جان کاس: برای جلوگیری ساندرز دست پاچه دموکراتیک استقرار نوبت به بلومبرگ. اما او اشتباه نامزد در زمان اشتباه

Category: توین سیتی

توهم multibillionaire مایکل بلومبرگ است خواه در حال حاضر در تلاش برای خرید دموکراتیک نامزدی ریاست جمهوری و با استفاده از ایجاد رسانه ای نخبگان به دریچه گاز برنی ساندرز.

و شب او جدی از ضرب و شتم در دموکراتیک ریاست جمهوری بحث در نوادا است.

بلومبرگ بود زدم درست از کفش خود را. او هرگز بهبود. او باید فکر می کرد: “من فقط به صرف 400 میلیون دلار برای این کار ؟ من باید شده ام یک کشاورز.”

آن سن. الیزابت وارن که تحویل پانچ. یکی از بزرگ دست راست و تمام است که باقی مانده بودند بلومبرگ خالی کمی کفش راحتی بر روی زمین است.

“من می خواهم به بحث در مورد که ما در حال اجرا در برابر: یک میلیاردر که تماس زنان چاق تخت” و ” اسب رو لزبین,'” گفت: Warren. “و من صحبت کردن در مورد دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن. من صحبت کردن در مورد مایکل بلومبرگ.”

وجود دارد هیچ دوره نقاهت بعد از آن. او سعی کرد به شانه قدیمی خود را در نظر به عنوان “جوک.” مخاطبان می خندیدند.

این مسابقات نمایشهایش از بحث دموکراتیک بودند سرگرم کننده است. اما آن را منحرف از اساسی و ناخوشایند حقیقت رو به pro-بلومبرگ دموکراتیک ایجاد و آن را رسانه ای کرد.

آنها در سه سال گذشته صرف تحریک رای دهندگان در یک دیوانگی به نفرت که نارنجی جمهوری خواه و آنها را توصیف به عنوان یک مستبد که تهدید اساسی است.

اما چه کسی دموکراتیک ایجاد را انتخاب کنید به عنوان قهرمان ؟ یکی دیگر از مستبد که می گوید قانون اساسی منسوخ شده است.

وجود دارد بسیاری از بلومبرگ به نقل وجود دارد فراتر از “اسب رو لزبین” است که باید از نگرانی. بلومبرگ فکر می کند که مالیات فقرا است بهترین وسیله برای خم شدن آنها را به خود خواهد شد. او به نظر می رسد پایین بینی خود را در این افراد کمی در کشاورزان و کارگران کارخانه و گفته است که قانون اساسی فقط بیش از حد “از مد افتاده” برای سلیقه های خود را.

او شعار “مایک خواهد آن را انجام داده.” اما چه خواهد شد او را با فدرال قدرت ؟ او نمی گویند.

این نیست در مورد الهام بخش از رای دهندگان. این آهنگ عروسی از شرکت های بزرگ و دولت, آهنگ هیلاری کلینتون یک بار سنگ به وال استریت. و بلومبرگ است وال استریت.

آیا بلومبرگ را موثر جمهور یا نه نیست این موضوع در اینجا. شما نیاز به پیروزی در انتخابات ، و من می بینم یک نقص جدی در تأسیس حزب دموکرات استراتژی است. من می تواند اشتباه است.

اما من نه غلط در مورد بلومبرگ عدم درخواست تجدید نظر به عنوان ساندرز نگه می دارد هیجان انگیز پایه. جوان دیدن ساندرز به عنوان معتبر و بلومبرگ که بدون خونریزی. می توانید بلومبرگ پر کردن استادیوم از مردم که او را دوست دارم ؟ اگر او می پردازد و آنها را به اندازه کافی.

این عقل مشترک است که بحث دموکراتیک بود چنین وحشی مبارزه با نوار که برنده شد رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن. اما تهمت نمی برد. ساندرز به دست آورد. او پیشتاز. رای دهندگان خود هستند پرشور پایه حزب دموکرات در حال حاضر.

