Joe Biden: Editorial Board Meeting

استیو مارکوس

معاون رئیس جمهور سابق و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جو بایدن در پاسخ به یک سوال در سرمقاله جلسه هیئت مدیره در لاس وگاس خورشید دفاتر در هندرسون روز شنبه, ژان. 11, 2020.

یادداشت سردبیر: پیش از نوادا قفقاز به لاس وگاس خورشید هیئت تحریریه دعوت بالا دموکراتیک داوطلبان برای مصاحبه در مورد چگونه سیاست های خود را خواهد شکل امریکا و نوادا. این برای اولین بار در یک سری از داستان بر اساس صحبت های ما.

در توصیف خود را به عنوان نامزد بهترین راه حل مناسب برای بازگشت کشور به حالت عادی پس از هرج و مرج دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن جو بایدن تاکید می کند که او را به سادگی با صحبت کردن در مورد آنچه اتفاق می افتد در کاخ سفید است.

“یکی از استدلال من است که آن را فقط که بهترین شانس را از ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن آن است که بهترین شانس افزایش تعداد دموکرات ها در سنا برای رسیدن به 51 می شود.”

جو بایدن: سرمقاله جلسه هیئت مدیره

Former Vice President and Democratic presidential candidate Joe Biden responds to a question during an editorial board meeting at the Las Vegas Sun offices in Henderson Saturday, Jan. 11, 2020. راه اندازی نمایش به صورت اسلاید”

بایدن به طور طبیعی به او می گوید که فرد. به عنوان میانه رو و بسیار شناخته شده استقرار نامزد او معتقد است که او شما را گسترده نوار از رای دهندگان به پای صندوق های رای خواهد شد که همچنین حمایت دموکرات ها پایین انتخابات.

که باقی مانده است دیده شود اما آنچه روشن است این است که بایدن خود دیرینه ارتباط با این حزب در ساختار قدرت به جمع آوری یک چاشنی سیاست تیم است که درک مسائل و ارائه می دهد یکی از کامل ترین و منسجم مجموعه ای از برنامه های در این زمینه است.

به عنوان نشان داده شده در موقعیت خود مقالات هر بخش از پلت فرم خود را می سازد و از سوی دیگر با هیچ یک عامل در یک خلاء است. بسته کامل منعکس کننده درک درستی از یک هسته نیاز به حکومت: همه چیز را متناسب با هم و ارائه می دهد یک چشم انداز برای آینده است.

مهاجرت

بایدن انتقاد شده است بیش از تعداد عمليات انجام شده در حالی که او و باراک اوباما رئیس جمهور بودند تا شاید آن جای تعجب نیست که مهاجرت یک کیستون از پلت فرم خود را و است که سیاست های خود هستند و تا کنون بیشتر دقت فکر و مناسب از هر نامزد.

یک مورد در نقطه است بایدن را درک نقش کمک های خارجی و کمک به جلوگیری از مهاجرت به ایالات متحده و مکزیک مرز. در حالی که او و دیگر نامزدها نیاز برای کمک به مرکزی آمریکای شمالی مثلث کشورها برای جلوگیری از جریان مهاجران از این کشورها بایدن صحبت می کند در عمق در مورد اهمیت نیز پرداختن به مسائلی که در حال رانندگی مهاجرت از مکزیک است.

“من صرف مقدار زیادی از زمان در مکزیک (به عنوان معاون رئیس جمهور) و آنچه که ما متمرکز بر کمک به آنها در مقابله با فساد داخلی مشکل ما با کلمبیا. من قرار دادن با هم یک طرح دو حزبی برای $750 میلیون دلار برای تغییر این شرایط وجود دارد که در گواتمالا و السالوادور. آن مشغول به کار بود. در آن حال شروع به کار است.”

اما پس از آن آمد مغلوب ساختن پیشی جستن که در ابتدا حذف بسته کمک در دسترس نباشد اما پس از آن ارائه شده 500 میلیون دلار است.

در حال حاضر بایدن می گوید: آنچه مورد نیاز است 1 میلیارد دلار در سال کمک های همراه با قوی اتصال مجدد بین دولت مکزیک و ریاست جمهوری.

“من می اختصاص یک وزارت امور خارجه فرد کمک فرد به طور مستقیم مسئول روز به روز روابط. و من می خواهم شخصا به رئیس جمهور مکزیک در برخورد با این انتقال می شود.” “یکی دیگر از چیزی است که اتفاق می افتد چیزی است که ما در حال انجام با توجه به ونزوئلا است. ما باید سازماندهی این نیمکره است.”

دیگر مهاجرت اصلاحات بایدن خواهد:

• ارائه یک جاده به شهروندی به 11 میلیون طولانی مدت مهاجران مستند نشده.

• معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن افراطی سیاست های مهاجرتی از جمله خانواده جداسازی در مرز و محدودیت در دسترسی به پناهجویان.

• انطباق برنامه روادید به نفع صنایع کلیدی بر اساس ورودی از شرکت های مورد اشتغال خود نیاز دارد.

• ایجاد یک ویزای جدید دسته بندی برای شهرها و استان ها به درخواست برای سطوح بالاتر از مهاجرت به آدرس کمبود نیروی کار. بایدن گفت: این طرح شامل یک نیاز برای سازمان به اثبات آنها تا به حال سعی کردم و موفق به پر کردن موقعیت فعلی شهروندان است. “من مسئول ویزای H-1B برنامه و صندلی قوه قضائیه کمیته برای سال, و یکی از چیزهایی که من در بر داشت که بسیاری از شرکت سیلیکون ولی به من می گویند که آنها نمی تواند پیدا کردن مردمی که واجد شرایط بودند به پر کردن شغل خود را. اما در واقع آنها نیست انجام علت سعی و کوشش می شود.” “اما در واقع آنها نیست. بنابراین (طرح) مستلزم آن است که علت سعی و کوشش.”

