James Coburn آن را نگه می دارد سرد در سال 1976 اینسبروک المپیک

Actor James Coburn, on a ski cliff.

بازیگر جیمز کابرن monologuing در اسکی صخره. تصویر از سنگ سفید


در تقدیرنامه از بازی های المپیک 2020 که لگد کردن در توکیو در هفته گذشته معیار مجموعه جریان تاریخی آن مجموعه 100 سال از المپیک فیلم های خود را در جریان پلت فرم معیار کانال. این مجموعه شامل 53 فیلم را پوشش می دهد و 41 نسخه از بازی های المپیک از استکهلم در سال 1912 به لندن در سال 2012. هر هفته تا جمعه آینده من برجسته لحظه های مختلف فیلم و از قرن گذشته از المپیک فیلم.


وجود ندارد, یک مستند ورزشی کاملا مانند تونی Maylam را سفید سنگسریع و جلا رکورد 1976 المپیک زمستانی در اینسبروک (که در اتریش) که منحصر به فرد ستاره یک بازیگر هالیوود به عنوان یک نوع از تئاتر به سبک راوی. سرد حرکت کولر ساخته شده توسط این بازیگران که به عنوان راوی کلاسیک آمریکایی مرد سخت James Coburn. این نبراسکایی به دنیا بازیگر تا به حال یک پوزخند دندانه دار و گاوچران قدم زنی با تبختر ساخته شده است که او معاصر از دیدن از ’50s از طریق ’70s, چارلز Bronsons و کلینت Eastwoods.

حمایت

Maylam هوشمندانه نقش اصلی ایده یونانی monologuist توسط راه او مراحل Coburn که مجموعه صحنه های دراماتیک با تکبر راه رفتن. او تک گویی در پای یک کوه به عنوان بازان گذشته او پرواز کند. او تک گویی در حالی که در نوعی سورتمه کوچک. فکر می کنم تخم مرغ های سبز و ژامبونجز این Coburn monologuing در اینجا وجود دارد و در همه جا. (من قسم می خورم آن را نرم و صاف است.) در سنت غربی از تئاتر تک گویی بازگشت به یونانی تئاتر و اولین یونانی تئاتر مراکز در اطراف یک بلندگو با حمایت یک گروه کر. در سفید سنگکابرن ما است monologuist و ورزشکاران ما کر.

در اینجا او است که با سورتمه حمل کردن:

James Coburn, monologuing while sledding.

جیمز کابرن monologuing در یک سورتمه حمل کردن. تصویر از سنگ سفید

و در اینجا یکی از تک گویی های او که می آید نزدیک به پایان فیلم است.

او ارائه سخنرانی ایستاده در زیر مشعل المپیک خیره در اتریش کوه. آن را بسیار المپیک است. به عنوان او صحبت می کند ما دیدن تصاویر از قهرمانان دریافت مدال طلا. آن را خیلی نزدیک به شاخی اما Coburn به نحوی دور با آن می شود:

در دلفی وقتی اوراکل وجود دارد
رهبران جهان خواهد توقف جنگ و مرحله بازی ها
چون ایده آل خود بود کاملی در تجلیل از قهرمان المپیک.
در اینجا در اینسبروک و این بازی های المپیک زمستانی,
مردان و زنانی که بینی خود را فراتر از توانایی های خود
و به تنهایی و قبل از اینکه چشم از جهان به دست آمده است که لحظه ای از کمال
واقعا می شود به نام قهرمان جهان است.
این قهرمانانه دستاوردهای ایستاده برای الهام بخشیدن به ورزشکاران از این نسل
و بعدی و بعدی.
هر یک از بازی های المپیک زمستانی به تولید یک استاندارد بالاتر از رقابت
و کیفیت عملکرد رشد می کند و با آن
رشد فردی است.

سپس او در پیاده کردن مراحل به دور از مشعل و جوی انجمن شروع به بازی.

James Coburn, monologuing near the Olympic torch.

جیمز کابرن monologuing نزدیکی مشعل المپیک. تصویر از سنگ سفید

و موسیقی… من آورده ام تا موسیقی متن بسیاری در این سری از فردی مرکوری را در بارسلونا پیگیری به سوسو زننده موسیقی متن فیلم اختصاص داده شده به آلپ اسکی باز Jean-Claude Killy. من دوست دارم فکر می کنم در مورد آنچه باعث می شود یک آهنگ یا موسیقی متن المپیک. آنچه احساس می کند درست به تاکید یک مدال طلا ؟ چیزی بیش از فقط یک کشور را سرود.

پشتیبانی غریبه

در عطارد پررونق و اپرا بارسلونا, ما یک آهنگ که برای تلفن های موبایل مانند آن را ساخته شده از توپ های آتشین. در سفید سنگما یک آلبوم از انگلیسی prog rock آیکون Rick wakeman است که کاهش مانند یک تیغه بر روی یخ. هشت آهنگ های الکترونیکی, عنوان, چیزهایی مانند یخ “اجرا” و “شلیک” به معنای تاکید خاص ورزش های زمستانی است. این چیزی است که من می خواهم گوش دادن به در حالی که رانندگی یک کوه برفی. این آلبوم موفق شد تا wakeman است که ساخته شده یک follow-up, White Rock IIدر سال 1999.

در اینجا یک تریلر برای سنگ سفیددر حال حاضر در دسترس در معیار کانال:

این تریلر ویژگی های یک جایگزین soundtrack, اما شما باید به Rick wakeman است اصلی موسیقی متن فیلم گوش دادن:

حمایت

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر