آن را به 80 درجه به علاوه در خارج, اما آن روز برفی در سحر و جادو سال مهد کودک

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

سحر و جادو سال مهد کودک در Tarzana جشن 80 درجه به علاوه بعد با آوردن در مجموع 16 تن از برف برای خود سالانه 25 روز برفی. این مدرسه در سال 1965 افتتاح شد و تا به امروز 100 دانش آموزان است. مدرسه co-مدیر آلیس لئون می گوید: “این یک تجربه زندگی واقعی است که به کودکان حس جامعه است.” برای کودکان چند پدر و مادر خود را نیز با حضور در مدرسه در طول مهد کودک سال است.

  • آلیس لئون, مدرسه, شرکت, مدیر, کمک جانا بيستم Glamour لوی و زیتون Wynne آنها به عنوان آماده شدن برای سوار سورتمه در برف. سحر و جادو سال مهد کودک در Tarzana جشن 80 درجه به علاوه بعد با آوردن در مجموع 16 تن از برف برای خود 25th سالانه برف در روز جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • الی شاپیرو برخوردار سورتمه سواری در برف. سحر و جادو سال مهد کودک در Tarzana جشن 80 درجه به علاوه بعد با آوردن در مجموع 16 تن از برف برای خود 25th سالانه برف در روز جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • صدا

    گالری خواهد شد درثانیه

  • اتو رشته و جود Mashtoub هر دو 4 سوار یک سورتمه در برف. سحر و جادو سال مهد کودک در Tarzana جشن 80 درجه به علاوه بعد با آوردن در مجموع 16 تن از برف برای خود 25th سالانه برف در روز جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

  • کودکان ژست برای عکس در برف. سحر و جادو سال مهد کودک در Tarzana جشن 80 درجه به علاوه بعد با آوردن در مجموع 16 تن از برف برای خود 25th سالانه برف در روز جمعه, 28 فوریه سال 2020 است. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im