نویسنده photo by Emily توبی

منf شما در حال حاضر تجربه “آب و هوا وحشت” این احساس که شما در حال زندگی در یک slow-mo زیست محیطی آخرالزمان که شما ناتوان به توقف و سپس جنی Offill آخرین رمان آب و هواخواهد شما پر به لبه با آن است.

اعطا ظرفیت خود را به مراقبت در مورد “آب و هوا dread” ممکن است کاهش می یابد اگر شما در حال حاضر مبتلا به اجاره-افزایش ترس در بیمارستان-لایحه ترس گرفتن-شات-توسط-پلیس ترس و ناتوانی به بازنشسته بیم و کاهش ظرفیت ممکن است به شما جلوگیری از غواصی به Offill را پایدار مراقبه در مورد این موضوع. اما اگر شما کمی کنجکاو در مورد آن او طنز سیاه و گاهی اوقات بینش عمیق خود را حفظ خواهد کرد چشم چسب به صفحه در جستجوی یک درمان است.

آب و دارای نقاط مشترک زیادی با Offill آخرین کتاب Dept. از حدس و گمان. هر دو لذت می برد بسیاری از قبل از انتشار در رسانه های اجتماعی از نیویورک چاپ و نشر صنعت tastemakers. هر دو در حال حاضر یک داخلی داستانی با استفاده از ادبی کولاژ, یک تکنیک نکردم اخیرا توسط غیرداستانی نویسندگان/شاعران مانند مگی نلسون و کلودیا رنکین. و هر دو overhyped اما هنوز هم بسیار ارزش خواندن.

در آب و, Offill مکان خواننده در ذهن لیز یک کتابدار در شهرستان های بزرگ با یک شریک حمایتی و “با استعداد و با استعداد” بچه در مدرسه است. در diaristic, مختصر و مفید اما شادی بخش پاراگراف ما یاد بگیرند که لیز صرف مقدار زیادی از زمان مراقبت از برادر خود را به عنوان او مبارزه با اعتیاد به نگرانی در مورد آینده فرزند در یک سیاره محکوم به فنا و تأمل در لذت و وسوسه ازدواج. هنگامی که او طول می کشد یک طرف فرفره پاسخ دادن به ایمیل ها به صورت سابق او نوشتن معلم, روز قیامت, پادکست خود را تمرکز بر روی آب و هوا بیم و prepping برای پایان بار شروع به مصرف خود و روایت دستاوردهای بخار.

طرفداران نیویورک شام-حزب zingers و تصادفا بر profundities را درک Offill به سهم میشه. برخی از شوخ لحظات در این کتاب آمده در هزینه wide-eyed تجار و بازرگانان که ارادت به تکنولوژی اجازه می دهد تا آنها را به فرار از واقعیت سرد گرم شدن زمین است. “این افراد برای جاودانگی اما نمی توانید صبر کنید ده دقیقه برای یک فنجان قهوه” لیز مربی انگلیسی دوبله در یک نقطه. بیشتر لحظه های عمیق می رسند در لیز را ملتهب جستجو برای دیدگاه های جدید به مبارزه با او در حال رشد بیم هر چند این دیدگاه های جدید نیست, همیشه آرامش:

“فرد جوان نگران نباشید: اگر چه هیچ چیز من مهم است ؟

فرد نگران نباشید: اگر همه چیز من فراموش می کند؟”

هر چند برخی از Offill جوک و profundities می تواند احساس کمی پت ساختار کلی کتاب این است که بیشتر از مجموع اجزاء آن ارائه خوانندگان لذت بردن از به دنبال از طریق یک دفتر خاطرات و تحقق است که همه ما ظاهرا نامتجانس اضطراب ممکن است سقوط در زیر چتر بزرگتر یک: ترس از انقراض.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

آب و هوا نشان می دهد که آب و هوا ترس خود را از بحران جمعی روانی بلوک جلوگیری ما از اقدام لازم برای دفع زیست محیطی سقوط و یا حداقل مدیریت آن را به طور موثر.

هر چند داستان می تواند به ما اجازه می دهد برای تشخیص این مشکل در تمام آن کثیف بشر نکات دقیق وظریف Offill آن را می داند هرگز نمی تواند ما را درمان کند. به این منظور او آمده داستان او با یک واجب توجه داشته باشید از امید نهفته است که خارج از کتاب خود را به معنای واقعی کلمه یک آدرس وب سایت: www.obligatorynoteofhope.com. این سایت به نظر می رسد به یک محل که در آن آب و هوا-dreaders و یا افرادی که گرفتار این بیماری از این کتاب می توانید اتصال و اقدام جمعی برای حفاری هر یک از دیگر از افسردگی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im