در صورت ادامه این روند تنها راه حزب دموکرات کارفرمایان می تواند به توقف ساندرز است که به دکل کنوانسیون ملی دموکرات ها در برابر او و استفاده از قابل اعتماد خود superdelegates به انکار ساندرز نامزدی.

اما آنچه که کارفرمایان برنده اگر آنها چاقو ساندرز این راه در دو پی در پی انتخابات ؟

نه ریاست جمهوری.

بلومبرگ فراموش کردن او در یک دموکرات اولیه. دموکرات ها در حال بیدار رزمندگان حزب که رول چپ همراه است که تقاطع بزرگراه در تلاش خود را برای قدرت و نیویورک تایمز روزنامه — از جمله توماس فریدمن که همسر موزه ذینفع بلومبرگ جایزه انسان دوستی — نبود تا در بحث مرحله به دفاع از او. و بلومبرگ نمی تواند دفاع از خود است. او wisecracks در مورد “چربی broads” نمی توان تحمل در میان بیدار چپ را تهدید می کند که جاه طلبی های خود را.

پس چگونه استقرار رسانه ها او را نجات دهد در حال حاضر ؟ رای دهندگان به دنبال قدرت عقل سریع و شجاعت از بلومبرگ اما نمی پیدا کردن آن در نوادا است. بلومبرگ می توانید شیب را به جیب خود تغییر و پیدا کردن سریع یک و نیم میلیارد دلار صرف تبلیغات سیاسی و شاید توسط نیروی خالص از ثروت خود را, او ممکن است درایو خود را ملال انگیز بحث عملکرد از رای دهندگان ذهن.

دموکراتیک استقرار banked در مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح از بین بردن محبوبیت خود را. آنها banked در بایدن به آنها را ذخیره کنید. استیضاح معکوس آیا به عنوان روسیه تبانی و مغلوب ساختن پیشی جستن اعداد را نگه دارید نوردی.

و بایدن? دیگر او را مسن تر از او به نظر می رسد و شما شروع به توجه به چیزهای عجیب و غریب در مورد او راه دهان خود کار می کند و که گوش مو که نیست کمرنگ است.

ساندرز است که هیچ corporatist. او یک چپ و من مخالف با اکثر تمام سیاست های خود را. در بحث بلومبرگ با استفاده از “C” کلمه در برابر ساندرز “کمونیست” در یک کلیپ که خواهد شد مورد استفاده در مغلوب ساختن پیشی جستن تبلیغات.

هر چند من معتقدم ساندرز اشتباه است, در سیاست, سیاست های او موثر هستند چرا که او را شنود گذاشته به چیزی. دموکرات اندرو یانگ آن را درک اولیه و هر چند یانگ کاهش یافته و از نژاد آن صحبت می کند به بلومبرگ نقص در دموکراتیک استراتژی است.

آمریکا و جهان در حال آماده شدن برای تغییر بزرگ است که تحولات اجتماعی ناشی از انقلاب صنعتی به نظر می رسد عجیب و کوچک مانند کودکان در حال بازی با سربازان قلع.

خواهیم دید بیشتر اتوماسیون ربات, هوش مصنوعی, ماشین بدون راننده و کامیون و جدید لرد بزرگ تکنوکرات را فشار ماهر و غیر ماهر به اقتصادی تبعید.

آن را عظیم خواهد بود. مردم آن را احساس می کنید در حال حاضر, در حال حاضر به خصوص در افراد جوان است. فقط از آنها بپرسید. و اگر آنها نمی ترسم دقیقا از فن های اعیان آنها نگران جایگاه خود در جهان است. انسان رای اضطراب خود را به عنوان زمان از تکنوکرات پیشرفت بر آنها.

و به طوری که می کند دموکراتیک ایجاد و استقرار رسانه ها handmaidens سرپا نگه داشتن خود را به عنوان قهرمان به آنها را ذخیره کنید از ساندرز?

خداوند بالا و توهم خود را. این مستبد. بلومبرگ.

جان کاس مقاله نویس برای شیکاگو تریبیون. آدرس ایمیل خود را است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im