آن نوادا به نوبه خود

speech

جان Locher / AP

رای مردم در طول سال 2018 انتخابات میان دوره ای در یک مکان سنجی در لاس وگاس. آغاز روز شنبه, فوریه. 15, 2020, ثبت نام دموکرات در نوادا خواهد بود قادر به شرکت در رای گیری اولیه برای نوادا ریاست جمهوری نامزد قفقاز. این اولین بار در تاریخ ایالات متحده است که یک رای گیری اولیه گزینه گنجانیده شده به این جلسه روند.

چهار روز رای گیری اولیه شروع دوره شنبه برای ثبت نام دموکرات نوادا که نمی توانید و یا نمی خواهید برای حضور در حزب خود را نامزد قفقاز آخر هفته آینده در سراسر نقره دولت است.

آن را علامت گذاری اولین بار در تاریخ انتخابات ریاست جمهوری نامزد قفقاز در آمریکا که اوایل گزینه رای گیری شده است و نوادا دموکراتیک مقامات قصد اجتناب از هر نوع مقایسه با محاصره آیووا حزب دموکرات پس از مشکلات با آن برای اولین بار-در-این-ملت قفقاز در این ماه با تاخیر گزارش نهایی نتایج جستجو برای روز.

“از آغاز NV Dems’ اولویت شده است به اجرا در دسترس ترین گسترده و شفاف پارلمانی در عین حال” نوادا, حزب دموکرات, مدیر اجرایی, Alana Mounce گفت: در یک رای گیری اولیه یادداشت و اضافه کرد که این حزب تا به حال “ساده روند رای گیری و ساخته شده در دیگر موانعی برای ساده کردن اطلاعات و به اطمینان حاصل شود ما به حداقل رساندن خطا است.”

رای گیری زودهنگام در نوادا قفقاز است که ریشه از کمیته ملی حزب دموکرات خواسته های بیشتر در دسترس در اغلب طولانی و ضعیف caucusing روند. زمانی که دولت حزب دموکرات اعلام کرد در ماه اکتبر که نوادا ریاست جمهوری قفقاز را شامل رای گیری اولیه, دولت, رئیس ویلیام کوردی گفت: گزینه “شامل دادن رای دهندگان از هر فرصتی را به صدای خود را شنیده و انجام این کار در راه است که بیشتر مناسب از جمله مکان های که باید تبدیل به یک جزء اصلی در جامعه است.”

این حزب به تازگی منتشر شده یک خرید از نحوه رای گیری اولیه کار خواهد کرد ترسیم یک رای کاغذی مبتنی بر فرایند است که شامل چند اقدامات امنیتی آنها می گویند را حفظ خواهد کرد نتایج امن.

در اینجا چیزی است که شرکت دموکرات ها نیاز به دانستن قبل از آنها سر را به رای دادن زود است.

وقتی که در آن چگونه است ؟

وجود بیش از 80 سایت در سراسر کشور است که در آن دموکرات نوادا می تواند رای اولیه در طول دوره طول می کشد که از روز شنبه از طریق شنبه. هر شهرستان حداقل یک رای گیری اولیه سایت. در شهرستان ها با سایت های مختلف رای دهندگان می توانند با استفاده از هر یک از این سالن. ساعت در سایت های مختلف متفاوت است.

“سایت های ما منحصر به فرد هستند و بنابراین ما می خواستم برای اطمینان از سایت های … تا به حال توانایی برای باز بماند تا زمانی که ممکن است” گفت: مولی Forgey سخنگوی دولت حزب دموکرات است.

او گفت: ساعت تعيين شد توسط چه فردی می تواند سایت های رسیدگی و یا مایل به میزبان.

ثبت نام رای دهندگان و توانایی برای رای دهندگان به خود را تغییر دهید وابستگی حزب به شرکت در نامزدی فرایند در دسترس خواهد بود در رای گیری اولیه سایت و یک ID مورد نیاز است به بازیگران در یک رای گیری.

پس از ورود به یک سایت رای دهندگان را بررسی کنید. یک داوطلب ارائه خواهد شد و آنها را با یک رای دهندگان کارت حاوی قبل از تولید پین و شماره شناسایی منحصر به فرد از نوادا وزیر امور خارجه ، این دومی شماره فعال خواهد شد مقامات حزب برای اتصال اولیه نتایج رای دهندگان به رای دهندگان صفحه اصلی حوزه محسوب می شود در جلسه روز است.

