آن را آسان برای گوش دادن به دیگر تیمبرولوز برنامه ریزی و چشم رول — واقعا واقعا واقعا آسان — اما سر در گم اگر این زمان به نظر نمی رسد متفاوت است.

زیرا در این زمان آن متفاوت است.

مینه سوتا bungled را از طریق دو رقمی از دست دادن رگه در طول سال اما جمعه نخستین بار تیمبرولوز در پاسخ جایگزینی نیمی از فهرستی از تقریبا یک شبه. این که آیا آن را هوشمندانه و یا از جان گذشته, آن را قطعا طراوت.

در طول یک کنفرانس خبری برگزار شده در مرکز شهر در مرکز شهر مینیاپولیس در جمعه تیمبرولوز معرفی هفت بازیکن جدید از جمله all-star گارد نقطه d’angelo راسل به دست آورد و در جداگانه مهلت معاملات با هوستون دنور و طلایی دولت است.

هفت در midseason!

این یک tour de force برای رئیس جمهور بسکتبال عملیات Gersson Rosas که شمار پیشینیان بود و نه تخیل و نه مهارت برای تکمیل چنین شدید قبل. فقط در 10 ماه Rosas منتقل شده است اما دو نفر از بازیکنان او به ارث برده مرکز کارل-آنتونی شهرها و خاموش نگهبان جاش Okogie.

گرگ ها در روز جمعه معرفی راسل ملک Beasley خوان Hernangomez, James Johnson, Evan Turner عمری Spellman و یعقوب Evans, همه از آنها انتظار می رود به در برای بازی روز شنبه در برابر لس آنجلس کلیپرز در هدف قرار دادن مرکز هر چند راسل می تواند یک بازی در زمان تصمیم گیری به دلیل طولانی آسیب است.

آیا همه آنها در لباس گرگ در یک یا دو سال است که در کنار نقطه. بچه ها آنها جایگزین نیست نزدیک به آن انجام می شود بازنده از 13 مستقیم پس از چهار شکست به Atlanta Hawks. و راسل یک دروازه بان است.

از کسانی که در حال حاضر رفتگان رابرت کاوینگتن بود یک بازیکن خوب خود را در چند ماه اینجا و Gorgui Dieng خواهد بود از دست رفته است. چند اما حتی به یاد داشته باشید Keita بیتس-دیوپ Shabazz Napier, اردن بل یا نوح Vonleh. که البته نمی توان گفت برای اندرو ویگینز سابق شماره 1 به طور کلی پیش نویس انتخاب کنید که پنج سال $148 میلیون قرارداد تا به حال تبدیل شدن به یک آلباتروس برای بازیکن و حق رای دادن.

خوب به اندازه کافی مرد جوان, Wiggins, بازی بسکتبال حرفه ای با بی تفاوتی است که در مینه سوتا حداقل — عمر خود را NBA. مدت کوتاهی پس از ورود به یک تجارت نگاه او عمیقا به صاحب گلن تیلور چشم و به او گفت که او عاشق بسکتبال و مینه سوتا نه لزوما در آن نظم و پاداش داده شد با حداکثر قرارداد.

او فقط به اندازه کافی برای پنج فصل به تیمبرولوز به اعتقاد او بیشتر به باز کردن و در حالی که او بهبود یافته در این فصل — 22.4 امتیاز 5.2 ریباند و 3.7 کمک یک بازی — روشن بود او نه بخشی از راه حل است.

رسس نه تنها Wiggins اما آیا تا به راسل که بلافاصله می شود تیمبرولوز’ بهترین نقطه پاسداران از سام کسل کمک به آنها را نهایی کنفرانس غرب در سال 2004. رزمندگان همچنین حفاظت شده در دور اول پیش نویس انتخاب و در دور دوم انتخاب در 2021. پس چه ؟ راسل, 23, امضا شده است از طریق 2023 و تیمبرولوز دو میدارد دور اول این تابستان.

آن را آسان به از دست رفته در حجم جمعه; گرگ قرار دادن بچه ها در هفت مرحله با کشباف. اما این عمل ساده از حرکت Wiggins نباید دست کم گرفت. آن را باید مانند عبور در جهان بزرگترین سنگ کلیه.

برنامه های مهم هستند اما هر طرفدار ورزش های اجرایی یک چشم انداز. برخی از آنها نوشته شده در مداد رنگی مومی (Kevin McHale) برخی با مداد (Tom Thibodeau) و برخی با حروف برش از مجله سرفصل (David Kahn). آنچه واقعا مهم است این است که چقدر اجرایی قرار می دهد و به ساخت آن واقعی است.

این تیم که شعار بازاریابی می تواند “به ما فرصت دیگری. دوباره.” هر سال. بله Rosas’ برنامه ریزی است که فقط در مورد طرح Z برای تیمبرولوز طرفداران. این کار ممکن است آن را نمی ممکن است. اما حداقل ما می دانیم incontrovertibly که Gersson Rosas کار بر روی آن. سخت است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de