جان کاس: trump’s تخفیف Blagojevich دفن ریاست جمهوری وعده در مورد ‘تخلیه باتلاق’

Category: توین سیتی

در حال حاضر که رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن است تبدیل به زندان از سابق فرماندار ایلینویز راد Blagojevich — که تکان داد پایین یک بیمارستان کودکان و سعی در فروش آمریکا صندلی — آنچه باید مغلوب ساختن پیشی جستن را با وعده های بزرگ?

که وعده داده شده در مورد “تخلیه باتلاق”?

مغلوب ساختن پیشی جستن باید به وعده خود یک سوراخ حفر و دفن آن است. آن را حداقل او می تواند انجام دهد.

این بدترین زمان برای مغلوب ساختن پیشی جستن برای نشان دادن رحمت به فاسد ایلینوی سیاستمدار حتی کوچک باتلاق جانوران پستاندار شبیه راسو مانند Blagojevich.

این خبر را Blagojevich به نظر می رسد مهم است اما در شرایط سیاسی او هیچ چیز فقط خالی کت و شلوار قرار داده و در این کار توسط شیکاگو دموکراتیک ماشین ward, رئیس, ریچارد Mell پدر در قانون.

دیگر دموکراتیک کارفرمایان رفت و به طوری که خود را اتحادیه های کارگری و شیکاگو بچه ها سخت است. اما پس از آن Blago و Mell سقوط کرد بیش از یک محل دفن کرد.

Mell شکست بد. فدرال نقل مکان کرد.

Blago یک دلقک که خوانده رودیارد کیپلینگ “اگر” در راه خود را به دادگاه فدرال یک مرد که همسر او در تلویزیون به خوردن جنگل اشکالات را به نفع خود به او رحمت مردی که خودش را groveled در مغلوب ساختن پیشی جستن را نشان می دهد “مشهور شاگرد.”

و در حال حاضر عملا نادیده گرفته شده توسط رسانه ملی فدرال فساد سیاسی بررسی رول از طریق Illinois. شایعات به سرعت در امتداد شیکاگو راه اهداف بالا برش معاملات با دادستان فدرال آماده به نشت خود جرات و وحشت در مجموعه.

این نیست خالی مناسب مانند Blagojevich. این حزب دموکرات مردان آلفا. و در حال حاضر Blagojevich ظهور از زندان پیروز به ستایش مغلوب ساختن پیشی جستن نام و نام خانوادگی.

ریاست جمهوری رحمت است همه چیز در مورد سیاست. بیل کلینتون منتشر شد پورتوریکو تروریست ها فقط به عنوان همسر خود هیلاری کلینتون بود carpetbagging او در نیویورک در مجلس سنا اجرا نیاز به پورتوریکو حمایت رای دهندگان.

باراک اوباما تبدیل حکم خائن چلسی منینگ که به بیرون درز حجم انبوهی از اطلاعات قرار داده است که جان آمریکایی ها در خارج از کشور در خطر است. او نیز منتشر شد که خشونت و مصر تروریستی اسکار لوپز ریورا عزیزم از سمت چپ.

چه تهمت برنده می شود ؟ او را برنده Illinois. اما این را به او می دهد پوشش را نشان می دهد ریاست جمهوری عشق را به دوستان خود راجر سنگ.

سنگ شده اند باید ظاهر شامپاین به عنوان خبرنگاران صف خارج Blagojevich است ییلاقی در شیکاگو روز سه شنبه در انتظار فرماندار سابق با شکوه بازگشت.

سنگ بود به جرم دروغ گفتن به کنگره و تداخل با FBI تحقیقات به دخالت در انتخابات است. در حال حاضر می تواند عفو راجر سنگ مراتب پشت ؟

“آه به Blagojevich شکستن” گفت: کارن پیشخدمت به من نوشت: این ستون در کسی که شام میخورد. “من احساس می کنم متاسفم برای بچه ها, خانواده خود را. او وقت خود را. چه در مورد دیگر سیاستمداران؟”

چهارده سال است که بیش از دیگر سیاستمداران کج را دریافت کنید. اما آن را عادلانه بود. نه همه با من موافق. ایلینوی دموکرات نیست.

