این رسمی: Wild میزبان رقیب بلوز در 2021 زمستان کلاسیک

چند ماه پس از وحشی اهدا شد زمستان کلاسیک برای اولین بار در تاریخ حق رای دادن خود را حریف برای, هوای آزاد, عینک است که در نهایت مجموعه ای در سنگ.

که خیلی رسمی شد یکشنبه شب زمانی که لیگ اعلام وحشی میزبان رقیب St. Louis Blues در هدف زمینه در سال جدید روز 2021.

جاست اعلام شده در NBCSN در طی تنفس از بازی بین وحشی و بلوز و انجام شد با فیلم های مینه سوتا دوقلوها افسانه جو مور و جاستین Morneau.

صحبت کردن به وحشی جمهور مت Majka ماه گذشته او تایید کرد که حریف برای زمستان کلاسیک بود رفتن به دور در یک تعداد انگشت شماری از معیارهای با دیرینه رقابت در خدمت به عنوان یک جزء کلیدی.

که قطعا با انجام وحشی میزبانی بلوز با توجه به این دو تیم باید رو در 76 به طور منظم فصل بازی و همچنین دو بار در پلی آف.

برای وحشی تامین کلاسیک زمستان شده است و هدف از آن آغاز به کار بیش از یک دهه پیش.

که در طول این Chicago Blackhawks شرکت کرده اند یک لیگ-بالا چهار بار بوستون برونز شرکت کرده اند سه بار و نیویورک رنجرز واشنگتن پایتخت Detroit Red Wings, پیتسبورگ پنگوئن, Buffalo Sabres و Philadelphia Flyers شرکت کرده اند دو برابر شده است.

“من فکر می کنم این یک نشان افتخار و آن را نشانه ای از این بازار است و فکر از سراسر لیگ” Majka گفت: در ماه گذشته. “احساس می کند که خوب برای ما است.”

در حالی که بیشتر تدارکات نیاز به اتو کردن در ماه های آینده, هدف, زمینه است که انتظار می رود نزدیک به 40 ، 000 نفر برای این رویداد و فصل دارندگان بلیط را دریافت کنید اولین نرم افزار در خرید بلیط زمانی که تبدیل شدن آنها در دسترس در تاریخ بعد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im