جان Osebold آلبوم های ایجاد شده با صداهای شما فرستاده او را

John Osebold has been buried in the sound files you sent him. But hes okay! Hes alive.

جان Osebold شده در فایل های صوتی شما فرستاده او است. اما او خوب! او زنده است. BrilliantEye/گتی ایماژ

در صبح پیام به این شهرستان در هفته پیش امروز یک مرد ارکستر جان Osebold را تشویق همگان—از جمله شما—به او ارسال فایل های صوتی ثبت کرده اید در حالی که نشسته در قرنطینه برای او به نوبه خود به موسیقی است. (شما هنوز هم می توانید.)

او برای ایجاد یک کل آلبوم ها آهنگ ساخته شده با شهر سر و صدا—صدا از بچه خود را, صدای, صدای شما, تغذیه لاک پشت خود را صدای ساخت و ساز در سراسر خیابان را—به صورت رایگان برای کل شهر به گوش دادن به دانلود و لذت ببرید. اگر شما می خواهید برای دانلود نتایج ریز ریز کردن آنها را و آنها را دستکاری کنند و آنها را تبدیل به آهنگ های خود را که بسیار تشویق کرد و همچنین. آن را به یک غول پروژه های مشترک و چه کسی می داند که در آن می تواند بروید.

به عبارت دیگر ما همه در یک گروه و به نام آن جثه درشت و کنترل از راه دورو ما کنترل از راه دور. یا حداقل من یکی از کنترل از راه دور چون من فرستاده جان سه دوم آیفون ضبط من از کوبیدن در گلدان در آشپزخانه من با یک چنگال و او با استفاده از آن در این آهنگ. گوش دادن:

شده است وجود دارد یک ریزه کوچک سکسکه است که به عنوان حق جان دفن کردم در فایل های صوتی—با خوشحالی به خاک سپرده شد در تمام صداهای شما فرستاده او را و شروع به ساخت آهنگ ها, او مریض شدم.

در حال حاضر نگران نباشید! آن را فقط به آنفولانزا. آن را COVID-19.

اما, آن است که آنفولانزا. است که شما می دانید وحشتناک است. مغلوب ساختن پیشی جستن نگه می دارد صحبت کردن در مورد چگونه آنفولانزا بسیار بدتر و سپس COVID-19. بدیهی است, تهمت نباید گوش به اما کافی است برای گفتن آنفولانزا بد است و ما باید جان به استراحت و سالم پس از همه, او را بیشتر از تعهدات در زندگی خود از تنها بودن ما جمعی رهبر گروه. او همچنین یک شوهر و یک پدر یک فرد ،

The completed album will drop on April 6.

تکمیل آلبوم رها خواهد شد در 7 آوریل. هنر پوشش جولی Mathslice

تا جان در حال حاضر تحت دستور اکید از تقلا کردن اربابان را به عنوان زمان زیادی را در به پایان رساندن این آلبوم به عنوان او نیاز دارد. البته جان که جان او می خواهد آن را به صورت آماده برای شما با فردایا اگر نه فردا و سپس توسط سه شنبه در آخرین. اما ما تقلا اربابان خیره هستند و ما را به داشتن آن نیست بنابراین ما توافق کرده اند که با جان در یک تاریخ انتشار برای یک هفته از روز سه شنبه از آلبوم همیشه قطره در روز سه شنبه.

علامت گذاری تقویم خود را روشن خود را در حال حاضر-پاک کردن برنامه و نگاه به جلو WFH با جثه درشت و کنترل از راه دور را در سراسر جهان انتشار در دسترس برای پخش و دانلود برای هر کسی که با اینترنت در 7 آوریل. ما همچنین قراردادن کل آلبوم در یک تقلا کردن پست.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در پاسخ به این پرسش سوزان من می دانم که شما در حال حاضر (که ارسال تمام فایل های صوتی است که آهنگ بالا) خوب جان پیگیری است که بیش از حد و در اینجا یادداشت بوش:

تور شهرستان
باز آواز: بنت Oneppo
درام doumbek, سر و صدا: Doug Marrapodi
vocal: Reggie Watts
vocal: Brangien Davis
hubub & caws: فضل
doorstopper: اردن Kowalke
vocal: Daniel Spils
روزنه خواننده: هانس & استلا Altwies
کودک نو پا vocal: Arlo تامپسون
rooster: Amanda Slepski
گلدان: کریستوفر Frizzelle
پرندگان: Lydia واتسون

می خواهید برای گوش دادن به شش آهنگ جان در حال حاضر به پایان رسید ؟ در اینجا شما بروید.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im