جو Gothard: چرا معلمان اعتصاب بد است برای Saint Paul مدارس دولتی و غیر ضروری

من به یاد داشته باشید Feb. 11, 2018: آن را تقریبا نیمه شب است و من به تماشای سنت پل مدارس دولتی و رئیس جمهور از سنت پل فدراسیون معلمان لرزش دست ها و ارائه نهایی امضا می کند. ما تا به حال یک توافقنامهای در یک قرارداد برای 2018-19 و 2019-20 سال مدرسه و اجتناب اعتصاب مجموعه ای برای شروع تنها دو روز بعد. من فقط بیش از هفت ماه از تصدی من به عنوان SPPS سرپرست.

چندین افکار به ذهن من با توجه به تلفات عاطفی آماده سازی دانش آموزان و کارکنان و خانواده ها برای تاثیر بالقوه یک حمله. در طول که روند مذاکرات من نیز قادر به تماشای حرفه ای اختصاص داده شده بدون در نظر گرفتن تیم با هم کار کنند. این فکر هم به ذهن من, من می خواهم هرگز به اینجا دوباره.

سنت پل فدراسیون از مربیان اعلام کرده است قصد خود را برای حمله به آغاز روز سه شنبه صبح. اصلی خود را پیشنهاد شامل اضافه کردن 300 کارکنان جدید تمام SPFE اعضا به ارائه اضافی دانش آموز, اجتماعی-عاطفی و رفتاری پشتیبانی می کند. هزینه این پیشنهاد به تنهایی 30 میلیون دلار در هر سال.

در حال حاضر SPPS اختصاص حدود 500 موجود دانشجویی در حمایت از مواضع در دسته بندی درخواست برای افزایش این مربی فدراسیون و کارشناسان بهداشت روان پشتیبانی از پیشنهاد. این نزدیک به 500 موقعیت در حال گسترش در سراسر مدارس ما و چند تن از کارکنان در این موقعیت در واقع کار در بیش از یک سایت.

کل هزینه تمام مربی فدراسیون پیشنهاد شده است بیش از 50 میلیون دلار در هزینه های سالانه. منطقه مایل به اولویت بندی های موجود به دلار طور منظم ملاقات با اعضای فدراسیون و تخصیص منابع در دسترس که در آن نیاز بزرگترین هستند.

هر سرمایه گذاری های جدید ممکن است ما را در یک زمان می آیند زمانی که ما ثبت نام دانش آموز کاهش یافته است توسط 2,000 از 2015-16 سال تحصیلی و درآمد ما از دولت فدرال و دولت ها همچنان به سقوط.

اجازه می دهد به من توضیح دهید:

آخرین بار ما کلی دولت کمک فرمول افزایش یافته بود برای مطابقت با نرخ تورم در سال 2003. از آن زمان که تنظیم فاصله رسیده است $640-هر دانش آموز. Saint Paul مدارس دولتی را دریافت حدود 25 میلیون دلار بودجه اضافی برای بودجه سال آینده اگر ما به کمک دولت تا به حال نگه داشته و همگام با تورم است.

این منطقه ارائه شده است فدراسیون افزایش دستمزد از 1.5 درصد در سال اول و 2 درصد در سال دوم. این همان درصد مجاز توسط هیئت آموزش و پرورش برای تمام اتحادیه های دیگر در SPPS. چند تن از کسانی که در اتحادیه های کارگری در حال حاضر حل و فصل آن دستمزد را افزایش می دهد.

من قبول این نقش رهبری در سنت پل مدارس دولتی به ایجاد و حفظ یک فرهنگ تعالی. میدوی را از طریق من 27 سال کار به عنوان یک مربی تعهد من هرگز قوی تر شده است.

SPPS در حال کار برای بهبود دراز مدت نتایج دانش آموز به عنوان مشخص شده در برنامه استراتژیک ما. من شواهد این کار را از طریق تعهد کارکنان ما و معنی دار تجارب دانش آموزان ما در حال دریافت. یک کارگر اعتصاب یک حق قانونی اما من از ترس است که آن را می توان از پیشرفت ما در حال ساخت به عنوان یک منطقه.

من می خواهم همه دانش آموزان ما در مدرسه در روز سه شنبه, مارس 10, و من مشغول به کار مطمئن شوید که اتفاق می افتد.

جو Gothard است سرپرست سنت پل مدارس دولتی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im