ژاپن رویدادهای ورزشی در خالی استادیوم میان شیوع ویروس

توکیو — ژاپن رویدادهای ورزشی برگزار شد بدون تماشاگر در روز سه شنبه در یک حرکت با هدف متوقف کردن گسترش جدید کروناویروس.

چیبا لت تفنگداران دریایی به میزبانی Rakuten عقاب بدون تماشاگر در می ایستد در Zozo دریایی ورزشگاه در استان چیبا در شنبه یکی از شش فصل بازی بیس بال بازی در خالی استادیوم.

این Yomiuri غول ژاپن قدیمی ترین و محبوب ترین تیم بودند و به بازی شنبه شب بازی در برابر Yakult چلچله در خالی Tokyo Dome. غول به طور منظم رسم ظرفیت جمعیت در 55,000-صندلی ورزشگاه در مرکز توکیو.

نشانه ها در خارج از استادیوم از فوکوئوکا در جنوب غربی ژاپن به ساپورو در شمال جزیره هوکایدو شد تا بگویید که طرفداران Nippon بیس بال حرفه ای بود برگزاری بازی بدون تماشاگر به خاطر این کوروناویروس.

ژاپن گرفته شده اقدامات گسترده ای را برای جلوگیری از گسترش ویروس با توکیو 2020 المپیک مجموعه ای برای باز کردن در جولای 24.

روز پنجشنبه نخست وزیر ژاپن اعلام کرد که تمامی ابتدایی مدارس سراسر کشور به نزدیک تا اواخر ماه مارس برای کمک به کنترل گسترش ویروس.

داخلی J-لیگ اعلام کرد در روز سه شنبه که همه 94 مسابقات فوتبال برنامه ریزی شده به اجرا از طریق مارس 15 خواهد بود به تعویق افتاد.

ژاپن مسابقه انجمن همچنین در این مرحله از برگزاری آن اسب مسابقه بدون تماشاگر. در روز شنبه مسابقات در فونبشی چیبا ریاست برگزار شد در خالی نژاد ،

روز یکشنبه مقامات ژاپن سومو انجمن دیدار خواهد کرد به بحث در مورد اینکه آیا برای برگزاری راهپیمایی 8-22 بهار مسابقات در اوزاکا با یا بدون تماشاگر.

روز یکشنبه توکیو ماراتن یکی از بزرگترین مسابقات با برآورد 38,000 دونده بوده و محدود به نخبگان runners با توجه به شیوع.

توکیو سازمان و کمیته ملی المپیک بارها و بارها گفت که توکیو بازی پیش خواهد رفت به عنوان برنامه ریزی شده و آنها هستند که پس از مشاوره از سازمان بهداشت جهانی است.

بازی های المپیک به جمع آوری 11,000 ورزشکاران به توکیو به دنبال آن پارالمپیک آغاز Aug. 25 با 4,000 ورزشکاران است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de