarde لاله مزرعه در طول سال 2018 Skagit دره جشنواره لاله ها در نزدیکی Mount Vernon, واشنگتن است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • میزبان آلتون براون با اونا دیوید لفور, کار با مواد تشکیل دهنده مخفی, بز در آشپزخانه به عنوان دیده می شود در آشپز آهن مهاجم فصل 2.

  • ردیف قرمز و زرد لاله بلوم در Skagit دره در نزدیکی Mount Vernon, واشنگتن است. جشنواره Skagit دره لاله برگزار می شود هر سال در ماه آوریل است. (عکس از علامت Rightmire اورنج کانتی ثبت نام/SCNG)

جاش Vulich برنامه ای برای اجرای هر خیابان در سانتا کلاریتا. او راه اندازی اقامت خود را از بهار یادگیری در مورد این شهر خصلت تاب و چرخش و تاریخچه آن — و جلسه های بی شمار افرادی که زندگی در آن محله.

با الهام از حرفه ای دونده Rickey گیتس و “هر خیابان” پروژه در سان فرانسیسکو Vulich است طی 439 کیلومتر است.

با این که بسیاری از مایل در 1,923 خیابان در سانتا کلاریتا در حال حاضر زیر کمربند خود را و یک مقدار نا معلوم برای رفتن Vulich باقی می ماند به یاد چه چیزی باعث می شود سانتا کلاریتا کنه با مشاهده فرد, منحصر به فرد, محله.

“من یک حس از ساکنان “شخصیت” گفت: Vulich, 37. “چگونه آنها خود را تزئین متری و چیزهای غیر معمول آنها در آنها است. سر من است در یک مفصل گردنده و چیزهایی وجود دارد که گرفتن چشم من. من آنچه را من به طور معمول نمی بینم رانندگی را از طریق محله.”

در “هر خیابان” پروژه دروازه زد 49-مایل مربع, سان فرانسیسکو, شهر — با 1,100 کیلومتر از خیابان ها در ساعت هفت و 22 دقیقه بیش از 45 روز و 1,317 مایل است.

او گفت: آن را در یک راه عجیب و غریب برای آموزش و ورزش بدن و مغز و به خانه در حالی که ایجاد یک مسیر به سمت همدلی است.

“وقتی که من بر روی این پروژه در سال 2018 امید من این بود که افراد دیگر را بر روی این پروژه و در همان زمان بود الهام گیتز گفت:” در یک مصاحبه تلفنی در روز سه شنبه. “من واقعا شگفت زده چقدر گرفتار است. مردم در حال انجام آن نه تنها در سراسر کشور بلکه در سراسر جهان است. من فکر می کنم آن را سرد که جاش است که مصرف آن در. برو جاش!”

Vulich که بزرگ شد در Sylmar و با حضور سابق لا باپتیست مدارس متوسط و بالا در تپه شمالی آغاز هر-single-خیابان کمپین در 15 آوریل.

جوانترین از چهار فرزند او برای اولین بار شروع به در حال اجرا در سن 4 با الهام از پدر خود همین Vulich یک و سپس مربی برای نورتریج پیسرز آهنگ باشگاه و لا ماراتن میراث دونده که فرار 32 متوالی مسابقات قبل از مجروح شدن زانو خود را یک بار دیگر برای آخرین بار.

“(و الهام بخش من است) با دیدن او عزم خود استقامت و انگیزه خود را و چگونه او مبارزه را از طریق صدمات گفت:” Vulich یک پدر سه که زندگی در سانتا کلاریتا برای 19 سال است. “او القا طرز فکر در من است که من می توانم در یک مقدار زیادی.”

Vulich شروع به تعقیب او در سمت غرب شهر و شرق در حال حرکت است. او توطئه و نقشه ها و عکس ها را در سفر خود را با استفاده از Instagram hashtag #runeverystreetscv.

در حال حاضر او می گوید: او یک حس چگونه ساکنان متفاوت زندگی در هر منطقه از کارشناسی ارشد-برنامه ریزی جوامع به این که قبلا روستایی جامعه Newhall هر نقطه با ماشین ها و کامیون ها COVID-19 ماسک بر روی چمن زیور آلات مکانیکی گاو سوار 6 پا فلز فیل و هنر گچ در پیاده روها پراکنده در سراسر.

او شناخته شده به متوقف کردن و صحبت با همسایه ها که به نظر می رسد مایل و آشنایی همسایگی دست اگر خواسته.

“دلیل است که من آن را یک نقطه به آنچه که من در تماس با یک تفاوت ساز” Vulich گفت. “گاهی اوقات که به معنی ساخت یک تفاوت در زندگی شخص دیگری و گاهی اوقات که به معنی ساخت یک تفاوت در زندگی خود را. این می تواند دلگرم کننده کسی است که با داشتن یک زمان سخت خرید کسی یک وعده غذایی انجام چیزی در کار است که شخص دیگری ممکن است به طور معمول انجام به روز خود را بهتر است. یا تحقق چیزی است که شما می توانید انجام دهید بهتر در زندگی خود را. من شده است با شرایطی که من قادر به زندگی کردن در من اجرا می شود.”

برای هر خیابان های تک پروژه, Vulich اجرا می شود سه بار در هفته و 10 یا 11 مایل به طور متوسط در 9 دقیقه و 30 ثانیه سرعت خود را بیش از نرمال 8-minute mile, سرعت, توقف را در مناظر.

سیاتل پیوند را هدف بعدی این است که نه تنها اجرای یک ماراتن کامل یک روز اما یک دنباله فوق العاده ماراتن است که 32 کیلومتر یا بیشتر.

زمانی که او نیاز به انگیزه طول این دشوار بار بالا و درجه حرارت در تابستان او به یاد کسانی که او از دست او در زندگی شخصی و حرفه ای.

Vulich دعوت دوستان به تنه زدن با او همراه است, اما نه به حال هر takers — به جز همسر خود را از 14 سال زود به تعقیب او است.

“من فکر نمی کنم مردم متوجه آنچه که یک معامله است گفت:” کریستی Vulich, 41, که به ملاقات همسرش در کلیسا جایی که آنها هر دو داوطلب در المپیک های ویژه. “من نمی (متوجه) هنگامی که او برای اولین بار گفت که او قرار بود به انجام این کار. (من فکر می کردم) که دیوانه است.”

بنابراین او پیوست و او را در آنچه او فکر چهار مایل اجرا است که تبدیل به هفت.

“بعد از آن من نیست رفته با او دوباره,” او گفت:. “این نه به 14 مایل اجرا می شود هر بار که او می رود و بنابراین فقط به ذهنی قرار دادن ذهن خود را در اطراف این ایده از رفتن نگه دارید در گرما و خستگی بدن … در آن طول می کشد مقدار زیادی از قدرت ذهنی.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.net