Jay سبز جدیدترین علاوه بر این به اخبار کوچک-توپ پایدار

Category: لاس واگاس

Image

سام موریس/لاس وگاس اخبار دفتر

UNLV شورشیان گارد Jay سبز (0) و نیروی هوایی شاهین گارد Sid تامز (3) شیرجه برای توپ سست طول NCAA کوه کنفرانس غرب بسکتبال بازی روز شنبه, ژانویه 4 سال 2020 در Thomas & Mack Center در لاس وگاس.

چقدر کوچک هستند Runnin’ شورشیان در این روز ؟ آنقدر کوچک است که چهار گارد ترکیب اولیه هستند دیروز اخبار. در UNLV را 66-63 پیروزی در شماره 4 ایالتی سن دیگو در شنبه آن شورشیان پنج گارد صف که شد همه خشم.

T. J. Otzelberger پرده برداری کرده است که چین و چروک چندین بار در این فصل اما هرگز آن را موثر تر از در UNLV بزرگترین پیروزی این فصل است. Otzelberer کوچک برای امتداد طولانی از نیمه دوم و در برخی از مهم ترین اموال از بازی Rebels بازی می کردند 6-پا-5 دانشجوی سال دوم Jay سبز در مرکز.

سبز که یک نگهبان توسط, تجارت, وارد, مسابقه پس از بازی فقط 106 دقیقه در این فصل است. اما پس از بازی با سبز در مرکز کوتاه امتداد در هفته های اخیر Otzelberger بود که اعتماد به نفس کافی برای بازی او 11 دقیقه در بزرگترین مرحله.

سبز است نه یک بازیکن تهاجمی — او اقدام صفر عکس های برابر SDSU و او 1-از-8 از خط پرتاب آزاد در این فصل — اما او در لباس پوشیدن و با گرفتن سه ریباند و dishing از کمک.

روز پس از عمل Otzelberger گفت سبز به دست آورده است حق را به بازی مهم دقیقه با وجود متوسط اعداد.

“Jay سبز یک انرژی فوق العاده ای پسر بالا-شخصیت مرد” Otzelberger گفت. “او یک مرد جوان که نمی بسیاری از فرصت های زود و در حال حاضر او خود را در یک نقطه که در آن او واقعا تاثیرگذار نقش به ما کمک کند برنده است.”

UNLV مستقر سبز به عنوان “مرکز” در پنج گارد ترکیب اولیه به مدت شش دقیقه و 23 ثانیه در برابر San Diego State; در آن زمان شورشیان outscored SDSU, 12-4.

بسیاری از این حاشیه یک محصول ناشی از خست دفاع بازی کوچک-توپ شورشیان. ایالتی سن دیگو در رتبه شماره 10 در تنظیم جرم با توجه به KenPom.com اما با رنگ سبز در مرکز UNLV برگزار شد آزتک به 2 از 10 تیر در حالی که وادار کردن دو گردش.

UNLV دوست دارد به صفحه نمایش را تغییر دهید و Otzelberger گفت سبز به دست آورده است اعتماد به نفس خود را در آن بخش.

“او نشانی از یک کار بزرگ” Otzelberger گفت. “مقدار زیادی از زمانی که او در خارج وجود دارد در 5 موقعیت ما صفحه نمایش را تغییر دهید و handoffs پس از او به پایان می رسد تا در یک گارد — که خوب است.”

به آن نقطه سبز درخشان لحظه ای رسید که او در بر داشت خود را به طور خاص در برابر ایالتی سن دیگو گارد ملاکی فلین از presumptive غرب کوه بازیکن سال. با یک دقیقه به بازی و UNLV حفاظت از 62-58 سرب فلین جدا شده سبز در جناح راست پس از یک سوئیچ و سعی کردم به لرزش او را با دو تقاطع. اما سبز و بومی استرالیا راحت بود که بر روی یک جزیره گیر کرده. با درایو تلاش قطع فلین در نهایت حل و فصل برای یک pull-up jump shot و او با عجله او را از دست داد توپ در هوا; این میره خارج از محدوده برای یک گردش مالی.

الیاس Mitrou-طولانی به دست آورده و مقدار زیادی از عشق برای به ثمر رساندن یک تیم بالا 19 امتیاز در پیروزی اما او سریع به نقطه سبز دفاعی توقف به حال فقط به عنوان مهم است.

“او تا به حال در اختیار داشتن و در پایان حفاظت از کتب عهد عتیق” Mitrou-طولانی گفت. “من فکر می کنم که یکی از بزرگترین نمایشنامه بسیاری از مردم صحبت نکنید. دیواره او را و اجازه نداد او نمره. او می داند آنچه که او انجام است.”

سبز ممکن است این نوع از تاثیر هر شب به عنوان Otzelberger گفت: استفاده از پنج گارد ترکیب اولیه بستگی دارد متفاوت در بازی عوامل. اما اگر وضعیت ناشی میشود که در آن شورشیان نیاز به کوچک — فوق العاده کوچک آنها می دانند که سبز می تواند آنها را افزایش می دهد.

و او می تواند آن را انجام دهد بدون تلاش یک شات تنها.

“Jay سبز خود را می داند نقش” Mitrou-طولانی گفت. “شما می دانید که او است رفتن به می آیند در این بازی دریبل-دریبل-دریبل-شلیک کنید و یا سعی کنید و رفتن و استراحت کردن ، او در می آید و به ما می دهد انرژی او می شود ریباند او نگهبانان بهترین بازیکن اگر به او نیاز دارد و او می تواند گارد بزرگترین بازیکن اگر او نیاز دارد.”

مایک Grimala را می توان در 702-948-7844 و یا [email protected]. دنبال مایک در توییتر در توییتر.com/mikegrimala.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im