جارد Spurgeon کلاه ترفند آسانسور وحشی بیش از ادمونتون

Category: توین سیتی

ادمونتون — Jared Spurgeon پدر بری به احتمال زیاد دیده می شود پسرش نمره بسیاری از اهداف خود را در طول جزئی هاکی روز در زادگاه خود از ادمونتون.

اما در شب جمعه بری رو به دیدن پسرش رکورد هتریک در یک 5-3 آمده-از-پشت پیروزی برای مینه سوتا بیش از ادمونتون در راجرز محل در شب جمعه.

Spurgeon ثمر رساند تا بازی به تساوی بازی-برنده و بیمه نشانگر در پیروزی کمک کرد که نگه داشتن در حذفی تعقیب آنها بهبود یافته به 29-24-7 و فقط سه امتیاز نهایی برای جانشینی نقطه.

آن شب خاص برای یکی دیگر از وحشی defenceman با ادمونتون ریشه به عنوان کارسون Soucy گل هفتمین گل فصل و رو به جلو کوین Fiala گرد به ثمر رساند برای مینه سوتا که آمد سه زمان مختلف در پیروزی قبل از Spurgeon بازی-برنده با 9:53 چپ

رایان Nugent-هاپکینز به ثمر رساند و دو بار در حالی که لئون Draisaitl افزود: یکی دیگر در از دست دادن برای ادمونتون در از دست دادن و باید کاهش یافته و مستقیم دو بازی و در حال حاضر 3-2-1 بدون کاپیتان خود را کانر McDavid در صف.

آن را با یک شروع برای وحشی goaltender الکس Stalock که 23 برای صرفه جویی در خود 15 پیروزی این فصل است. او به یک هدف در این بازی برای اولین بار شات فقط 50 ثانیه و بعدها به یک هدف دشوار به Draisaitl که چوگان از پشت سر تصویب منعکس کردن اسکیت اردن Greenway و گذشته Stalock به ادمونتون 3-2 منجر شود اما کهنه جن درپوش آرام بین لوله ها ساخته شده و یک سری از کلید متوقف می شود در دوره دوم و در اواخر دوره سوم با Oilers فشار برای اکولایزر.

یادداشت: Wild جلو لوقا Kunin مجروح شد در افتتاحیه دوره و نمی به بازی بازگشت.

Galchenyuk به دست آورد از پیتسبورگ پنگوئن ها در هفته گذشته ثبت شده خود را برای اولین بار چند نقطه بازی با مینه سوتا با اضافه کردن دو کمک می کند.

آن را دشوار شده است کامل فصل اول برای ویکتور Rask با وحشی اما سابق انتخاب دور دوم در سال 2011 پیش نویس ساخته شده و بازگشت او به ترکیب پس از سالم بودن ابتدا برای هشت بازی گذشته و ثبت یک کمک در Spurgeon را مقید هدف در دوره دوم.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de