جنی Durkan واقعا متنفر آمازون مالیات

Durkan loves to squash a business tax.

جنی Durkan احتمالا: “آمازون مالیات ؟ در این اقتصاد؟” Nate Gowdy

نگاه این هیچ راز است که شهردار جنی Durkan نشده بود پرتاب حمایت از او در پشت Councilmember Kshama Sawant و Tammy مورالس’ شرکت حقوق و دستمزد مالیات قانون است که تا آن را تبدیل به قانون آنها با اشاره به تنها به عنوان آمازون مالیات. هیچ کس واقعا انتظار او بیش از حد به دلیل شما می دانید سر مالیات و آه Durkan بودن Durkan.

اما لعنت Durkan گذاشته و آن همه لخت زمانی که او صحبت می کرد به KING5 چهارشنبه شب همان روز شورای کمیته بودجه شنیده جزئیات در اولین لایحه از سه بیل, شرکت, مالیات حقوق و دستمزد بسته است.

حمایت

این یک 420 قمری در لواو غربی جوانه! لذت بردن از 25 درصد از آوریل 16-23. اینجا را کلیک کنید برای اطلاعات بیشتر!

“آره که هرگز اتفاق خواهد افتاد” Durkan گفت KING5 “و من فکر می کنم آن را غیر مسئولانه برای هر کسی که به می گویند که حتی ممکن است.”

هدف از مالیات بر حقوق و دستمزد به مالیات بالای 2 درصد از سیاتل کسب و کار (در غیر این صورت شناخته شده به عنوان کسب و کار است که گزارش 7 میلیون دلار یا بیشتر در مقیاس سالانه حقوق و دستمزد کارکنان). این امر می تواند 1.3 درصد مالیات بر حقوق و دستمزد و بالا می برد در حدود 500 میلیون دلار اگر همه می رود به طرح. اولین تکه از تغییر (200 میلیون دلار) را به جیب 100,000 خانواده های کم درآمد و آسیب پذیر جمعیت نامتناسب نهفته COVID-19 همه گیر در قالب 500 دلار چک در سراسر چهار ماه. پس از بحران است و dealh سپس پول مالیات خواهد ساخت مسکن ارزان قیمت و حمایت سبز زیرساخت ها است.

اولیه که 200 میلیون دلار پرداخت خواهد از اینتر-صندوق وام از منابع مالی دیگر پس از واقعی مالیات حقوق و دستمزد در صورت تصویب نمی خواهد به اثر را به زودی به اندازه کافی برای به دست آوردن پول به مردم با شروع ماه ژوئن امسال (که هدف).

Durkan گرفت موضوع را با که در KING5 مصاحبه:

“این interfund وام وجوه است که آنها می خواهند به غارت من مطمئن هستم که آنها مجاز به انجام این کار است. زیرا کسانی بودند همه رای دهندگان-تصویب طرح” توضیح شهردار Durkan. “به عنوان مهم به حدی است که توانایی به interfund وام است که بودجه تکنیک ما ممکن است نیاز است که فقط به تعادل بودجه این سال است. بنابراین در شرایطی که تحت آن مردم با دریافت چک از این سال است. و من فکر می کنم که واقعا مسئول به مردم بگویید که در طول این واقعا سخت است.”

او نیز خودداری کردند در چه چیز دیگری خواهد بود لازم به این چیزی که اتفاق می افتد:

“من می دانم که برای یک واقعیت است که به منظور راه اندازی یک مالیات حقوق و دستمزد ما را به ایجاد یک کل جدید اداره در سیاتل دفتر بودجه و درآمد به جمع آوری مالیات, ما می خواهم برای دریافت جدید سیستم های کامپیوتری در محل. این شورا می داند که ما نمی خواهد بود قادر به جمع آوری آن درآمد تا 2022. و این که اگر هیچ کس با چالش های آن, و اگر از آن عبور می کند آن را به عنوان وجود دارد در شرایطی که تحت آن پول خواهد بود جمع آوری شده تا آن زمان بود.”

من خواسته ام مورالس و Spike نظر و به روز رسانی خواهد شد وقتی که من شنیدن. در ضمن Durkan گود در KUOW بعد از ظهر پنجشنبه در مورد مالیات .

KUOW لایحه ساحلی به پایان رسید هفتگی خود با Durkan با درخواست او که آیا مالیات حقوق و دستمزد می تواند با اتصال به 300 میلیون دلار در سیاتل بودجه.

“آن را نمی خواهد” Durkan گفت: صدایی خشمگین. “حتی طرفداران می تواند به شما بگویم که پول نمی تواند جمع آوری شود تا 2022. حقوق و دستمزد مالیات هیچ توانایی برای پلاگین هر سوراخ در چیزی که ما رو در این سال یا سال آینده و هیچ مکانیسم است که توسط آن شما می توانید پول برای ارسال چک به افراد و یا دریافت کمک های مالی به مردم این سال است.”

Radke اشاره کرد که Sawant و مورالس برنامه ریزی شد در قرض گرفتن پول از شهرستان و پرداخت آن را به عقب یک بار مالیات بر دلار آغاز شده نورد در.

“آن کار نمی کند که راه” Durkan گفت: “از آنجا که تعدادی از این وجوه است که مردم را شناسایی کرده اند—این معلوم نیست که آیا مردم می توانند دسترسی به آن. ما ممکن است نیاز به قرض گرفتن [از آن پول] به پلاگین که [بودجه] سوراخ داریم.”

Durkan ادامه داد: “زمانی که شما پول قرض شما باید به آن پرداخت. هنگامی که شما پرداخت آن را به عقب شما باید خیلی خوب پیش بینی است که شما در حال رفتن به جمع آوری درآمد لازم را برای پرداخت آن را به عقب.”

پشتیبانی غریبه

“این یک واقعیت مطلق است که افزایش مالیات نمی خواهد که سوراخ” Durkan گفت.

Radke پرسید که چه راه حل های Durkan تا به حال در ذهن برای گرفتن این پول ،

“ما در حال رفتن به باید برای نگاه در یک طیف وسیعی از چیزهایی که” Durkan گفت. او اشاره کرد که این شهر از گرفتن پول فدرال (هر چند بن شریف در این شهر دفتر بودجه گفت: این شورا در روز چهارشنبه که بودجه فدرال با صرف رشته های متصل و به احتمال زیاد نخواهد بود و ما منجی) و ما می خواهم که به می دانم که دقیقا چه مقدار پول مورد نیاز است قبل از یک راه حل پیدا شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de