Klobuchar

پاتریک Semansky / AP

سناتور. ctq راست صحبت می کند که از سمت چپ دموکراتیک ریاست جمهوری نامزد تام Steyer دیابت الیزابت وارن سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن سناتور. برنی ساندرز و سابق South Bend شهردار پیت Buttigieg گوش شنبه, ژان. 14, 2020, قبل از بحث در Des Moines, Iowa.

هنگامی که ایالت نوادا هری رید می گوید دموکراتیک ریاست جمهوری روند انتخاب نمی کند واقعا مهم تا نوادا قفقاز انجام آن را ندارد و دولت خود افتخار صحبت کردن. این شماره به خصوص جمعیت معیارهای.

انجمن اطلاعات

• تاریخ: چهار شنبه, فوریه 22

• زمان: چک در آغاز و در ساعت 10 صبح; caucusing در ظهر شروع می شود

• محل: بازدید nvdems.com/2020-caucus و نوع در آدرس خود را برای پیدا کردن خود را در جلسه روز سایت.

• رای گیری اولیه: فوریه 15-18.

نوادا سوم دولت به شرکت پشت آیووا و نیوهمشایر اما برای اولین بار است که شبیه به این کشور به طور کلی از نظر تنوع قومی. در 29 درصد Latino, 10% و 10% آسیایی آمریکایی یا جزایر اقیانوس آرام نوادا نشان دهنده آرایش ملی رای دهندگان به مراتب بیشتر از آیووا یا نیوهمپشایر که جمعیت در حال 85% و 90% سفید بود.

این است دلیل اصلی این مهم برای نوادا دموکرات حزبی این سال است. فوریه 22 مسابقه می ایستد برای شناسایی نامزد با یک فرصت خوب برای گرفتن سراسر-هیئت مدیره حمایت و در حال ظهور را در دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

چگونه به نوبه خود در جلسه روز را جشن واقعی

• غرفه رای گیری نمی کند, برگزاری یک شمع به caucusing. آن را مانند تفاوت بین جریان های تلویزیونی خانه به تنهایی و رفتن به سینما در شب افتتاحیه. این یک رویداد جمعی و بهتر است به طور کامل تجربه مانند. اما چگونه بسیاری از newish نوادا سنت ؟ خود را به نوبه خود حزب سیاسی به rager با این نکات:

• دیدار با دوستان خود به صورت دو حزبی صبحانه به بحث در مورد مسائل است. اما نمی تواند به گونه جدی مبارزه می کند چون میخوام یک روز طولانی است.

• Pregame با عکس اسپرسو چرا که بر خلاف بسیاری از دیگر وگاس اتفاقات شما می خواهم هوشیار برای رویداد اصلی.

• آوردن کیسه های سرگرم کننده-اندازه میله آب نبات به قفقاز برای حفظ انرژی خود را بالا و قند بالا رفتن. امتیاز جایزه اگر شما به اشتراک گذاری آنها را با خود نوظهور دوستان است.

• دعوت از دوستان خود را—جدید و قدیمی—به ملاقات در شب برای روکش در نزدیکترین مردم نوار. شما باید تا حد زیادی به صحبت کردن در مورد, و شما در نهایت می تواند روان کسانی که سیاست اختلافات با مشروب الکلی.

برای Nevadans این فقط یک ماده از شهروند خوب بودن. این شرط ها چیزی کمتر از این کشور دموکراسی جهانی آب و هوا و ایمنی و رفاه هر دو شهروندان آمریکایی و خارجی به دنبال پناه در ملت ما.

در حال ظهور از استیضاح محاکمه مغلوب ساختن پیشی جستن به جلوگیری از او را از دنبال جاه طلبی های خود را برای به دست آوردن دیکتاتوری قدرت. جمهوری خواهان مجلس سنا در آغوش وکیل Alan Dershowitz سرد شدن استدلال که تهمت می تواند به طور گسترده ای به سوء استفاده از قدرت خود را در نام اقدام در جهت منافع ملی باز درب گسترده ای را برای او به خراب کردن سیستم کنترل و توازن.

