چپل هیل, N. C. — دانشجوی سال اول Wendell مور به ثمر رساند در یک putback به عنوان زمان منقضی شده به کمک شماره 7 دوک رالی گذشته کارولینای شمالی 98-96 در وقت اضافه در تجدید رقابت شنبه شب.

مور پیروی از تره جونز’ از دست رفته تعادل بلوز در نهایت به پایان رسید در این بازی که دیدم دوک تجمع از 13 پایین در فینال 4½ دقیقه از قوانین و مقررات. جونز مجبور به اضافه کاری در هدف قرار دادن یک رقابت بلوز در مقررات شاخ پس از corralling خود را عمدا از دست رفته پرتاب آزاد.

جونز به پایان رسید و با 28 امتیاز به رهبری شیاطین آبی (20-3, 10-2 کنفرانس ساحل اقیانوس اطلس) که trailed بسیاری از شب و چراغ led برای تنها 1:47 بازی اکشن.

کول آنتونی گل 24 امتیاز به رهبری Tar Heels (10-13, 3-9) که به نظر می رسد به طور غیر منتظره در کنترل این یکی خیلی از این راه تنها به بازگشت توسط از دست رفته رایگان می اندازد و عدم توانایی به آمده تا با یک یا دو کلاچ نقش به این یکی.

یک مورد اختلاف بدون تماس در ثانیه های پایانی وقت اضافه به دوک توپ و شانس خود را برای برنده شدن. پس از یک رانندگی سبد خرید با مور به ارمغان آورد و شیاطین آبی به درون 96-95 با 12 ثانیه سمت چپ Tar Heels سعی inbounds توپ برای اندرو Platek — تنها برای دیدن مور بد گویی کردن توپ دور و خاموش Platek در حالی که تماس نزدیکی حاشیه.

جونز به خود جلب کرد ناپاک با 6.6 ثانیه به سمت چپ بر روی یک درایو و ضربه اول رایگان پرتاب آن را به 96-اما او از دست رفته دوم تنها به دوباره بجای اول برگشتن batted فراتر از arc. شیاطین آبی کردم آن را به عقب و جونز سعی خود را به دنبال OT-مجبور شات با حتی بزرگتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de