Last Call is one of Re-bars final events livestreamed from their Howell Street space.

آخرین تماس یکی از Re-نوار نهایی حوادث livestreamed از خود هاول خیابان فضا. کلی O

در اوایل این ماه من به صحبت کرد Dane Wilson, co-owner مجدد نوار که تایید کرد که معشوق محل عملکرد و شبانه به طور دائم خود را به دنی مثلث محل با توجه به هزینه های ناشی از این بیماری همه گیر shutdown. اگر چه ویلسون گفت: او قصد دارد برای نقل مکان Re-نوار در جنوب سیاتل مدتی در سال 2021 حرکت دلخراش است تصمیم گیری است که قطعا طنین انداز از طریق عجیب و غریب, موسیقی و کشیدن جوامع برای سال آمده است. به رغم تعطیلی این باشگاه شده بود livestreaming مجموعه DJ برای برخی از محبوب ترین رقص شب مانند اشتعال و DnB به نگه دارید تا با به طور منظم و بینندگان در سراسر جهان است. اما حتی است که به پایان رسیده.

پشتیبانی غریبه

روز شنبه, Re-نوار میزبانی خواهد کرد آخرین تماس یک فرصت برای کاربران می گویند یک آخر خداحافظی به محل به عنوان ما آن را می دانم. چهار Re-نوار منظم دی جی—مورگان J نیک Cressman آلفونسو قهوهای مایل به زرد و رابی—Nielsen خواهد شد 4/4 تمام شب طولانی با شروع در ساعت 8 بعد از ظهر. در حالی که این بسیار گذشته livestreamed رویداد—ویلسون می گوید آنها ادامه خواهد داد به انجام اشتعال و DnB تا نهایی sendoff در ژوئن 16—این جریان را ارائه فضا برای کسانی که برای خداحافظی و رقص چهره خود را از آسایش خود را از اتاق نشیمن. دریافت اطلاعات بیشتر در اینجا و من شما را در زوم.

اگر شما می توانید آن را نمی, من می خواهم به توصیه شما گوش دادن به KEXP DJ Sharlese Metcalf and DJ Riz رولینز بحث در مورد دوباره نوار تاریخچه و اهمیت در این شهرستان در صدا & دید.