John Lee چهره جدید تماس به استعفا شد و پس از او رئیس سابق پنجه نرم می کند گناه در مورد فساد

لس آنجلس شهر, عضو شورای جان لی رو تمدید تماس به استعفا شد و پس از او رئیس سابق Mitchell انگلند توافق در جمعه 27 مارس به اعتراف به گناه به مانع عدالت در مورد تمرکز بر روی پذیرش خود را از پول نقد اتاق های هتل ها و اسراف وعده های غذایی در طول سفرهای در سال 2017, با توجه به وزارت دادگستری.

لی کاهش درخواست برای مصاحبه در روز جمعه اما سخنگوی خود را در بیانیه ای گفت که “در حال حاضر او متمرکز شده است در خدمت مردم 12th شورای منطقه و شهرستان از L. A. در طول این بی سابقه بحران بهداشت عمومی.” لی شرکت داشتند روز جمعه در ماراتن شورای شهر جلسه انجام شده از طریق کنفرانس های تلفنی نرم افزار با تمرکز بر تلاش های امدادی برای LA ساکنان ضربه سخت رمان coronavirus بیماری همه گیر.

جالب اینجاست که لی re-انتخابات شورای شهر — به سمت صندلی که قبلا برگزار شده توسط انگلند — تایید شد توسط لس آنجلس شهر, کارمند هالی L. گرینویچ روز جمعه. شورای شهر لس آنجلس در انتظار اعلام نتایج رسمی در یک جلسه آینده این تاریخ هنوز مشخص شود میان عدم قطعیت تولید شده توسط رمان coronavirus بیماری همه گیر.

نیاز به 50 درصد به علاوه یک برای جلوگیری از رواناب در مسابقه خود را در برابر Loraine Schulich لی فشرده به دفتر 50.61% بیش از حد 49.39%. دشمنان از هم جدا شدند و تنها 801 رای.

انگلند که به نمایندگی از جوامع در شمال غربی محله از سن فرناندو ولی به عنوان یک عضو شورا از سال 2011 تا زمانی که او پا به پایین در سال 2018 شده بود تحت بررسی توسط مقامات فدرال به اتهام پذیرش هدیه و پول هتل و هدایای دیگر در طول سفر به لاس وگاس در سال 2017, با توجه به مورد درخواست.

دادستان فدرال گفت انگلند, 49, همچنین بستری برای گرفتن $15,000 در نقدی از یک تاجر شناخته شده در اسناد دادگاه به عنوان یک تاجر در طول سفر به لاس وگاس و پالم اسپرینگز.

محققان گفت: تاجر متعلق به یک شرکت فروش اتوماسیون خانه و کابینت — و به دنبال پرورش رابطه با انگلند که در برنامه ریزی و استفاده از زمین و مدیریت کمیته که نظارت شهرستان را از عمده پروژه های توسعه است.

انگلند وکیل جانت I. Levine, در بیانیه ای گفت سابق شورای “قبول مسئولیت کامل اعمال خود است و توبه و پشیمانی و خجالت خود را انجام. با کمک و حمایت از خانواده و دوستان او را همچنان به جلو حرکت کند و به دنبال راه های جدید برای کمک به جامعه خود.”

دادستان در حال رفتن به دنبال حکم حبس برای بیش از 36 ماه.

لی انگلند را رئیس ستاد در سال 2017, بستری قبل از آن که او به همراه رئیس سابق خود در سفر خود به لاس وگاس اما گفت که او “بی اطلاع از هر گونه فعالیت های غیر قانونی که برای آن Councilmember انگلند است که در حال شارژ است.”

لی نشده است متهم از هر خطا است و نه ذکر نام در اسناد دادگاه.

فدرال کیفرخواست unsealed در اوایل این ماه گفت: “شهر کارمند B” به لاس وگاس رفت با انگلند در سال 2017. این کارمند در سمت چپ عضو شورای دفتر در ماه ژوئن سال 2017 در حدود همان زمان لی ترک انگلند ، لی نه تایید اگر او کارمند B ذکر شده در اسناد و مدارک.

زودتر لی گفته او “همه چیز را در قدرت من برای پرداخت و بازپرداخت هزینه های مربوط به این سفر است.” لی بیانیه ای گفت که او از ملاقات با FBI تحقیقات در ماه های ژوئیه و اوت سال 2017 به صورت “داوطلبانه مصاحبه.”

بیش از 1100 نفر با امضای یک طومار خواستار لی به استعفا. چتسورث ساکن ریچارد Mathews سابق داوطلب در Schulich انتخاباتی که در راه اندازی این طومار لی گفت: “باید استعفا بلافاصله از شهرستان.”

گرانادا هیلز محله عضو شورای دیوید بووه نیز نوشت: نامه درخواست لی به استعفا. “من فکر می کنم هر کس به را تشکیل می دهند ذهن خود را در مورد اینکه آیا به یک موقعیت در این” او گفت: از لی مجرمیت. “اما او نمی خواهد که انتخاب شده بود آمد تا قبل از انتخابات به هیچ وجه.”

لی حامیان ایستاده بود پشت councilmember جمعه. “عمومی John Lee که اکثر ساکنان را دیده است و یک مرد خانواده است که طول می کشد تا خانواده خود را به تمام انواع توابع عمومی و این تصویر است که می ایستد قبل از هر چیز گفت:” جو Kozul, Northridge مقیم و سمنان شرق محله شورای آموزش و پرورش عضو کمیته اضافه کرد که انگلند را به گناه تا به حال هیچ چیزی برای انجام با لی.

در همین حال عضو شورای باب Blumenfield گفت که او “شوکه فعالیت های جنایی” ذکر شده در کیفرخواست و اضافه کرد که او “خوشحالم که من همکار سابق در حال حاضر در تلاش برای به عهده گرفتن است.”

لی سال گذشته روی کار شکست اخترفیزیکدان و مربی Schulich در یک انتخابات خاص است. Schulich به نظر می رسد از دست داده اند مسابقه برگشت هم با توجه به نتایج ارسال شده در جمعه توسط دپارتمان ثبت/ضبط ،

“من نا امید که مردم 12th شورای منطقه نداشته صادق نمایندگی در شهر” Schulich روز جمعه گفت.

جسیکا لوینسون یک Loyola Law School استاد می آموزد که قانون انتخابات در Loyola Marymount University گفت: ممکن است مضر به لی حرفه ای.

“سیاسی صحبت این است که آسیب رساندن به جان لی به دلیل وجود چنین ارتباط نزدیک بین انگلند و Lee,” او گفت:. “در سیاست ظاهر واقعا مهم است و اگر شما نگاهی به رابطه بین انگلند و لی و اگر شما نگاه کنید که در آن او بود و حتی جسمی در برخی از ادعا های غیر قانونی عمل, آن را خوب است برای لی.”

کارکنان خبرنگار الیزابت چو کمک به این گزارش.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de