آن زمان برای یک نگاه سخت در ما شکسته وضع موجود: گلوریا رومرو

یک بار دیگر ما را تماشا شهرهای بزرگ آمریکا برود تا در شعله های آتش بیش از وحشتناک قتل یک غیر مسلح, دفاع در روز روشن.

به عنوان مینیاپولیس شروع به رایت من دیدم به خاطرات من 29 آوریل 1992 — شب که من پیدا کردم خودم را در جنوب مرکزی لس آنجلس فیلم شهر رایت پس از تبرئه از چهار افسران در ضرب و شتم محاکمه رادنی کینگ.

دهه از رادنی کینگ خواسته ما اگر ما نمی تواند همه با هم کنار بیاییم. مطمئن, ما به ارمغان آورد در مورد “اصلاحات” در پلیس ممنوع مرگبار استفاده از chokeholds کار اخراج شدند ضد اصلاحات L. A. رئیس پلیس آورده و در L. A. اولین آفریقایی-آمریکایی رئیس پلیس. گفت: برای تغییر سیستم ما رفت و رای دادند — تغییر شهر ما منشور منعکس کننده جامعه محور اهداف در آوردن بیشتر سیاه و قهوه ای و مقامات منتخب. در نهایت ما انتخاب یک آفریقایی-آمریکایی رئیس جمهور ایالات متحده است.

اما هرگز به اندازه کافی. به ظاهر بدون وقفه بر تعداد مردان سیاه چهره را دیدم در سراسر صفحه نمایش ما داشتن تسلیم به پلیس سوء و استفاده از نیروی مرگبار مانند آمریکا و اریک گارنر. ما فقط دیدم وحشتناک تصویری از Ahmaud Arbery بودن در داغستان گرجستان برای دویدن در حالی که سیاه و سفید; یک پرنده صلح آمیز تماشای نیویورک مرد بودن تهدید یک زن به او گزارش داد و او را به پلیس به عنوان assailing او. و بسیاری دیگر وجود دارد.

بسیار تغییر کرده است از سال 1992 زمانی که آن را یک نبرد دشوار و حتی بر این باورند که سوء رفتار در زير رنگ از قدرت رخ می دهد. به عنوان اولین کالیفرنیا قانونگذار به نوشتن قوانین پست-رادنی کینگ برای جریمه کردن پلیس جعل مدارک من به یاد بیاورید که هزینههای به عنوان یک “پلیس hater” برای تلاش برای اطمینان حاصل شود پلیس پاسخگویی در حالی که به طور همزمان اطمینان حاصل کرد که جوامع اغلب بیشتر نیاز به حفاظت پلیس — فقیر جوامع اقلیت — مطمئن شد از نمایشگاه پلیس و شیوه های به کارگیری است. در زمان من نوشتم چند اسکناس به دنبال عدالت در پلیس که بیشتر آن دشوار جنگ.

آنچه در روابط شاه و فلوید هم با حضور در یک ویدیو. حال پادشاه ضرب و شتم نه فیلم برداری شده است به احتمال زیاد هیچ کس می داند نام خود را امروز; شهر هرگز سوخته است. او می توانست به سادگی شده است یکی دیگر از مرد سیاه و سفید ارسال به یک سیستم زندان برای “مقاومت در برابر بازداشت” — یک سیستم من بعد از آن نیز نظارت و به دنبال اصلاحات به تغییر جرم حبس از اقلیت مردان است.

خواهد مردم بر این باور اند جورج فلوید را مدافعان بود که فیلم هرگز ظاهر? جهنم ندارد. و در مورد شاه و نه حتی یک ویدئو به تصویر می کشد به ضرب و شتم شد به اندازه کافی منجر به تبرئه افسران.

هنوز زمان تغییر کرده, باعث محکومیت قتل توسط روسای پلیس و مقامات منتخب به طور یکسان. اما مقید کردن خشم در امریکا و در آن منفجر شده در زندگی رنگ برای تمام جهان برای دیدن.

سوخت در بخش وسیع تقسیم بین دو احزاب سیاسی در این کشور و اختلال در زندگی ما با توجه به مستندات یک انبار باروت شده و ما “رهبران” بود بیش از حد نابینا برای دیدن و یا احساس می کنید آن را به عنوان آنها محاسبه آینده خود در ماه نوامبر بازی ماهرانه.

