جان کاس: آنچه ما در مورد خودمان و ملت ما در طول بیماری همه گیر کوروناویروس

Category: توین سیتی No comments

پس از اولین کسانی که عجیب خنده دار fistfights بیش از کاغذ توالت در فروشگاه های مواد غذایی و قبل از اینکه امکان وحشتناک جنگ بیش از ماسک در هفته به من مرتکب یک عمل coronavirus سرپیچی.

من نشسته در راحت صندلی چرم در محله cigar lounge و روشن خوب مادورو سیگار.

چرا ؟ چون من می خواستم به نشستن و فکر می کنم در مورد تمام چیزهایی که ما یاد بگیرند از هم اکنون رو به جلو است. و من می خواستم برای خداحافظی به بچه ها.

فقط چند روز پیش آنها نگران FBI یورش به محل دوباره در تعقیب شیکاگو راه politicos. این زمانی بود که ما هنوز هم دست تکان داد.

همه که تغییر برای هر کسی با هر احساس مسئولیت برای خود و دیگران.

ما در جنگ با این ویروس.

شما نمی نیاز به یک محرک “دلاور”به سبک گفتار. این ویروس نمی مراقبت در مورد هالیوود به سبک درام است. و شما نمی نیاز به هر گونه بیشتر fearmongering و لرزش لب. شده است وجود دارد بیش از حد که در کابل, اخبار به روز نگه دارید قفل شده از طریق آگهی های بازرگانی.

شما فقط نیاز به آرام و زمان به فکر می کنم. در اینجا چیزی است که من فکر کرده ام:

اگر همه چیز در حال رفتن به عنوان بد به عنوان متخصصان سلامت هشدار می دهند می تواند ما شکسته فرهنگ آمریکایی رسیدگی به آنچه در حال آمدن است ؟

کسانی از شما که توجه می دانیم که فرهنگ آمریکایی شده است به طور سیستماتیک ساختار شکنی های چپ در طول دهه گذشته است. آن بود و درباره قدرت است. لیبرال ها برنده جنگ فرهنگی در زمان دانشگاه ها و رسانه ها و در حال حاضر در قالب بحث های عمومی.

در عین حال در حال حاضر در این زمان بحران با فرهنگ واسازی و یکی از جدید هنوز به طور کامل سمان در چه ties that bind متنوع مردم با هم و نگه داشتن آنها را قوی ؟

یک الگوی رفتاری رفتن در اطراف به ما می گوید که اجداد ما بودند به نام به جنگ و همه ما خواسته شده است که به انجام این است که نشستن بر روی نیمکت و تماشای تلویزیون است. وجود اشتیاق برای روزولت پای بخاری چت و چرچیل لب بالا سفت. اما ما هنوز هم ساخته شده از این نوع از مسائل است ؟

یا ما باید تبدیل به یک احمقانه مردم هدر رفتن دردناک زمان بر است که ممکن است توهین به کسی خواستار آن “چینی”ویروس?

روز دیگر پارس سگ از رسانه ها و سیاست مبارزه بر اینکه برخی از ناشناس کاخ سفید کارمند tastelessly آن را به نام “کونگ آنفولانزا.” چند هفته پیش سی ان ان مجریان خواستار شد آن را به “چینی آنفولانزا” و “ووهان” ویروس — شما ممکن است دیده می شود تصویری mashup. اما در حال حاضر این عمل از تماس آن با نام منشاء گناه است.

چین آن را دوست ندارد و برخی از سازمان های رسانه ها حساس هستند به چین احساسات. دیزنی و NBA حساس بودند که چین تبدیل شد peeved با آنها. اما این ویروس در چین نشات گرفته و چین دروغ در مورد آن برای هفته ها. و خواستار آن “چینی” هر چیزی که می شود در راه چه بسیاری از آنها را می خواهید به آن تماس بگیرید: #TrumpVirus.

به یاد داشته باشید آنچه که رام امانوئل در مورد گفت: هرگز اجازه دادن به بحران رفتن به زباله وجود دارد ؟ آنها نه اتلاف آن.

اما اگر شما در یک تخت بیمارستان, با صورت خود را بسته به یک یک شما واقعا نمی توانید شنیدن پارس سگ. و کسانی که در مبارزه از جان گذشته برای اکسیژن احتمالا نمی دهد دو انجیر.

ما در حال حاضر آموخته زیادی در مورد خودمان را با کسانی که در شیرخواران (و من معنی آن را به معنای واقعی کلمه) دعوا بر کاغذ توالت در فروشگاه ها. ما بیشتر بدانید, اگر پناهگاه در محل سفارشات با حمایت گارد ملی و بیمارستان ها استخدام امنیتی مسلح برای مقابله با دعوا بیش از هواکش و تخت.

مکزیک به نظر نمی رسد که نگران است. آنها در مهمانی های بزرگ, شاد, جمعیت. اما اروپا کشف فضیلت از مرزها. در ایتالیا پزشکان در حال حاضر مجبور به جیره فن تصمیم گیری است که زندگی می کند و کسی که می میرد.

“در ایتالیا آنها می گویند پان دی grano گفت:” من آرایشگر, Raffaele ریا از ناپل.

او توضیح داد که “پان دی grano,” به معنای واقعی کلمه به معنی “نان گندم.” زبان عامیانه متولد شد و در ایتالیا در طول جنگ جهانی دوم هنگامی که مردم از گرسنگی. بیمارستان ها کامل شد و منابع کمیاب است. و پزشکان مجبور شدند — فقط به عنوان آنها در حال انجام در حال حاضر به بازی خدا و تصمیم راز بزرگ برای کسانی که تلقی unsavable.

کسانی که نبودند به ذخیره شود مانند افراد مسن و بیمار داده شد نان گندم. از آن ساخته شده مردم گرسنه احساس کامل و تا حدودی آرامش در پایان.

“بنابراین در حال حاضر” ریا گفت: “در ایتالیا با بسیاری از بیمار با این ویروس کسی می پرسد:” چگونه است که پدر بزرگ خود را?’ شما می توانید با پاسخ, ‘پان دی grano.’ اما شما در حال صحبت کردن در مورد نان گندم. شما در حال صحبت کردن در مورد پایان. که تابه دی grano.”

من آرزو می کنم کلیساها باز شد. یک دوست خوب به طور منظم حضور در خدمات در کلیسای کاتولیک روم. یک هفته پیش او وجود دارد دخترش را تایید کرد. کشیش کاربردی روغن مقدس به پیشانی همه بچه ها یکی پس از دیگری با همان جام و همان شست.

“من فکر نمی کنم بسیاری از آن پس” او گفت:. “اما در حال حاضر من فکر می کنم باید من را پاک آن بلافاصله ؟ ببینید که چگونه این تغییر کرده است؟”

این غم و اندوه بزرگ این است که کلیساها و معابد و مساجد نزدیک همانطور که مردم به آنها نیاز دارید بیشتر. اما شما نمی نیاز به یک کلیسا به دعا. شاید بهترین نماز تمام است ساده ترین نماز من می دانم که زبان آمده که پست جمع آوری مالیات سر خود را متمایل شدن زانو زدن, زمزمه, “Kyrie eleison. بر من رحمت آه خداوند گناهکار.”

ما را از این طریق دریافت کنید. و در طول راه ما باید یاد بگیرند که دقیقا چه کسی به ما هستند.

جان کاس مقاله نویس برای شیکاگو تریبیون. آدرس ایمیل خود را است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>