در همین حال یکی دیگر از مغلوب ساختن پیشی جستن مدت فاجعه بار خواهد بود برای سیاره در میان خود جریان برچیدن مقررات زیست محیطی و تسریع سرعت گرمایش جهانی. و در اینجا در خانه تعداد بی حد و حصر مردم رنگ و محروم آمریکایی ها رنج می برند با توجه به مغلوب ساختن پیشی جستن سیاست در اقتصاد مراقبت های بهداشتی و مهاجرت.

در میان این کشتار ملت نیاز نوادا است. اینجا رای دهندگان ثابت کرده اند که کشور ما جایی است که افراطی سیاست که منجر به مغلوب ساختن پیشی جستن در انتخابات رفتن به مرگ است.

ما حمایت رای گیری اقدامات به منظور افزایش ایمنی اسلحه و ترویج انرژی های پاک در حالی که رد داوطلبانی که پیچیده خود را در انجمن ملی تفنگ پرچم و تکذیب تغییر آب و هوا. ما حمایت هر دو حزب دموکرات و جمهوری خواه رهبران که محافظت قانون مراقبت مقرون به صرفه و پشتیبانی از تلاش برای گسترش رای گیری دسترسی در حالی که کشورهای دیگر قطع دسترسی به مراقبت های بهداشتی و درگیر در همه شیوه ای از رای دهندگان سرکوب فعالیت های.

ما تمایل به تمرکز بر روی نامزدهای جنسیت و قومیت و گرایش جنسی و یا وابستگی حزبی بلکه در مورد اینکه آیا ما فکر می کنیم آنها می توانند در ایجاد اجماع و صنایع دستی سیاست هایی که در خدمت منافع کسانی که به آنها خدمت می کنند—و نه فقط احزاب و هسته حامیان.

در Nevadans خوب هستند در انتخاب رهبران که رد حزب افراطی دگم و کار برای غلبه بر قطبش که مغلوب ساختن پیشی جستن و خود را abettors را شدت می بخشد.

این دلیل دیگری است که این مهم برای نوادا دموکرات حزبی این سال است. ملت سزاوار نوع موثر و مسئول رهبر ما خیلی خوب در شناسایی.

بنابراین در اینجا امید نوادا انجمن جمعیت در حال قوی و متنوع از جمله در سنین.

برای رای دهندگان به خصوص مشارکت بسیار مهم است. آنها آنهایی که می خواهید زندگی در یک کشور و جهان ساخته شده است به طور فزاینده ای پر هرج و مرج فرار و در معرض خطر با توجه به اقدامات نسل های قدیمی تر. جوانتر رای دهندگان سزاوار با صدای بلند می گویند در انتخاب رهبران امروز و آنها باید یک تشکر به تعداد آنها نسل Z بزرگترین در ایالات متحده—و خود را افزايش سیاسی بسیج پشت سر مسائلی مانند خشونت اسلحه و تغییر آب و هوا.

آنها باید زباله نیست که صدای. این زمان برای کسانی که رای دهندگان نه فقط به صحبت می کنند اما به سر و صدا.

به عنوان همیشه وجود دارد خواهد بود naysayers در حاشیه تلاش برای منصرف کردن رای دهندگان از caucusing. آنها شکایت دارند که حزبی فرایند نیاز به مدرن یا junked و آنها را به نقطه شکست در آیووا به عنوان اثبات نقطه نظر خود را.

اما آنها نه ارزش گوش دادن به. نه همیشه و به خصوص در این سال نیست.

بله همه چیز به شدت در آیووا اما نوادا حزب دموکرات در زمان درس از شکست وجود دارد و کار کرده است برای جلوگیری از چنین مشکلاتی در قفقاز.

اما تصویر بزرگتر این است: در مواجهه با غیر دموکراتیک ترین و سازمان ملل متحد-آمریکا رئیس جمهور در تاریخ ایالات متحده آن را به عنوان مهم تا کنون برای Nevadans به موضع ملت با رای دادن در هر فرصت. این حزبی است که ما در اولین فرصت در سال 2020 به انجام این کار است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im