این زمان برای خوردن مارچوبه, ریواس و Nettles دوباره—در اینجا که در آن به آنها را پیدا کنید در سیاتل Takeout منوها

اتان Stowell چگونه به طبخ یک گرگ تا یک هفته گوشت ماهیچه مخصوص سرآشپز است که ویژگی های یک trifecta بهار مواد لازم: گزنه risotto مارچوبه و ریواس agrodolce. مقادیر محدود و پس از آن به احتمال زیاد به فروش. ESR

چند سال پیش در اطراف این زمان سابق غریبه, مواد غذایی و نوشیدنی, نویسنده آنجلا Garbes نوشت تقلا کردن پست در مورد فصلی ظهور مارچوبه, ریواس و گزنه در رستوران ها در سراسر سیاتل جزئیات تمام مکان برای پیدا کردن این “مناقصه بهار مواد تشکیل دهنده است که سرآشپزها در اطراف سیاتل سر و صدا برای پس از ماه از سبزیجات ریشه و زمستان سبز”. بار تغییر کرده است, البته, اما وجود دارد برخی از راحتی یافت می شود در این واقعیت است که مارچوبه, ریواس و گزنه را در فصل یک بار دیگر و بسیاری از سرآشپزها هستند و ترکیب آنها را به خود takeout منوها. خوانده شده در برای پیدا کردن که در آن برای دریافت ثابت خود را از این ناب بهار تولید از تیلور صدف صدف نوار مارچوبه کباب کیت به کافه فلور ریواس ترد به ماشین خانه آبجوسازی گزنه آل. اگر شما در بازار برای این مواد تشکیل دهنده خود را قرنطینه, آشپزی, پروژه, اتمام, راهنمای ما به جایی که به محلی میوه و سبزیجات و گوشت و از جمله به تازگی بازگشایی بالارد و دانشگاه کشاورزان منطقه بازار.

مارچوبه
Bottlehouse
این Madrona نوار شراب با خانواده غذا صرف شام ویژه متشکل از گوشت خوک کبابی محلی و مارچوبه مخلوط سبزیجات. اضافه کردن در یک بطری از آناناس اضافی فنری احساس.
چگونه آن را دریافت کنید: روزانه وانت و تحویل در دسترس

غلامرضا ماکارونی Co
غلامرضا کوتاه برای “General برداشت” نام برایان Clevenger رستوران گروه که بر امضای خود معاصر ایتالیایی مخلوط ماکارونی و محلی فصلی تولید کند. مانند آن را هیچ جای تعجب است که این سریع-بازی گاه به گاه ماکارونی نقطه دارای یک ظرف سمت مارچوبه با رنگین کمان, هویج, موسیر و بالزامیک موجود برای اضافه کردن به هر ماکارونی.
چگونه آن را دریافت کنید: برای وانت روزانه

Haymaker
به طور کلی برداشت رستوران گروه جدیدترین غرب سیاتل پاسگاه شده است ارسال روزانه منوها در آن Instagram. به تازگی آنها شده است شامل یک شام برای دو آلاسکا نوعی ماهی پهن ویژه خدمت کرده با مارچوبه کبابی.
چگونه آن را دریافت کنید: برای وانت روزانه

شربت خانه
در حالی که پخت و پز مدرسه تا به حال برای قرار دادن یک نگه خود را به طور منظم ارائه شده و آنها را دگرگون محبوب ترین کلاس به takeout “پاپ آپ” با برجسته خانواده-سبک منوها برای دو نفر تهیه شده توسط شربت خانه را سرآشپزها و مدرسان—بدون پخت و پز مورد نیاز است! به “حیاط خلوت پیک نیک” منو (در دسترس مارس 29-30) شامل مارچوبه کبابی و فلفل با فتا farro و گوجه فرنگی-زیره سبز, سرکه بریزید و همراه با عسل-بو ریواس بازیچه با کره قهوه ای کیک و شلاق ماست یونانی. همچنین مارچوبه کبابی با خط و خال سیاه پوست adriano, Oaxaca و آهک در “مکزیکی مواد غذایی راحتی منوی” (مارس 23-24).
چگونه آن را دریافت کنید: ذخیره یک نقطه آنلاین برای وانت