“من فکر می کردم این حکم ظالمانه بود و اگر وجود دارد یک راه برای کاهش این که حکم برای او و خانواده اش من را حمایت از آن گفت:” ایلینوی, ایالات متحده آمریکا به مردم ایران ، Durbin در سال 2018 زمانی که مغلوب ساختن پیشی جستن اولین شناور Blago بالون.

وقتی پرسید که آیا یک مغلوب ساختن پیشی جستن تخفیف Blagojevich را حکم خواهد بود قابل قبول دوربین خود را باز کرد به ترد دهان فقط به اندازه کافی بلند به می گویند: “من به شما اجازه رئیس جمهور تهمت را که تصمیم گیری, اما من قطعا فکر می کنم از 14 سال به طور کامل بیش از حد طولانی است.”

چهار ایلینوی فرمانداران محکوم شده اند از فساد در طول عمر من است. سابق کالیفرنیا ، جورج Ryan خدمت تنها کمی بیش از پنج سال است. اما من استدلال کرد که رایان فساد مربوط به فروش از رانندگان کامیون های رانندگی منجر به مرگ شش ایلینوی کودکان وحشتناک تصادف آتشین. رایان دریافت کرده اند باید زمان بیشتری است.

سابق کنگره ایالات متحده جسی جکسون جونیور که ممکن است ذینفع اوباما سنا صندلی معامله بود نه Blagojevich بررسی شده است به طور ناگهانی متوقف شد و قبل از آن صعود کرد و بالاتر آیا زمان برای نامربوط مورد.

Blagojevich هرگز یک سکه از طرح های خود را, اما Triple J به جیب $750,000 در کمپین نقد و آن را منفجر, در آشغال. او کمی بیش از یک سال در زندان فدرال و هنوز هم خود را جمع آوری آبدار فدرال بازنشستگی.

“او (Blagojevich) خدمت هشت سال در زندان گفت:” رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در روز سه شنبه. “است که یک مدت زمان طولانی و من به تماشای همسر خود را در تلویزیون. … بسیاری از مردم در مخالفت با این حکم است. او یک دموکرات و نه جمهوریخواه.”

وقتی که می آید به فساد است وجود دارد یک تفاوت آقای رئیس جمهور ؟

مغلوب ساختن پیشی جستن باید او را دفن “تخلیه باتلاق” قول می دهم که در لجن و کثافت مرطوب در اطراف فاسد هر دو حزب در واشنگتن سیاست است.

اما زمین وجود دارد همان جوشانده قوام به عنوان نشانی از فساد دو حزبی ایالت ایلینوی است.

حفاری سوراخ و لجن آب افزایش می یابد, در ایلینوی در واشنگتن با آوردن آن بی تردید بوی فساد است.

سیاستمداران تبدیل شده به آن استفاده می شود رشد آنها در آن آنها در این راه برخی از ما عادت به بوی شیکاگو اتحادیه سهام متری در محله های قدیمی.

خون از یک کشتارگاه ناپاک است اما صادقانه است. آن را به معنی کار و حقوق. این متفاوت است. این بوی عفونت خطرناک است.

فساد نیست خیلی زحمت سیاسی کلاس. آنها تبدیل شده ایم ایمنی بدن. اما آن را نشانی از آلوده کردن مردم است. و این گناه آن است.

به این دلیل که افراد متصل به راه رفتن دور دموکرات ها و جمهوری خواهان برنده عفو, commutations برخی کلاهبرداران چربی فدرال و حقوق بازنشستگی و آنها تعجب:

کجا من ؟ من کجا است ؟

چگونه مردم نگه سیاسی کلاهبرداران به حساب زمانی که آنها مجبور به پیدا کردن یک مرد که می داند که یک مرد فقط برای به دست آوردن در یک فساد سیاسی ،

آنها نمی.

آنها پایین تر خود را به استانداردهای رهبری خود را. و عفونت افزایش می یابد.

تهمت می فرستد Blagojevich خانه به عنوان یک قهرمان فتح. بر اساس نگاه ایلینوی آقای رئیس جمهور و ببین کار بزرگ خود را.

جان کاس مقاله نویس برای شیکاگو تریبیون. خوانندگان ممکن است او ارسال ایمیل در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de