ژاپن گزارش 3 کشتی کروز مرگ 57 آلوده تر

Category: لاس واگاس

توکیو — کشتی کروز مسافری که در بیمارستان بستری شده بود پس از آزمایش مثبت برای این ویروس جدید در روز یکشنبه درگذشت سوم مرگ و میر از الماس شاهزاده ژاپن وزارت بهداشت گفت.

این وزارتخانه همچنین اعلام کرد 57 بیشتر موارد عفونت از کشتی از جمله 55 خدمه هنوز در هیئت مدیره و دو مسافر که آلوده هم اتاقی هستند و در طولانی مدت قرنطینه در دولت تسهیلات.

با موارد 691 نفر آلوده شده اند در کشتی یا نزدیک به یک پنجم از کشتی اصلی جمعیت 3,711. ژاپن تایید کرده است در مجموع of838 موارد از جمله چهار مرگ و میر ناشی از این ویروس که اولین ظهور در چین از جمله کسانی که در کشتی.

آخرین خبر از مرگ او توسط یک مرد ژاپنی در 80s بود که در میان اولین گروه از مردم در حال توسعه علائم زمانی که ژاپنی مقامات بهداشتی دستور 14 روز در قرنطینه کشتی در فوریه. 5, Masami Sakoi یک وزارت بهداشت گفت: “در یک سخنرانی تلویزیونی در کنفرانس خبری.

این مرد در حال حاضر علائم زمانی که کشتی بازگشت به یوکوهاما در نزدیکی توکیو برای قرنطینه گرفته شده بود به یک بیمارستان با توجه به بیانیه وزارت. مرد در میان اولین گروه از افرادی که آزمایش مثبت یک مقام وزارت گفت.

سه نفر دیگر همه در 80s فوت کرده اند از این ویروس در ژاپن از جمله دو نفر از مسافران از کشتی.

ده ها تن از موارد تایید شده است که در ادامه به گزارش از کشتی باعث شد که انتقادات و نگرانی هایی است که ژاپن در قرنطینه شده اند ممکن است ناکافی است. مقامات ژاپن می گویند که آنها انجام بهترین خود را با توجه به چالش کشیدن وضعیت در کشتی و تعداد زیادی از مردم آنها تا به حال برای مقابله با.

در روز شنبه سابق مسافر در 60s آزمایش مثبت برای این ویروس پس از پیاده شدن از کشتی و قطار صفحه اصلی. شوهر او که در سفر با او آزمایش منفی دوباره.

بیش از 100 مورد در خارج از کشتی تایید شده است در سراسر ژاپن است.

نخست وزیر شینزو آبه در سخنرانی خود در روز یکشنبه دولت وظیفه نیروی جلسه نگرانی در مورد برخی از موارد عفونت هستند که معلوم نیست از راه های انتقال.

آبه گفت که ژاپن در یک فاز مهم در جلوگیری از عفونت گسترده است و لازم است برای اجرای قابل اعتماد و اقدامات موثر برای جلوگیری از گسترش بیشتر این ویروس.

ژاپن بهداشت وزیر Katsunobu کاتو صحبت با خبرنگاران بعد یکشنبه گفت: این وضعیت در ژاپن است “فقط در مورد ضربه شتاب فاز.”

___

دنبال کردن Mari یاماگوچی در توییتر در https://www.twitter.com/mariyamaguchi

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im