‘معرض خطر!” و “چرخ از فورچون” به نوار sans مخاطبان

Trebek

مت Rourke / AP

در این Oct. 1, 2018, فایل, عکس, مدیر الکس Trebek صحبت می کند در Hershey Pa. “خطر!” و “چرخ از فورچون” به نوار بدون studio مخاطبان در پاسخ به جریان شیوع ویروس یک فرد نزدیک به نشان می دهد می گوید آسوشیتد پرس, دوشنبه, مارس 9 سال 2020 است.

لس آنجلس — “خطر!” و “چرخ از فورچون” به نوار بدون studio مخاطبان در پاسخ به جریان شیوع ویروس.

یک فرد نزدیک به نشان می دهد می گوید آسوشیتد پرس روز شنبه که این حرکت است که گرفته شده از فراوانی احتیاط با توجه به گسترش جدید کروناویروس در جوامع متعدد در ایالات متحده و خارج از کشور. منبع صحبت کرد به شرط ناشناس ماندن به توصیف این تصمیم است.

محبوب gameshows جدیدترین پروژه تلویزیونی به تغییر برنامه با توجه به جدید کروناویروس. هفته گذشته CBS اعلام کرد که آن را تعلیق تولید در “مسابقه شگفت انگیز” در پاسخ به شیوع بیماری است.

این نشان می دهد نوار ماه در پیشبرد بنابراین احتمالا ساکت تر نشان می دهد که نمی خواهد بلافاصله قابل توجه برای بینندگان در خانه. هر دو در حال فیلم برداری در یک استودیو در کالور سیتی, کالیفرنیا.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه.

اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از این ویروس جدید است. با توجه به سازمان بهداشت جهانی افراد مبتلا به بیماری خفیف بهبود می یابند در حدود دو هفته در حالی که کسانی که با شدیدتر بیماری ممکن است سه تا شش هفته بهبود می یابند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im