• اصلاح برنامه روادید برای کارگران بسیار ماهر به اطمینان حاصل شود آن را نمی تضعیف دستمزد کارگر داخلی

تغییر آب و هوا

بایدن خواستار $1.7 تریلیون دلار سرمایه گذاری بیش از 10 سال به آدرس گرمایش جهانی و می گوید که این طرح را ایجاد 10 میلیون شغل جدید است. سرمایه گذاری به شدت انحراف به سمت صنعتی جدید تلاش ها و نمایندگی نزدیک به تساوی سبز آمریکا به توسعه اقتصادی از طریق گسترش تکنولوژی های انرژی تجدید پذیر وسایل نقلیه الکتریکی پشتیبانی زیرساخت ،

طرح خود را نیز متصل به زیرساخت ها و حمل و نقل, سیاست, که او در آن مکان یک تمرکز قوی بر مسافر بین شهری راه آهن و intracity نور-سیستم های راه آهن به منظور کاهش استفاده از وسایل نقلیه خصوصی و در نتیجه کاهش انتشار گازهای گلخانه ای.

زیرساخت

بر خلاف دیگر نامزدهای قصد دارد در این موضوع بایدن را $1.3 تریلیون دلار سرمایه گذاری در زیرساخت های بیش از 10 سال نشان دهنده روشن تلاش برای reimagine و بهبود امریکا نه تنها بازسازی پیر زیرساخت ها است. این شامل بودجه برای باتری و ذخیره سازی انرژی فن آوری برای حمل و نقل حمل و نقل در راه آهن و آبراه برای تحقیقات انرژی ،

در راه آهن بایدن پرشور در مورد در حال توسعه با سرعت بالا راه آهن خطوط اصلی را در راهروها و ارائه کمک های مالی برای نور راه آهن.

“بیشتر مردم و خاموش کردن یک تصادف مرگبار قطار از دریافت در هر پرواز در هر فرودگاه از مین به فلوریدا در شعاع 50 مایل از اقیانوس اطلس می شود.” “اگر شما برای از بین بردن Amtrak راه آهن از واشنگتن ot نیویورک شما می خواهم که به ساخت هفت جدید خطوط در بزرگراه بین ایالتی 95 به جای ترافیک که هزینه $20 میلیون خطی مایل برای یکی از این خطوط. هزینه آن کسری از آن برای ساخت یک سیستم راه آهن.”

همانطور که برای راه آهن نور بایدن گفت: “اگر شما نگاهی به آنچه در جریان است در شهر شما پیدا کردن که بسیاری از مشاغل در حال حاضر برای ما کارگران که زندگی می کنند وجود دارد در واقع در حومه شهر. و در جایی بین 40% تا 70% از شهروندان در شهرستانها ندارد و وسایل نقلیه است که می توانید آنها را به کار. بنابراین نور راه آهن می تواند اساسا تغییر دهد که از نظر دسترسی به شغل و افزایش بهره وری در شهرستانها.”

مراقبت های بهداشتی

بایدن می افتد با دیگر حزب میانه رو در نه فراخوانی برای پایان دادن به بیمه های خصوصی. طرح خود را به جای متکی بر عناصر کلیدی از قانون مراقبت مقرون به صرفه مانند گسترش مدیکر و یارانه های دولتی برای پوشش. غالبا او را با تمرکز بر گسترش مدل موفق از Obamacare و معکوس مغلوب ساختن پیشی جستن را تلاش برای تضعیف ایالات متحده مراقبت های بهداشتی.

تفنگ ایمنی

بایدن سیاهی خود را به عنوان تنها کاندیدایی که “مورد ضرب و شتم NRA دو بار در سراسر کشور” و به نقل از نقش خود در عبور بردی بیل و هیلاری کلینتون-دوران حمله سلاح های ممنوع. تفنگ خود را خط مشی ایمنی می رود دورتر از برخی از همکاران او در که او از توسعه تکنولوژی بیومتریک است که مانع از سلاح از اخراج توسط هر کسی غیر از مالک و می گوید که او کار می کند برای سرنگونی یک قانون فدرال حفاظت از تولید کنندگان اسلحه از مسئولیت بیش از استفاده از محصولات خود را.

“آنها تنها (صنعت) در امریکا معاف از شکایت” او گفت:. “تنها یکی است. تصور کنید اگر که در این مورد با شرکت های دارویی در حال حاضر. ما هنوز هم می خواهم که 9 میلیارد دلار مواد مخدر به فروش می رسد بدون هشدار.”

در نتیجه

بایدن احاطه شده است خود را با, هوشمند, با تجربه و توانمند مردم از حزب اعتماد مغز است که مواضع این کشور برای بهره مندی از رهبری جامد و بازگشت به ثبات اگر او رئيس جمهور انتخاب شد. در مقایسه با مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را همیشه در حال تغییر بازیگران بی شخصیت بایدن می تواند در شمارش به پر کردن کابینه خود را با افرادی که می دانند آنچه آنها انجام می دهند: به جای آرزو برای بیشتر افراد بزرگسال در اتاق آمریکایی ها می توانست یک اتاق پر از آنها است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im