وجود حق خشم بیش از طول زمان آن را در زمان برای افسر درک چوین حتی دستگیر می شود برای قتل است. سه پلیس که ایستاده بود و تماشا زندگی که فشرده از یک دفاع مرد سیاه و سفید را به عنوان او به نام برای خود مادر بود تنها بازداشت شده در هفته های گذشته است. این جای تعجب نیست که مردم در نهایت اجازه دهید در یک طوفان کامل از رهبری سیاسی اختلال که مینیاپولیس سوخته, به دنبال, نیویورک, لس آنجلس, آتلانتا و من از دست داده و تعداد بسیاری از دیگران است. بدون شک آشوبگران با کمک نور کیندلینگ اما بیایید وانمود کنید که شورش و سوزش از شهرهای آمریکا می تواند در “غیر خودی” را به عنوان بسیاری از شهر “رهبران” بوده است سریع می گویند. آنها نیاز به نگاه خود را ناتوانی در تصویب اصلاحات ساختاری.

قطعا ما پیشرفت در پلیس اصلاحات از جمله استفاده گسترده از داشبورد و بدنه دوربین های اجباری ضمنی-تعصب آموزش و جامعه محور استراتژی. ما نیروهای پلیس و ستاد به طور فزاینده در حال سیاه و سفید و قهوه ای. مرگبار chokeholds ممنوع شده است و استفاده بیش از حد از نیروی آموزش شده است به طور گسترده تر اجرا شده است.

حتی هنوز مینیاپولیس منطقه مانند دیگر جوامع در سراسر کشور تا به حال سابقه تنش بین آفریقایی جامعه و اجرای قانون است. درک چوین 18 شکایت رسمی خود را ضبط دو به پایان رسید که در نظم و انضباط از گروه از جمله نامه های رسمی از سرزنش و توبیخ رسمی. افسر تائو Thao شش حوادث را در سابقه خود را از جمله ناشی از یک 2017 استفاده بیش از حد از نیروی دعوی در دادگاه حل و فصل توسط شهرستان.

چرا مینیاپولیس را “بیدار” شهردار صحبت کردن در سیاست است که اجازه چنین پلیس به باقی می ماند در این کار در وهله اول ؟

پس از تظاهرات و شورش سیاستمداران گفت: “برو رای” (احتمالا برای آنها) در پاسخ به این داد و بیداد, اما این ذاتی بخشی از مشکل است.

همان وضعیت موجود از شما درخواست تجدید انتخاب آنها است همان وضع موجود است که در حال حاضر عدم, سیاه, قهوه ای و جوامع فقیر.

ساخت معنا از این غم انگیز مرگ به معنی گرفتن یک نگاه سخت در سیاست ها و کسانی که سود کردن از فقر نگه می دارد که سیاه و سفید و قهوه ای جوامع قفل شده به نسل ناامیدی در شهرستانها در سراسر کشور. به این معنی به چالش کشیدن پلیس اتحادیه های کارگری را در آغوش کمتر کشنده استفاده از زور و تبدیل شدن به یک نیروی فعال در ریشه کن کردن بد پلیس.

به طور همزمان آن را به معنی گرفتن یک نگاه در ما شکست خورده مدارس و چالش برانگیز معلم اتحادیه برای جلوگیری از نفاق از تماس با پلیس اصلاحات در حالی که ایستاده در راه ابطال جنبه های کلیدی خود را از قراردادهای پر سود است که باید هموار مدرسه-به-زندان خط لوله با بد معلمان در بیش از حد بسیاری از مدارس کم درآمد.

پس رادنی کینگ ضرب و شتم و قیام کرد که در کالیفرنیا شبیه مینه سوتا: نمایندگی های زیادی از “بیدار” لیبرال سیاستمداران که نگه داشتن دست در آرای اقلیت رای دهندگان. در عین حال وضعیت فقیر و اقلیت های مردمی نشده بسیار بهبود یافته و بد پلیس باقی می ماند در کار است.

بدون شک عمیق ساختاری نژادپرستی حاکم ما نهاد. ما جمعی خشم توجیه است اما این نمی تواند به خرابگری غارت شورش و رایت پایین محله. عدالت کور است اما احمق. ما می توانیم به طور همزمان پشتیبانی قانون و نظم در حالی که به دنبال واقعی تغییرات ساختاری به تمام نهادهایی که باید سرکوب و snuffed زندگی به مراتب بیش از حد بسیاری از. پادشاه بعدی و یا جلب و یا فلوید مناسب است در اطراف گوشه وجود خواهد داشت یک ویدیو یا نه. بیایید جلوگیری از به عنوان بسیاری از کسانی که ممکن است با اصلاح ما پلیس موسسات, اما همچنین در نظر گرفتن یک نگاه سخت در ما وضع موجود.

گلوریا رومرو که قبلا به عنوان رهبر اکثریت دموکرات در مجلس سنا کالیفرنیا.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de