Raccolto
به طور کلی یکی دیگر برداشت نقطه در غرب سیاتل این یک شام برای دو نفر خاص از کمر گوشت خوک سرخ شده که در خدمت کبابی با مارچوبه و تند aioli.
چگونه آن را دریافت کنید: برای وانت روزانه

رادیاتور ویسکی
پایک محل نوار تیمی با خواهر خود رستوران مت در بازار و سفید قو عمومی خانه برای یک ترکیب منو که تغییرات هفتگی. این takeout گزینه برای مارس 23-26 شامل بوداده مارچوبه غذا با pancetta پارمسان و تخم مرغ عسلی.
چگونه آن را دریافت کنید: تماس پیش منظقه وانت در قو سفید و یا تحویل به مرز محله از پنج شنبه-یکشنبه.

قرمز, گاو
اتان Stowell فرانسه brasserie یک مرغ شام برای دو نفر که در خدمت کبابی با مارچوبه و می آید با یک Macrina باگت و شور شکلات کوکی تراشه. شما همچنین می توانید اضافه کردن یک طرف از مارچوبه به هر یک از دیگر آیتم های منو مانند استیک frites برای دو نفر.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و Grubhub تحویل در دسترس روزانه

Rione XIII
یکی دیگر از اتان Stowell مشترک این زمان به ایتالیایی: Rione XIII دارای گوشت گاو گوشت پشت مازو برای دو ظرف است که خدمت کرده با مارچوبه کبابی, سیر, شلاق, سیب زمینی burrata و کوکی ها. هفته نامه “مخصوص سرآشپز” برای مارس 22-25 است که محدود در دسترس بودن و همچنین امکانات مارچوبه در آن بوداده بهار مخلوط سبزیجات که خدمت در کنار 22-هر اونس خشک-سن wagyu استخوان در ribeye.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و تحویل از طریق Grubhub, حال بارگذاری می خورد و خاویار موجود روزانه

Sunny Hill
Jason Stoneburner را با نام تجاری جدید Detroit-سبک پیتزا فروشی یک طرف ظرف بوداده مارچوبه با زنجبیل تخمیر لوبیا سیاه و سفید و آهک.
چگونه آن را دریافت کنید: تماس های آینده روز به جای یک پیشسفارش برای وانت از پنج شنبه–یکشنبه.

Surrell
این نوار شراب از آشپز هارون Tekulve راه اندازی شد به آن افتتاح در مارس 25, اما به جای آنها روشن کرده ایم به ارائه منوهای خاص برای پیشسفارش و وانت. هر هفته امکانات دو از پیش تنظیم منوها یکی برای گیاه خواران و همچنین به عنوان مخلفات مثل این هفته بهار سالاد مارچوبه و سوخته لیمو و سرکه بریزید.
چگونه آن را دریافت کنید: جای یک سیب از دو روز جلوتر از زمان برای وانت در چهارشنبه پنج شنبه یا شنبه

Tavolata
کاپیتول هیل محل این اتان Stowell رستوران ایتالیایی مارچوبه دارای دو به جلو گزینه های: tagliatelle با قارچ و مارچوبه پستو و هفتگی محدود-در دسترس بودن “آشپز ویژه” 20 اونس خشک سالخورده نوار نیویورک خدمت کرده با مارچوبه.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و Grubhub تحویل در دسترس روزانه

تیلور صدف
کاپیتول هیل پاسگاه از این غذاهای محلی زنجیره دارای یک “شام در یک کوره برای دو نفر” در ارائه که شامل 18 “نلا-سبک” منقل صدف یک پاینت از خلیج tater سالاد نیم Macrina باگت و—واردات در اینجا—مارچوبه کباب کیت. شما همچنین می توانید سفارش کیت خود را در آن می آید با یک پوند و مارچوبه یک طرف بیکن ماهی کولی rustica سرکه بریزید.
چگونه آن را دریافت کنید: منظقه وانت و تحویل در دسترس شنبه–یکشنبه

نهنگ برنده
این هفته سه دوره شام از این رنه اریکسون نقطه شروع می شود با یک بو داده, مارچوبه غذا با بخارا و دانه کنجد به دنبال انتخاب از بوداده مرغ, porkchop یا نخود خورش.
چگونه آن را دریافت کنید: کتاب یک وانت بار در اوایل هفته برای تحویل و یا وانت چهار شنبه–پنج شنبه.

