جیم Murren به رهبری دولت COVID-19 دیدگاه امداد و بازیابی وظیفه نیروی

Category: لاس واگاس No comments

Reid And Boehner on Public Policy Panel

استیو مارکوس

جیم Murren رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی صحبت می کند قبل از یک سیاست عمومی پانل بحث و گفتگو در Bellagio سهشنبه, مارس 23 2019.

صنعت بازی کهنه جیم Murren شد جدولبندیشده توسط رژیم صهیونیستی است. استیو Sisolak به سر دولت COVID-19 پاسخ به تسکین و بهبود نیروی کار که بسیج بخش خصوصی برای کمک به سازمان های دولتی در جریان مبارزه با کروناویروس.

Murren چپ و موقعیت خود را به عنوان رئیس اجرایی از MGM اقامتگاههای تفریحی بین المللی زودتر از برنامه ریزی به عنوان صندلی از نیروی پرداخت نشده و موقعیت.

“این را به همه ما کار کردن با هم به نبرد COVID-19 در کشور ما و در سراسر کشور و من خدا را شکر ما متحد در جیم Murren که کمک خواهد کرد که افزایش و گسترش ما پاسخ تسکین و بهبود تلاش های” فرماندار Sisolak گفت.

MGM اعلام کرد دیرین شرکت اجرایی لایحه Hornbuckle خدمت خواهد کرد به عنوان رفت و آمد مکرر شرکت مدیر عامل موقت.

ما باور نکردنی چالش های پیش رو” Hornbuckle در بیانیه ای گفت. “ما یک استعداد رهبری تیم بهترین کارمندان جهان و یک پایه مشتری وفادار. من هر اعتماد به نفس است که MGM استراحتگاه باقی خواهد ماند جهانی سرگرمی رهبر پس از این بحران موجود است و آن را بی خطر است به کار گیرند.”

این است که در حال توسعه داستان. بعدا بررسی بیشتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>