جو بایدن پاکستان برای ایجاد پلیس فدرال نظارت و مبارزه با نژاد پرستی

Biden on the verge of thinking of some really good ways to fight institutional racism.

بایدن در آستانه تفکر برخی واقعا راه خوبی برای مبارزه با نژادپرستی نهادی. عکس دیلیپ Vishwanat/گتی ایماژ

در تقلا هستم امروز من پرسید: “از کجا است جو بایدن?” خشم نظر افتاده به دفاع از خود گفت که او در این آخر هفته. من به معنای آن است که او در مورد این موضوع از غرامت نیست که او از لحاظ فیزیکی بر روی این سیاره است. اما بچه ها خوب, با تشکر برای اجازه دادن به من می دانم که جایی که او ایستاده بود و صحبت کردن در روز شنبه. من خوشحالم که او در نشان دادن و انجام چیزی در حالی که رئیس جمهور در خانه مانده به مدفوع و صدای جیر جیر.

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

این سوال باقی می ماند: چه بایدن میخوام در مورد این همه ؟ او گریختم سوال در مورد پرداخت غرامت. اما امروز اعلام کرد او خواستار یک پلیس فدرال نظارت بدن است که او می گوید او را نصب کنید در 100 روز اول به عنوان رئیس جمهور است و او تعهد به انجام کاری در مورد “نژادپرستی نهادی.”

دقیقا چه او قصد دارد برای انجام کار در مورد نژادپرستی نهادی برای تلفن های موبایل… ام… تیره? در بهترین ؟ در اینجا چیزی است که او گفت: فقط امروز برای یک گروه از رهبران سیاه و سفید:

دوستان من قصد دارم در چند هفته آینده ساخت برخی از آنچه که من امیدوارم که به بسیار جدی ملی سخنرانی در مورد که در آن من فکر می کنم ما باید برای رفتن و آنچه ما باید انجام دهیم. من می دانم من قصد دارم به اشتباه. اما قدیمی وجود دارد تلمود بیان: آنچه که از قلب می آید مستقیما به قلب می رود. اما من به کمک نیاز دارم… من نیاز به کمک و مشاوره من به عنوان همراه به عنوان به آنچه که من باید و نباید انجام شود.

آه-کی. که… که بسیار ضعیف ، (او می گوید که این کلمه در حدود 2:40 در این ویدئو زیر را ببینید.)

در حالی که من را به وضوح برای رای دادن جو بایدن بدون توجه به آنچه به Dorito-رنگی dingleberry از دفتر من می خواهم به دانستن آنچه که او قصد دارد برای انجام کار در مورد نژادپرستی نهادی.

من همچنین می خواهم به می دانم—این به این معنا نیست که من را پشتیبانی نمی کند بایدن و این به آن معنا نیست که من نمی خواهد به او رای من فقط می خواهم به می دانم—چرا او به نظر می رسد تنها فقط شروع به فکر کردن در مورد این در حال حاضر. “من به کمک نیاز دارم… من نیاز به کمک و مشاوره” است که دقیقا اطمینان اگر چه این صادقانه است که طراوت در راه خود را.

هی جو: شاید شما می توانید شروع با قانونی شاهدانه? شما می دانید که گیاه که کمتر مضر از الکل که پلیس شده اند با استفاده از قفل تا قهوه ای و سیاه و سفید از مردم برای قرن گذشته ؟ I dunno فقط spitballing اینجا. (او است و نه به نفع قانونی خواستار آن را “دروازه ورود به مواد مخدر” فقط شش ماه پیش.)

پشتیبانی غریبه

به هر حال من آماده هستم برای تحت تاثیر قرار می شود هر آنچه در برنامه های او می گوید: او در آستانه آیند تا با.

در اینجا نظرات خود را در امروز:

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de