جان کامرون میچل جمعیت Surfed در مور شب گذشته

Category: سیاتل

John Cameron Mitchell, creator of Hedwig, in a dress inspired partly by Klaus Nomi and partly by Transformers.

John Cameron Mitchell خالق هدویگراه می رفت به روی صحنه در یک لباس با الهام تا حدودی توسط کلاوس Nomi و تا حدودی با ترانسفورماتور. کارل Swenson

“من می خواستم یک ترانسفورماتور لباس” جان کامرون میچل گفت یک خانه بسته بندی شده از طرفداران فریاد مور در تئاتر شب گذشته پس از آواز “منشاء عشق” از Hedwig and the Angry Inchموسیقی او کارگردانی و ستاره دار در (و نوشت: با استفان Trask).

“هر کس می تواند حدس می زنم که چگونه بسیاری از لباس های آن می شود می شود هیچ چیز” او اضافه کرد به خنده. سپس کسی که به او کمک کرد تا حذف آن بال در هر بازو و دیگری دست او را به یک بطری آب و میچل کشیده سبز کلش از یک طرف محفظه در لباس به نوشیدن ، “من می توانم پیدا کردن سوراخ,” او گفت: به بیشتر خنده. “آن است که وجود دارد.” یک مکث. “درست مثل مدرسه بالا است.”

“من هدویگ یا من ؟” او گفت: در یکی دیگر از نقطه فصاحت. شب تمام شد مانند این—آهنگ ها, جوک, meta-تفسیر آهنگ های بیشتر از یک بویی پوشش و حتی بیشتر آهنگ ها, پلاگین جدید خود را, پادکست, پس از آن حتی بیشتر آهنگ ها (شب به طول انجامید تقریبا سه ساعت بدون وقفه)—drizzled با نام انداختن.

من جسورانه نام به این بند راحت تر به عنوان خوانده شده. Bea آرتور بود “در اشک” هنگامی که او آمد به دیدن Hedwig and the Angry Inch در حال حاضر از بین رفته جین تئاتر خیابانی در غرب ایجاد کرد. Danny DeVito آمد. Patti LuPone آمد. مدونا و الیوت اسمیت آمد و در همان شب. (“او پسر خوبی بود و او یک عوضی. چه ؟ او بود.”) گلن کلوز آمد به آن را ببینید 10 بار. (“و من زمزمه در گوش او: ‘آیا شما?'”) David Bowie آمد به آن را ببینید (“او تابیده لبخند او مانند یک فانوس دریایی”) اما او نمی صعود شش داستان به دیدن میچل در اتاق پانسمان خود را پس از نشان می دهد. لو رید آیا بالا رفتن از پله ها هر چند: “لو گفت:” شما زیبا بودند و من می توانستم لعنتی درگذشت.”

I know, I promised you crowd-surfing in the headline. Its coming.

من می دانم که من به شما وعده داده شده جمعیت-گشت و گذار در تیتر. آن را در آینده. حسن نیت ارائه میدهد از من smudged تلفن همراه دوربین در تاریکی

هیچ کس واقعا مطمئن شوید که قبل از نشان دادن آنچه که ما از رفتن به دریافت کنید. زن و شوهر, گی بچه ها من چت با خارج از تئاتر فکر آن را کامل تولید Hedwig and the Angry Inch. آن نمی شد. آن خالق هدویگ صحبت کردن در مورد که در آن شاهکار خود را از موسیقی آمد از آواز و آهنگ از نمایش و آواز و آهنگ های دیگر چون او احساس آن را دوست دارم و bantering و فقط به طور کلی به عنوان یک نابغه است.

او در مورد که در آن شخصیت هدویگ آمد از (او آزادانه در بچه نگهدار او هنگامی که او بچه بود) چگونه او را ملاقات موسیقی همکار Stephen Trask (آنها هر دو در یک هواپیما و آنها تنها دو نفر نیست به تماشای پرواز دانلود فیلم When Harry Met Sally) که در آن شعر به “منشاء عشق” آمد از (زمانی که میچل بود توضیح محتوای افلاطون سمپوزیوم, مخاطبان-کاربرانی که به وضوح خوانده نشده سمپوزیوم شروع به خنده فکر او شوخی بود و هنگامی که افلاطون نام کردم به سلامتی, میچل اشاره کرد به جمعیت و گفت: “برخی از بستگان افلاطون در اینجا در واقع”) و آنچه در اولین اجرای آهنگ ها از هدویگ در روز بود (“اول ما فرفره بود بسیار بیش از حد آماده و عمیقا نیمه assed”).

