جان هیلی: آیا برنی ساندرز هواداران فکر می کنم او در واقع نگه داشتن هر یک از وعده های خود را?

Category: توین سیتی

اگر من وعده داده شده به شما همه چیز شما همیشه می خواستم شما می خواهید بدانید که آیا من در واقع می تواند ارائه آن را به شما نمی? به خصوص اگر شما شنیده ام بسیاری از وعده از مردم مثل من در طول سال, و ما تا به حال یک مدت طولانی و به خوبی مستند تاریخچه شکست ؟

این چیزی است که من پازل در مورد بهداشت ، برنی ساندرز (I-Vt.), که مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری تشکیل شده تا حد زیادی از وعده های او نمی تواند منطقی انتظار می رود به انجام برسانند. ما تا inured به ایده سیاستمداران تخمگذار از اهداف آنها نمی رسیدن که ما فقط بالا انداختن این مسائل ؟ یا ساندرز هواداران چارلی Browns از رای دهندگان نادیده گرفتن توپ فوتبال yanked دور در گذشته و شمارش یک نتیجه کاملا متفاوت این زمان ؟

حتی رئیس جمهور تهمت که اغلب ادعا می شود یک مدیر اجرایی که در واقع خود را نگه داشته وعده های انتخاباتی شکست خورده است را به زندگی می کنند تا به بسیاری از آنچه او متعهد شده است. اقتصاد نیست و حتی در حال رشد در 3 ٪ در هر سال چه رسد به 4 درصد و نرخ بالاتر او تبلیغ در کمپین بلیزرز. او نیست جایگزین Obamacare و یا حتی ارائه این طرح گفت: این امر را در بهتر و ارزان تر مراقبت های بهداشتی برای همه. او نیست مجبور مکزیک به پرداخت هزینه برای یک دیوار جدید در مرز جنوبی. و در و در.

(خوب نیروهای آمریکایی را کمک به از بین بردن دولت اسلامی خلافت خود و با کنگره به کمک او قطع شده است مقررات و مالیات. بنابراین قرار دادن آن در “وعده نگه داشته” ستون.)

شما می توانید استدلال می کنند که ساندرز’ وعده ها صرفا جهت سیگنال به رای دهندگان. هنگامی که او در مورد “مدیکر برای همه” دانشگاه آزاد برای همه کار تضمین شده برای همه رایگان مراقبت از کودک به صورت تمام و مانند او گفت: “این نوع از کشور من می خواهم برای ساخت” نه “این چیزی است که شما می توانید انتظار از چهار سال از رئیس جمهور ساندرز.”

اما این که چگونه ساندرز بوده و فریم این موقعیت. برای مثال وب سایت خود را معرفی هر عنصر از پلت فرم خود را با boldfaced عبارت “زمانی که برنی در کاخ سفید خواهد کرد:” به دنبال یک بیانیه شبیه به این: “با تصویب این دانشکده برای همه عمل به ارائه حداقل 48 میلیارد دلار در هر سال برای از بین بردن شهریه ها و هزینه ها در چهار سال کالج ها و دانشگاه های قبیله ای کالج ها کالج, تجارت, مدارس و برنامه های کارآموزی. هر کس سزاوار این حق به خوبی آموزش عالی اگر آنها را انتخاب کنید و به دنبال آن بدون توجه به درآمد خود را.”

او به طور مشابه اعلانی در سه شنبه شب بحث در کارولینای جنوبی است. برای مثال در موضوع آموزش و پرورش, ساندرز گفت: “ما در حال رفتن به سه برابر بودجه کم درآمد عنوان من مدارس زیرا کودکان و نوجوانان آموزش و پرورش نباید بستگی به کد پستی که در آن زندگی می کنند. ما در حال رفتن به کالج ها و دانشگاه های کمک درسی رایگان از طریق مالیات بر دیوار خیابان حدس و گمان است. و ما در حال رفتن به حرکت به مطمئن است که هیچ معلم در امریکا را بدست آورده و کمتر از 60 ، 000 دلار در سال است.”

که نه تنها در یک جهت که یک مقصد. و بدون گسترده تر تغییر در کنگره از هر انتخابات تحلیلگر فکر می کند ممکن است — در آن یکی از مترقی دموکرات به دست آوردن اکثریت در مجلس و filibuster اثبات اکثریت در مجلس سنا — این یک قسمت است که ساندرز احتمالا نمی تواند رسیدن به. چرا که اکثریت قریب به اتفاق ساندرز’ برنامه شامل جدید و یا هزینه های اضافی و همچنین اساسنامه جدید که بدان معنی است که او نیاز به یک شریک مایل در کنگره است.

در روز سه شنبه بحث برخی از ساندرز’ رقبا برای نامزدی حزب دموکرات در نهایت شروع به تماس او را در آن.

این نقد از سوی دیگر ، ctq (D-Minn.), که گفت: کل هزینه ساندرز’ طرح خواهد بود $60 تریلیون (که سی ان ان تعداد و آن را پیش بینی 10 سال هزینه). “این است که سه برابر اقتصاد آمریکا — و نه دولت فدرال — کل آمریکا اقتصاد” Klobuchar گفت که مردم آمریکا “هستند و نه با شما در هزینه حدود $60 تریلیون.”

سناتور. الیزابت وارن (D-جرم.) و معاون سابق رییس جمهور و جو بایدن دو استدلال کرد که ساندرز’ رکورد نمی دهد رای دهندگان به هر دلیلی به باور او می تواند پیشنهادات خود را به واقعیت است. به عنوان بایدن قرار داده و آن را “برنی در واقع نمی گذشت بیشتر از هر چیزی.”

ساندرز’ حامیان استدلال می کنند که این کشور نیاز به این نوع از تغییر رادیکال سناتور حمایت. این یک مسئله جداگانه است اما از اینکه ساندرز می توانید آن را به اتفاق می افتد. من نه استدلال به نفع وضع موجود; من در برابر استدلال ساندرز فروش وابسته به دان کیشوت چشم انداز به عنوان یک دست یافتنی.

Klobuchar قرار داده و آن را به وضوح سهشنبه, به عنوان او در مورد رویکرد به مراقبت های بهداشتی در مقابل ساندرز’ مدیکر برای همه طرح است. “آنچه که من فکر می کنم ما باید انجام دهید این است که همه چیز را بیشتر مقرون به صرفه (اضافه کردن) غیر انتفاعی, عمومی گزینه مطمئن شوید که ما در حال پرداخت برای مراقبت دراز مدت بهتر در داروسازی مثل من و شما انجام داده اند و انجام کاری برای مردم امریکا,” او گفت: به ساندرز “به جای یک دسته از وعده های شکسته که صدا خوب سپر تابلوچسبها.”

جان هیلی است لس آنجلس تایمز’ معاون سرمقاله صفحه ویرایشگر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im