ریواس
کافه Juanita
کرکلند شمالی, ایتالیایی, گوهر چرخش منو در حال حاضر شامل دو ریواس دسر: یک sorbetto و crostata با مزه پرتقال و وانیل شیرینی کرم.
چگونه آن را دریافت کنید: Preorder حداقل 24 ساعت در پیشبرد برای وانت سه شنبه–جمعه

Coyle نانوایی
شیرینی جادوگر راشل Coyle شده است باز شایان ستایش او گرینوود نانوایی برای چند ساعت در هر روز شنبه به مشتریان اجازه می دهد تا انتخاب کنید تا preordered موارد. هفتگی منوهای اعلام کرد در روزهای چهارشنبه در ظهر و فروش در عرض چند دقیقه که بدان معنی است که آن را خیلی دیر به گیر یکی از کل ریواس galettes برای این آخر هفته اما ما در حال شرط بندی وجود دارد بیشتر خواهد شد در هفته آینده, علامت گذاری تقویم خود را!
چگونه آن را دریافت کنید: Preorder روز چهارشنبه در ظهر برای تحویل در روز شنبه

Macrina نانوایی
قدیمی سیاتل نانوایی های زنجیره ای فصلی در بهار, منو, ویژگی های یک مینی تمشک ریواس کیک وارونه در ارائه طریق May 13.
چگونه آن را دریافت کنید: Preorder ظهر دو روز پیش برای وانت

mkt.
اتان Stowell کوچکترین رستوران اپپلوود-کبابی کمر گوشت خوک غذا برای دو نفر ساخته شده که با ریواس-وانیل agrodolce و رازیانه روغن فلفل قرمز. آن را همراه با مخلفات مانند کبابی لوبیا سبز سیب زمینی بو داده و کوکی ها.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و تحویل در دسترس روزانه

Piroshky Piroshky
قدیمی Pike Place Market اصلی تازه ریواس piroshky جفت puckeringly ترش مزه تند تازه ریواس برش با غنی کرم باواریا.
چگونه آن را دریافت کنید: منظور جلو برای وانت در Pike Place قرن مربع یا جنوب پارک محل یا تحویل را انتخاب کنید

سیاتل میآید
یخ پاپ مغازه سالانه ریواس طعم در بهار که “ترش, اما نه بیش از حد دیوانه” و “راست بالا ریواس” — هیچ توت فرنگی اضافه شده است. شما نمی توانید یک خود را در این سال, اما شما می توانید یک “پاپ بسته” برای تحویل (که با هشت, 12, 24, 48 و یا حتی 72 مورد) و انتخاب آن به عنوان یکی از طعم خود را—و یا سفارش همه ریواس بسته است.
چگونه آن را دریافت کنید: سفارش توسط سهشنبه, مارس 24 برای تحویل در مارس 1

گزنه
ماشین خانه آبجوسازی
جورج تاون در فارسی-سبک آبجوسازی منتشر 2020 نسخه سالانه خود گزنه آل در آوریل 22. آن را با ساخته شده وشن جزیره گزنه برای “تند, گیاهی و خوشمزه متعادل آبجو است که همیشه یک بیت از تعجب یک راه یا دیگری.”
چگونه آن را دریافت کنید: سفارش پیش رو برای منظقه وانت و یا تحویل (رایگان برای سفارشات بیش از $50)

مواد مختلف
نوار del Corso
این چراغ تپه ایتالیایی رستوران منوی تغییرات روزانه اما آنها بوده است و شامل انواع غذاهای فصلی به تازگی مانند مارچوبه farrotto (risotto با farro) توت فرنگی و ریواس سوپ زرت کیک.
چگونه آن را دریافت کنید: Preorder شروع و در ساعت 5 بعد از ظهر روز قبل از وانت سه شنبه–جمعه