آن را با شکوه شنوایی خود انسان بخوان این آهنگ در پایین صدای مخملی. همچنین با شکوه? فقط گوش دادن به صحبت.

“این میکروفون بوی Jinkx موسمی” او با اشاره به rupaul’s Drag Race برنده (و سابق Seattleite) که فراموش نشدنی عمیق بویژه میکروفون در مور هنگامی که او در بازی هدویگ در این مرحله همان چند سال به عقب. میچل شبیه او بود با توجه به نو جوان آن خود را اما او مقاومت کرده است.

“می تواند بدتر. می تواند دینا مارتینا” او ترک خورده. “او احتمالا در اینجا.” (در واقع دینا بود وجود دارد—خوب دینا خارج از کشیدن alter-ego, Grady غرب دیده می شود در یک نقطه از سراسر اتاق. اما Jinkx زندگی در سان فرانسیسکو در حال حاضر.)

“کسی FaceTime با Jinkx,” میچل اضافه شده است. “آن را نمی کند بوی مانند دهان او.”

می تواند به شما بگویم من در زمان یادداشت? من در زمان بسیاری از یادداشت ها. همه من بود نگاهی به یادداشت ها. من تند تمام وقت است. در اینجا برخی بیشتر از آنچه آمد از میچل دهان:

• در بازیگر هلنا بونهام کارتر: “که مورد علاقه من بکشید نام: Helluva پایین کارتر.”

• در سیاتل در مقابل پورتلند: “مثل سوئد و دانمارک درست است ؟ چه لعنتی تفاوت؟”

• در خدمات سگ نشستن در ردیف جلو: “اوه نگاه کنید آن را به یک سگ خدمات. من قصد دارم برای به دست آوردن که سگ تا اینجا به خدمات من است.”

• در برنی ساندرز: “من او را!”

• در آنچه که او استفاده می شود به در اصلی اجرای هدویگ: “ما در آف-برادوی و حمام درست بود بعدی به مرحله. و گاهی اوقات من می خواهم به دنبال مردم به حمام با میکروفن دستی و من مصاحبه آنها را در طول زمان نشان می دهد. شما می دانید: ‘شماره اول یا دو؟’ من می توانم که نمی کنه. این یکی از جنبه های منفی از موفقیت است.”

• در صحنه منطقه که در flophouse-تبدیل-تئاتر: “اتاق پانسمان ما بود که در آن RuPaul استفاده می شود به زندگی می کنند. من می توانید ببینید مجسمه آزادی از اتاق پانسمان من.”

• در اینترنت: “من فکر نمی کنم بدون اینترنت ما می تواند رئیس جمهور ما امروز داریم.”

• در خواندن: “من به عنوان خوانده شده که افرادی که خواندن داستان همدلی بیشتر نسبت به افرادی که در خواندن اخبار. من به عنوان خوانده شده که در HuffPo.”

• درباره هولوکاست: “من از دست دایی در آشویتس. او از یک برج نگهبانی.” و سپس در پاسخ به این خنده مخلوط با نفرت: “چی ؟ بیش از حد به زودی؟”

• در مردسالاری در کتاب مقدس: “در بسیاری از فرهنگ ها آن را بیشتر قابل قبول به یک قاتل از یک زن است.”

• شخصی اهمیت همکاری خود را با Trask: “استفان و من دیگر ما در نیمه هدویگ.”

همانطور که برای جمعیت گشت و گذار… ببخشید من باید 300 به طرز وحشیانه ای از تصاویر تار آن را بر روی گوشی و نه تنها یک ترد. آن را تاریک بود!

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

Maybe the blurriness is kind of punk?

شاید مبهم است نوع پانک ؟ CF

I swear these are the best of the photos I have.

من قسم می خورم این هم از عکس های من. CF

How many people do you think touched him?

چگونه بسیاری از مردم شما فکر می کنم او را لمس کرد? CF

Do you think he got coronavirus doing this?

آیا شما فکر می کنم او coronavirus انجام این کار ؟ CF

He crowd-surfed ALL THE WAY to the back wall of the main floor.

او جمعیت surfed تمام راه را به پشت دیوار اصلی طبقه. CF

Just to the left of this image is the sound booth.

فقط در سمت چپ این تصویر غرفه صدا. CF

“این یک لحظه بزرگ,” نوازنده عمده ترازو گفت: پس از نشان می دهد. “من نگران او می توان به پرتاب صدا غرفه.”

افسوس که من نمی باید تصویری از تمام جمعیت-گشت و گذار اما من تصویری از نیمه اول سفر خود را. من امیدوارم که همه شسته دست خود را!

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im