از آن زمان به حرکت از شیر

راهپیمایی 22 داستان “امریکا مصرف شیر همچنان به ترش” شامل برخی از نظرات جالب مانند این واقعیت است که “شیر تنها چیزی که در گذشته از آب است که سناتور مجاز به نوشیدن بر روی زمین است.” که ممکن است به علت تمایل به خشنود صنایع لبنی لابی و حمایت از صنعت کشاورزی است که تجربه تحول بزرگ است. اما این است که پس عاقلانه است ؟

داستان به نقل از یک دانشگاه هاروارد مواد غذایی و آب و هوا سیاست همکار که نشان داد که لبنیات دوم بالاترین منبع دام مربوط به گازهای گلخانه ای جهانی بعدی به گوشت گاو است که شماره 1. و در این مورد ساخته شده است برای کشاورزی بادام برای شیر جایگزین خواهد بود که کمتر مضر به محیط زیست.

امروز در حال تغییر آب و هوا این مهم است که به در نظر گرفتن تاثیر انتخاب های ما بر این سیاره و همچنین بر دیگر موجودات. این مقاله اشاره Joaquin Phoenix اخیر اسکار سخنرانی اختصاص داده شده به “قرار” ظلم و ستم ذاتی به صنایع لبنی. آن را تلاش زیادی برای انجام تحقیقات که تایید خواهد کرد که ظلم و ستم در واقع یک بخشی از صنعت است.

آیا ما را انتخاب کنید لبنی جایگزین برای زمین پایداری سلامت ما و یا برای از بین بردن درد و رنج از میلیاردها حیوانات, آنها هنوز هم به مراتب بهتر از لبنیات به دست آمده از دام است. ظاهرا مصرف کنندگان به توافق برسند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de