John Wayne ناقص بود اما او ایستاده بود برای آزادی نه نژاد پرستی

حزب دموکرات اورنج کانتی تصویب قطعنامه ای خواستار John Wayne “نژادپرستانه نماد” که مضحک است.

جان وین یک نماد است بسیاری از چیزها اما نژاد پرستی نیست یکی از آنها است. که به انکار نیست که این بازیگر برگزار شد دیدگاه ها یا نظرات را که امروز به درستی به عنوان نژادپرست است. آن را تنها به اشاره است که این نظرات بودند دوباره کشف شده در مصاحبه ای که این بازیگر که متولد سال 1907 به مجله پلیبوی در سال 1971.

برای بافت تاریخی در مورد جامعه آمریکا در آن زمان بود که تنها چهار سال پس از دیوان عالی کشور صادر شده و آن تصمیم مهم در محبت v. ویرجینیا قابل توجه پایین قوانین ایالتی که ممنوع نژادهای مختلف ازدواج است.

نمادی از نژاد پرستی چیزی است که به طور گسترده ای به رسمیت شناخته شده به عنوان نماینده از نژاد پرستی. یک کلان هود نمادی از نژاد پرستی. آن را به رسمیت شناخته شده به عنوان نمایندگی از هر چیز دیگری است.

اگر شما به خواندن یک سال 1971 مجله پلیبوی به صورت مقاله برای پیدا کردن که جان وین برگزار شد نژادپرستانه انداز او را نمادی از نژادپرستی است.

با اینحال حزب دموکرات اورنج کانتی اعلام کرد که آن را “محکوم” اواخر بازیگر “نژادپرست و متعصب اظهارات” و به نام خود “نام و شباهت به حذف از اورنج کانتی فرودگاه.”

اما قبل از هر واژگون هر بیشتر آثار تاریخی در نظر بگیرید که ممکن است دلیل دیگری سمت چپ است به طوری عصبانی جان وین.

افسانه ای ستاره فیلم انتخاب شد به هیئت مدیره صفحه نمایش انجمن صنفی بازیگران در 1940s و او گفت که زمانی که او برای اولین بار به یک نگاه خوبی در جنبش چپ در تصویر متحرک میباشد. “هنگامی که شما حساس شده و برای آن شما می خواهم شروع به آگاه ترک در رئيس جمهور ما پرچم میهن پرستی” او گفت:. آن را “یک نوع sneering.”

صدا آشنا است ؟ تفاوت امروز این است که شما لازم نیست برای تبدیل حساس به منظور آن را به آن را ببینید. شما فقط نیاز به کابل در تلویزیون و یا یک پنجره.

در سال 1944 Wayne شد یکی از اعضای موسس اتحاد عکس متحرک برای حفاظت از آمریکا آرمان های MPA. این گروه از بازیگران ، کارگردانان و نویسندگان برگزار شد با هدف مبارزه با جنبش چپ در هالیوود است.

اولین رئیس جمهور MPA شد مدیر سام چوب. کلارک گیبل و رابرت تیلور نیز برگزار شد ، Wayne شد MPA رئیس جمهور در سال 1949 و در خدمت تا سال 1952. این دوره از سن. جوزف مک کارتی و خانه ملل-فعالیت های کمیته آمریکایی.

بنا به گزارش استودیو مدیران هشدار داد این بازیگر که نقش خود را در مگاپاسکال خواهد خراب کار خود را و کشتن او در دفتر جعبه را.

یک سال پس از فرض ریاست سازمان وین شد کادر بالا-دفتر ستاره در کشور از رتبه 32.

نه برای اولین بار برای تلفن های موبایل مدیران بودند قطع از دیدگاه های سیاسی از آمریکا ،

“من هرگز احساس من نیاز به عذر خواهی برای من میهن پرستی” وین گفت. “من احساس کردم که اگر کمونیست ها در کسب و کار — و من می دانستم که وجود دارد — سپس آنها باید به بیش از رفتن به روسیه و سعی کنید با بهره گیری از آزادی وجود دارد. ما فقط خوب آمریکایی و ما خواستار حق صحبت می کنند ذهن ما است. پس از همه کمونیستها در هالیوود صحبت شد ایشان. اگر شما در یک مبارزه شما باید مبارزه را به نفع خود و در آن سال های اولیه جنگ سرد من به شدت اعتقاد بر این است که کشور ما ارزش های اساسی بودند در معرض خطر است. من فکر می کنم که کمونیست ها ثابت نظر من در طول سال است.”

جان وین بود شدید ضد کمونیستی. او یک بار موقعیت خود را با گفتن کمونیست “بودند گندیده و فاسد و مسموم هوا از جامعه ما با ایجاد سوء ظن و بی اعتمادی و نفرت. ما (اعضای MPA) نامیده می شدند anti-Semite حتی اگر [فیلمنامه Morrie] Ryskind یکی از رهبران ما. ما به نام ضد کارگری حتی اگر روی آبجو و سه نفر دیگر از AFL شد با ما. در واقع ما واقعی لیبرال. ما معتقد به آزادی است. ما اعتقاد در فرد و حقوق خود را. ما متنفر کمونیسم شوروی به خاطر آن بود که در برابر تمام دین به خاطر آن زیر پا گذاشته در فرد به دلیل آن بود که یک جامعه است.”

در چهارم جولای آخر هفته در کالیفرنیا در نظر گرفتن معنای John Wayne کلمات.

John Wayne نمادی از آزادی است. به عنوان یک ستاره فیلم او به تصویر کشیده دشوار مستقل و شجاع قهرمانان بی باک در مواجهه با خطر و اعتماد به نفس در قدرت خود را برای غلبه بر موانع. و به عنوان یک شخصیت سیاسی او فقط به عنوان سخت و فقط به عنوان اعتماد به نفس است که کار درست انجام شد ایستادگی برای آزادی برای “فرد و حقوق خود را.”

این نوع از چیزی که مردم در سمت چپ تماس “خودخواه.”

قرمز ترساندن عصر در هالیوود چپ زخم های عمیق که هرگز به طور کامل شفا. این فهرست سیاه از مظنون به کمونیست ها ویران زندگی و حرفه خود است. ضد کمونیسم است که هنوز هم ناسزا در هالیوود و در سالن های سیاسی چپ.

John Wayne درست بود که کمونیسم سر بر فرد و آزادی را از بین می برد. حق با او بود که آن را پرورش سوء ظن و بی اعتمادی و نفرت. حق با او بود که زمانی که شما در یک مبارزه برای ارزش های اساسی شما باید مبارزه را به نفع خود.

ترک نام خود را در فرودگاه. حزب دموکرات اورنج کانتی خواهد بود و توصیه به دور انداختن که مجله پلیبوی قبل از کسی شکایت آنها را برای ایجاد یک کار دشمن محیط زیست است.

سوزان شلی است سرمقاله نویسنده و مقاله نویس برای جنوب کالیفرنیا اخبار ، [email protected] توییتر: @Susan_Shelley.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de