جان کاس: مغلوب ساختن پیشی جستن کلاغ در تپه شیف و دموکرات ها که می تواند به توقف برنی ساندرز احساس سر خود را انفجار

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن در زمان پیروزی خود را پیروزی بوک پس از شکست دموکرات استیضاح و مانند یک خروس صعود تا بر روی تپه شیف و شروع به کلاغ.

بسیاری از مروارید شد و چنگ در مغلوب ساختن پیشی جستن را با استفاده از یک محوطهء اطراف انبار لقب برای توصیف خود را از استیضاح توسط مجلس دموکرات و شما می توانید از گوش سران حزب دموکرات استقرار انواع انفجار مانند بطری های آبجو پرتاب منجمد در پیاده رو.

Poc. Poc. Poc.

بله, اوباما در حال خنده در حال حاضر, اما آنها می تواند انزال زن اشک تلخ فردا زیرا اگر چیزی خاص در مورد تهمت آن است که او خود را بدترین دشمن و به خوبی می تواند با شتاب شکست از مرغ لب از پیروزی.

در عین حال امروز اجازه دهید در نظر بگیرید کسانی انفجار سر دموکراتیک کارفرمایان حسرت برای میلیاردر مایک بلومبرگ به آنها را ذخیره کنید.

آنها در حال انفجار زیرا آنها در معرض شده است. مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح آخرین در یک سری از حماسه آنها تحت فشار قرار دادند به نگه داشتن خود را از رای دهندگان ذهن کردن آنچه آنها خود را به برنی ساندرز در سال 2016.

آنها را دزدیدند ساندرز از حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری و ثابت آن را برای هیلاری کلینتون ، در آن سال از شورشیان به عنوان مرکز سیاسی شروع به سقوط ساندرز می تواند مورد ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن.

ساندرز آن را می داند. خود را وفادار پایه آن را می داند و بنابراین کمیته ملی حزب دموکرات.

سر در حال انفجار به دلیل سعی کنید به عنوان آنها ممکن است آنها نمی توانند بفهمند که چگونه برای کشتن ساندرز’ نامزد انتخابات ریاست جمهوری. مانند او نفرت او از او پرحرفی در مورد سوسیالیسم و یا زنده بودن یا هر چیز دیگری ایجاد باد آنها ضربه ساندرز چیزی دیگر نامزدهای دموکرات نبود.

اصالت.

و به این ترتیب سران حفظ انفجار حتی اگر آن سر در شن و ماسه بر روی شانه دموکراتیک جاده به قدرت تقاطع بزرگراه.

این دانشمند ون جونز یک آمریکایی آفریقایی تبار به حال بی پروایی نشان دادن جسارت به فاش کردن حقیقت ناخوشایند در سی ان ان شب دیگر:

مغلوب ساختن پیشی جستن است به سادگی با هدف برون شهری و روستایی رای دهندگان. او به طور موثر هدف قرار دادن رای دهندگان سیاه پوست و لاتین با سیاست رشد خوشبینی اقتصادی و موثر نماد است که می تواند تهدید دموکراتیک قدرت است.

مغلوب ساختن پیشی جستن پرده برداری رویکرد خود را در ایالت متحده آمریکا.

بدون سیاه رای دهندگان ایم که مسلم گرفته شده برای دهه ها به دام افتاده در عملکرد ضعیفی مدارس برای خدمت به منافع بزرگ-عمومی شهرستان های کارگری و کارمندان آموزش و پرورش وجود دارد این است که هیچ حزب دموکرات است.

این حزب سیاست هویت مسابقه نگهبان فکر پلیس خواهد بود را به زور به تصویر بکشد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان نژادپرستانه و تحقیر اقلیت که در حمایت از او به عنوان خائن. اما جونز درست است.

“ما رو از خواب بیدار مردمی” جونز هشدار داد همکار دموکرات صاحب نظران در سی ان ان. “وجود دارد یک کل حباب چیزی که می رود (تهمت) گفت: s—سوراخ ملل بنابراین همه مردم سیاه و سفید در حال رفتن به نفرت او را برای همیشه لطفا برای. که نه لزوما ، من فکر می کنم آنچه شما در حال رفتن به او را انجام, شما ممکن است مانند من و بلاغت اما نگاهی به نتایج و رکورد من به مردم است.’ اگر او باریک کست که آن را می تواند موثر باشد.”

در همین حال جو بایدن نگه می دارد کوچکتر است. او کوچک در گوشه ای مانند بالن از یک شکارچی بایدن Burisma در اوکراین است.

هیستری رسیده fever pitch با سابق بیل کلینتون گورو جیمز “این اقتصاد احمق” Carville فریاد میکشند مانند برخی از وحشت مرداب پرنده.

او ترس از Sanders. دموکراتیک استقرار همواره وحشت زده از ساندرز فقط به عنوان استقرار جمهوری خواه بود وحشت زده از مغلوب ساختن پیشی جستن.

و Carville می داند بهتر از بسیاری است که در سال 2020 آن را اقتصاد احمقانه است.

“من 75 سال است. چرا من اینجا هستم و برای انجام این کار ؟ چون من به مرگ می ترسم که چرا!” Carville فریاد زد: مجریان MSNBC. “ما می خواهیم به یک ایدئولوژیک فرقه است ؟ یا می خواهیم به یک اکثریت غریزه به اکثریت حزب؟”

ترجمه: Poc. Poc. Poc. Poc.

با این وجود دموکراتیک رای دهندگان بودند شجاعانه هل دادن به جلو در تلاش برای انتخاب خود را نامزد ریاست جمهوری آماده شدن برای رای دادن در نیوهمپشایر.

و بلومبرگ swoops در کردن ترمال به زمین در بایدن لاشه هاپ و خرید همه چیز.

ساندرز در روز پنج شنبه ادعا کرد که “پیروزی قاطع” پیروزی در آیوا از 6000 رای که چیزی است که او باید قادر به انجام روز پیش اگر نه برای هیولا شکست حزب دموکرات آیوا در شمارش آرا.

این سناتور از ایالت ورمونت تا به حال به خود آیووا اعلامیه در منچستر, N. H.

“ما در حال برگزاری یک کنفرانس مطبوعاتی که باید رخ داده است سه شب پیش در Des Moines, اما برای ناتوانی از حزب دموکرات آیوا به شمارش آرا در یک مد به موقع,” ساندرز به خبرنگاران گفت: در نیوهمپشایر ستاد.

“که پیچ شده به شدت ناعادلانه به مردم آیووا شده است ناعادلانه به همه نامزدها و همه حامیان آنها. بنابراین آنچه که من می خواهم به انجام سه روز دیر است با تشکر از مردم آیووا, برای, بسیار, قوی, پیروزی آنها به ما دوشنبه شب” ساندرز گفت.

آن را یک پیروزی در رای اگر نه در نمایندگان با استقرار fail-safe نامزد شهردار پیت, از پشت.

به عنوان اگر اتفاقی ساندرز نمی توانید گزاف گویی او باید داده شده است. و تام پرز, DNC رئیس حتی به سرقت برده ساندرز’ کوتاه رعد و برق, با اعلام او ارسال مردم به انجام بازشماری.

که در آن شما در حال گرفتن recounters تام? از طبخ شهرستان ؟

خواه سیاسی سران در حال کامل به ترکیدن در حال حاضر اما اطمینان بیش از حد و خوشنودی ممکن است باعث شود آنها را به همان صدا در نوامبر است.

Poc. Poc. Poc.

جان کاس مقاله نویس برای شیکاگو تریبیون. آدرس ایمیل خود را است jskass@chicagotribune.com

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر