جرمی مسیحی محکوم به زندگی در زندان بدون آزادی مشروط برای سال 2017 پورتلند حداکثر دارویی و نقدی

Jeremy Christian at his sentencing trial Tuesday.

جرمی مسیحی در صدور حکم دادگاه روز سه شنبه. دیو killen / gray industries / استخر عکس


این داستان در ابتدا در ظاهر ما خواهر انتشار پورتلند جیوه‘s وبلاگ Blogtown که در آن شما می توانید پیدا کردن آخرین به روز رسانی در پورتلند را در جریان اعتراضات مربوط به قتل جورج فلوید.


جرمی مسیحی شده است محکوم به حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط برای ضرب چاقو ریکی بهترین و Taliesin Namkai-Meche و زخمی میکا فلچر در پورتلند حداکثر قطار در سال 2017.

در ماه فوریه مسیحی پیدا شد گناه از همه 12 اتهامات علیه او در ارتباط با کسانی که در مه 26, 2017 دارویی و نقدی—که شامل ارعاب جنایات (اورگان معادل یک جنایت نفرت) برای کارگردانی یک سرداری در Walia محمد و Destinee مگنوم دو زیبا بودند و همچنین از حداکثر آن روز. صدور حکم شنیدن شروع جمعه و قاضی Cheryl آلبرشت تحویل مسیحی حکم به رگبار.

حمایت

ویژه NOIR— غرور Edition 6/27: یک POC انواع نشان می دهد جشن POC هنرمندان!

قبل از این هفته جلسه انتظار می رفت که مسیحی را دریافت خواهید کرد یک جمله معادل یک عمر پشت میله های زندان—اما آن را کمتر روشن اگر می شود اعطا امکان آزادی مشروط. آلبرشت تصمیم می گیرد به دور است که امکان. مسیحی نبود واجد شرایط برای مجازات اعدام به دلیل قانون اخیر که تا حد زیادی محدود مجازات اعدام را در محدوده اورگان است.

آلبرشت گفت: این تصمیم به انکار مسیحی آینده آزادی مشروط آمد از او و اعتقاد به این که مسیحی “را نمی توان بازسازی” و این که او نشان داده است ندامت برای قتل.

آلبرشت مسیحی به دو حبس ابد بدون امکان آزادی مشروط—یکی برای هر فرد او را کشته—همراه با جملات اضافی برای 10 اتهامات دیگر که او گناهکار. کسانی که هزینه های اضافی شامل تهدید مسافر دیگر شاون Forde با چاقو پس از Forde با استفاده از بدن خود را برای جلوگیری از محمد و مگنوم از مسیحی را دید; و همچنین برای آزار Demetria هستر یک زن آمریکایی آفریقایی تبار که مواجه مسیحی در حداکثر روز قبل در حالی که او spouting یکی دیگر از سخنرانی نژادپرستانه.

مسیحی دو روز صدور حکم شنیدن برجسته عاطفی تاثیر اظهارات خود را از بازماندگان قربانیان و همچنین از اعضای خانواده از بهترین و Namkai-Meche.

Shawn Forde delivered his impact statement Wednesday.

شاون Forde به او تحویل داده تاثیر بیانیه چهارشنبه. دیو killen / gray industries / استخر عکس

در چهارشنبه Forde به نام مسیحی اقدامات در MAX آموزش “سفید تروریسم” و گفت که او دچار بی خوابی پس از شاهد قتل.

فلچر که جان سالم به در زخم خنجر زد از مسیحی گفت که او رنج می برد از نوشیدن بیش از حد “کابوس دائمی در فرم” و پارانویا در سه سال پس از دارویی و نقدی.

“من اساسا صرف 30 ثانیه اول از هر رویداد یا منطقه من را وارد کنید, تلاش برای کشف کردن که چگونه به راحتی من می میرند” فلچر گفت. “من در واقع احساس می کنم مثل یک غریبه همه جا که بروم.”

فلچر نیز تا به حال یک پیام برای مسیحی در او تاثیر کرد.

“این کاملا روشن است که ما به عنوان یک جامعه… کسی باید به سختی شکست خوردند هنگامی که آن پایین می آید به بالا بردن شما” فلچر گفت مسیحی است. “این من html کد خاموش… این به توقف در نهایت.”

در طول هستر بیانیه مسیحی فوران در خشونت بیهوده گویی وادار به حذف او از دادگاه. در اینجا تصویری از KGW. (هشدار: این ممکن است نگران کننده برای برخی به دیده بان).

مسیحی تماشای بقیه از صدور حکم شنیدن از یک اتاق دیگر در دادگاه. اصلی خود را تاریخ صدور حکم شده بود عقب رانده چند ماه با توجه به COVID-19. برخی از شاهدان به اظهارات خود را از طریق تماس های تصویری به جای حضور فیزیکی در دادگاه.

پشتیبانی غریبه

هنگامی که داده می شود این فرصت را به خود بیانیه چهار شنبه, مسیحی, تحویل یک پیچ در پیچ سرنوشت که در آن او در توصیف خود را به عنوان یک “پوچ گرا” و نه مسئولیت برای بهترین و Namkai-Meche را مرگ گفته او “در دفاع از خودم با توجه به قانون است.”

“آنها خود را درگیر در وضعیت و متاسفانه آنها فوت کرده اند” مسیحی گفت. “من متاسفم که آنها فوت کرده اند اما من پشیمان نیستم من اقداماتی که منجر به مرگ آنها.”

قبل از ارائه حکم آلبرشت گفت مسیحی آن است که او را “صمیمانه امیدوارم که یک روز شما قادر به دست آوردن بینش [و] از قبول مسئولیت است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de