جیز’ شاپیرو انتظار 4-هفته بهار آموزش قبل از فصل

Category: لاس واگاس No comments

Marlins

دیوید سانتیاگو / میامی هرالد از طریق AP

در این Feb. 17, 2020, فایل, عکس, Miami Marlins outfielder مت کمپ به نظر می رسد در طول بهار آموزش بیس بال عمل در ژوپیتر فلوریدا. کمپ یکی از بازیکنان مسن در تلاش برای قطع با تیم که اصلا رقم به رقیب در سال 2020 است.

تورنتو — با هیچ نشانه ای از زمانی که اردوگاه های آموزشی می توانند رزومه Toronto Blue Jays جمهور مارک شاپیرو می گوید او فکر می کند لیگ اصلی بیس بال خواهد نیاز به حداقل یک ماه از تمرینات و نمایشگاه بازی های قبل از فصل به طور منظم بازی می تواند آغاز خواهد شد.

باز روز به تعویق افتاده است حداقل تا اواسط ماه مه به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

“دانستن است که بسیاری از بازیکنان حتی با داشتن هر گونه دسترسی به پرتاب در تمام و یا ضربه زدن در همه, اما مهمتر از همه فقط پرتاب و احتمالا دسترسی محدود به فقط آموزش و ورزش آن را سخت به تصور کنید که ما می تواند آماده در کمتر از چهار هفته” شاپیرو گفت: در یک تلفنی با تورنتو خبرنگاران.

شاپیرو هشدار داد که اردوگاه های آموزشی به احتمال زیاد برای بازگشایی, برای برخی از زمان است.

“من فکر می کنم که ما هستیم و انتظار برای برخی از مرتب کردن بر اساس مسطح منحنی و به رسمیت شناختن است که ما انجام داده اند ما را به بهترین حد فشار در سیستم بهداشت و درمان و نظام اقتصادی است,” او گفت:. “تا زمانی که زمان دقیق نتیجه و تاثیر در برنامه های ما و همه مربوط به کسب و کار است که آبشار که واقعا نمی توان تعیین می شود.

“قطعا آن را به نظر می رسد مانند ما در حال برخورد با روز و به احتمال زیاد هفته نیست اما نزدیک به ماه” او گفت:.

صحبت از تورنتو خانه جایی که او و خانواده اش در حال منزوی کردن خود شاپیرو گفت که او انتظار دارد مذاکرات بین لیگ اصلی بیس بال و اتحادیه بازیکنان در یک صنعت گسترده برنامه ریزی برای جبران بازیکنان از دست رفته بازی به نتیجه گیری “در بعد از 24 تا 48 ساعت است.”

اما سه تورنتو لیگ بازیکنان را به تیم بهار سایت آموزش در Dunedin, Florida. کسانی که باقی می ماند در حال کره جنوبی left-hander Hyun-Jin Ryu, ژاپنی, right-hander اجتناب یاماگوچی و right-hander رافائل Dolis که از جمهوری دومینیکن.

شاپیرو گفت: سه بازیکن “هیچ جایی برای رفتن.” آنها تنها بازیکنانی که حفظ دسترسی به تورنتو فلوریدا امکانات.

Ryu است که با همراه همسرش, که هفت ماه باردار.

شاپیرو گفت: هیچ جیز آبی بازیکنان و یا کارکنان نشان داده اند هر گونه علائم کروناویروس جدید, و, که هیچ یک آزمایش شده است.

برخی از 30 جزئی بازیکنان لیگ برتر و چهار کارکنان که قادر به رفتن به خانه در حال مستقر در Dunedin منطقه هتل شاپیرو گفت. هجده از آن دسته از بازیکنان هستند از ونزوئلا و نمی تواند بازگشت به خانه.

شاپیرو گفت تورنتو بزرگ لیگ بازیکنان داده شده است فردی تمرین برنامه در حالی که جزئی بازیکنان لیگ هنوز هم در این تیم در هتل فلوریدا دریافت کرده اند تمرینات آنها می توانید در اتاق خود را.

“ورزش آنها می توانید انجام دهید این است که به همان اندازه در مورد سلامت روان و حفظ برخی از ظاهر عادی و معمول و احتمالا کمی کمتر بیس بال-خاص” شاپیرو گفت. “وجود دارد و تقریبا هیچ کس که می تواند به حفظ بازی-آماده شکل در نور از شرایط است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>