رای دهندگان را نیز وارد کنید اطلاعات بر روی کارت رای دهندگان به فرم گوگل به عنوان یک روش اضافی برای دولت به “پیگیری شرکت کنندگان و ساده کردن اتصال داده ها” در نزدیکی زمان واقعی است.

این فرم و چک در طراحی شده است به مطمئن شوید که هیچ کس رای بیش از یک بار. اگر رای دهندگان کست اولیه رای گیری و سپس تلاش می کند تا جلسه آخر هفته آینده که به منظور بالا بردن پرچم.

رای دهندگان رأی گیری بر روی کاغذ. آنها را مجاز به انتخاب سه تا پنج نامزد خود را به ترتیب اولویت. این تنظیمات استفاده می شود اگر رای دهندگان برتر انتخاب نمی رسیدن به زنده ماندن یا 15 ٪ از کل آرا در طول هفته آینده قفقاز. برای مثال اگر یک رای دهندگان میدارد بهداشت ، الیزابت وارن D-Mass., برای اولین بار و از سوی دیگر ، برنی ساندرز من-Vt., دوم اینکه رای خود را به ساندرز اگر وارن کند زنده ماندن آستانه در که رای دهندگان حوزه.

آنچه در مورد امنیت ؟

در پایان هر روز برگه های رای ریخته خواهد شد را به جعبه و حمل و نقل به مراکز تحت نظارت حزب. وجود آراء اسکن خواهد شد و نتایج در جدول.

با توجه به یادداشت “روشن زنجیره ای از بازداشت” خواهد بود مستند از رای گیری سایت به مرکز پردازش برای جلوگیری از هر گونه دستکاری.

مبارزات و ناظران اجازه خواهد داشت در اوایل رای گیری سایت “اطمینان از یکپارچگی روند.” مبارزات را نیز دریافت داده که رای داده در اوایل اما هیچ ریاست جمهوری تنظیمات به اشتراک گذاشته خواهد شد تا قفقاز شروع Feb. 22.

بر خلاف در واقعی قفقاز که در آن مبارزات و حامیان مجاز به اسب دوانی برای رای مبارزات نمی electioneer در 100 پا از رای گیری اولیه سایت. آنها می توانند, اما, باید یک ناظر در هر رای گیری سایت.

تا آنجا که مردم در انتخابات می رود Forgey گفت: این امر می تواند مشکل را به هر گونه حدس بزند به دلیل تازگی از رأی گیری.

“آن را بسیار سخت برای ما به ایجاد یک طرح فقط به خاطر اینکه ما هرگز زود انجام رای گیری برای یک جلسه قبل از” Forgey گفت.

کمپین نگرانی

کارکنان برای چندین دموکراتیک ریاست جمهوری, کمپین صحبت به شرط ناشناس ماندن باید پرسش های مطرح شده در مورد روند. گفت: برخی از آنها نگران بودند در مورد چگونگی ادغام رای اولیه به حزبی نتایج روز می بازی; دیگران تعجب که چگونه رای اولیه خواهد به عقب بر گردیم به اصلاح حوزه.

کمپین کارکنان گفت که با وجود entreaties دولت حزب دموکراتیک مقامات نه پاسخ سوالات خود را.

هنوز یک کارمند گفت: این کمپین در دل ایمان داشتند که این کار سخت بر روی این فرآیند است.

“تا زمانی که ما برخی از سوالات پاسخ داده شده, پس از آن من نمی دانم ما می توانیم به طور کامل 100% اکسپرس اعتماد به نفس فقط رتبهدهی نشده است, اما در همان زمان ما اعتماد است که آنها در حال تلاش برای انجام بهترین” این کارمند گفت. “همه ما در حال سرمایه گذاری در این. همه ما می خواهیم این را به عنوان هموار که ممکن است وجود دارد به این معنا که حزب باید کمی بیشتر در آینده در مورد برخی از چیزهایی.”

Forgey, دولت, حزب, سخنگوی عقب رانده نگرانی در مورد جزئیات و گفت که او “هنوز مطمئن شوید که شفافیت مسئله می تواند در این نقطه است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

ایندکسر