کافه فلور
بسیار دوست داشتنی گیاهی کافه یک ریواس, ترد, در دسر منو که ویژگی های بوداده آب پز و تازه ریواس صدر با جو دو سر خرد و گیلاس amaretto بستنی. در تعطیلات آخر هفته شما همچنین می توانید یک ریواس وفل یا بهار تقلا کبابی با مارچوبه برای صبحانه.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و تحویل در دسترس روزانه

چگونه به طبخ یک گرگ
ملکه آن رستوران ساعت به عنوان آخرین اتان Stowell رستوران در این لیست و یکی با بیشترین تنوع بهار سبزیجات. هفته نامه “مخصوص سرآشپز” برای مارس 22-25 یک مار رودخانه مزارع خوک shank confit با گزنه risotto ریواس agrodolce و مارچوبه و نیز وجود دارد یک طرف ظرف burrata با گزنه پستو گردو و ریواس می آید که با هر سه چگونه به طبخ یک گرگ را به طور منظم وعده های غذایی با قیمت برای هفته (بهار سبزی خورش campanelle بلونز و بو کمر گوشت خوک).
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و Grubhub تحویل در دسترس روزانه

شوخی
این هفته سه دوره منو های گیاهی موجود از آشپز جان Sundstrom رستوران شروع می شود با burrata با ترشی ریواس و ویژگی های یک بهار سبزی cassoulet با رمپ nettles, نخود, انگور و قره قاط لوبیا.
چگونه آن را دریافت کنید: محل پیشسفارش در تاک برای وانت از روز سه شنبه–پنج شنبه

Marmite
بروس Nafalty را “معروف” گزنه سوپ بازگشت به این Chophouse ردیف نقطه منو. شما همچنین می توانید سفارش کوکتل کیت به مخلوط کردن در خانه نسخه از نوشیدنی ها مانند پر جنب و جوش صورتی نرگس ساخته شده با خانه تلخ شربت ریواس و تکیلا.
چگونه آن را دریافت کنید: Preorder آنلاین برای وانت سه شنبه–پنج شنبه

آقای غرب
این دانشگاه ایجاد کرد محل کافه و بار است یک کمپوت ریواس که در دسترس خود را در شربت خانه خود منو و همچنین در چندین مورد در منوی غذای آماده مثل خود بهار ریواس ماست کامل و بادام و ریواس توست. فعلی خود را در خانه درختچه نیز ریواس شکوفه. اگر آن را مارچوبه شما بعد از امتحان فصلی burrata که همراه با بو مارچوبه و مایر لیمو و سرکه بریزید.
چگونه آن را دریافت کنید: وانت و تحویل در دسترس روزانه

Osteria لا Spiga
شمال ایتالیا نقطه دارای انواع غذاهای فصلی از جمله کبابی گیاهی اشتها آور و بهار سالاد مارچوبه ricotta gnocchi با گیاه گزنه و شیرین panna cotta با کمپوت ریواس.
چگونه آن را دریافت کنید: سفارش آنلاین برای منظقه وانت سه شنبه–پنج شنبه.

Vendemmia
به طور کلی برداشت رستوران گروه Madrona محل دارای یک شام برای دو نفر خاص از کمر گوشت خوک با ریواس خرد شده ریزوتو و بو مارچوبه. مارچوبه نیز در دسترس a la carte خدمت با سس gribiche و چاشنی بادام.
چگونه آن را دریافت کنید: برای وانت روزانه

Vif
معشوق و شراب (و مواد غذایی خوشمزه) purveyors در Vif انواع شیرینی و شربت خانه آیتم های موجود برای پیشسفارش—همراه با vino البته—از جمله مارچوبه سبز سیر و سیب زمینی خامه ای frittata و یک سیب-ریواس galette.
چگونه آن را دریافت کنید: سفارش آنلاین برای وانت پنج شنبه–پنج شنبه

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر