ایتالیا ویروس موارد افزایش می یابد دوباره در نیویورک چشم به طور موقت بیمارستان

توسط امی FORLITI و فرانسیس D’EMILIO

مینیاپولیس (AP) — این بیماری همه گیر کوروناویروس در زمان به طور فزاینده ای تلخ تلفات شنبه در آمریکا و در اروپا تولید سرسام آور caseloads در نیویورک و ایتالیا و تنظیم کردن جان تقلا برای راه اندازی هزاران اضافی تخت بیمارستان به عنوان بیماری بریده یکی دیگر از گریم پیشبرد.

ایتالیا در قلب اروپا مهاجم شیوع اعلام کرد 793 جدید مرگ و میر و 6,557 موارد جدید در روز شنبه — بزرگترین آن روز به روز افزایش می دهد و در عین حال. در نیویورک مقامات دولتی به دنبال شدت مورد نیاز تجهیزات پزشکی و تخت بیمارستان را تایید کرد coronavirus موارد افزایش یافت و بالای 10000 ایالت با 56 مرگ و میر.

“همه چیز را که می تواند انجام شود در حال انجام است,” New York رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو گفت: “ما به معنای واقعی کلمه کشاورزی جهان به دنبال برای تجهیزات پزشکی.”

در سراسر جهان ها و خیابان ها و میادین و بزرگراه ها در شهرهای بزرگ متروک به عنوان حکومت و مستندات ضرب به تلاش برای متوقف کردن گسترش COVID-19. در ایالات متحده, New Jersey و سنت لوئیس اضافه شد به لیست در حال رشد از مناطق که در آن ساکنان دستور داده شد تا در خانه بمانند. کارکنان مراقبت های بهداشتی از شهر اوکلاهما به مینیاپولیس به دنبال کمک های مالی از تجهیزات حفاظتی. کارکنان در بیمارستان دیترویت شروع ایجاد, در خانه, ماسک صورت برای کارگران است. حتی بیمارستان های روستایی تیره و تار شد که مردم به طور فزاینده ای احساس همه گیر بسته شدن در.

“قطعا وجود دارد این ترس اساسی در جامعه است. شما می توانید آن را مشاهده کنید,” گفت: دکتر رابرت واگنر یک پزشک اورژانس در جامعه کشاورزی از ویدالیا گرجستان که هنوز رتبهدهی نشده است دیده می شود تایید COVID-19 عفونت اما 50-تخت مراتع منطقه ای مرکز پزشکی احساس فشار.

“مردم می ترسند و آنها نمی دانند که دیگری به نوبه خود به طوری که آنها در حال تبدیل به ما” واگنر گفت:, و اضافه کرد که تا کنون این بیمارستان تا به حال به اندازه کافی تست برای هر بیمار که حکم و لوازم از ماسک و دستکش و روپوش برگزاری شد تا در حال حاضر.

اما واگنر گفت که او نگران منابع ممکن است شروع به اجرا به عنوان بیمار حجم افزایش می دهد. و او نگرانی در مورد کمبود نیروی انسانی اگر پرستاران و پزشکان شروع به مریض.

در واشنگتن مذاکره کنندگان از کنگره و کاخ سفید از سر گرفت بالا-سطح مذاکرات در یک بالن $1 تریلیون دلار به علاوه اقتصادی بسته نجات خواست با رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به اعتصاب یک معامله به ثابت یک ملت به طور کامل طرح میتوانست با این بیماری همه گیر کوروناویروس.

در نبراسکا 81 استان ها بدون فشرده-تخت های مراقبت و 28 از مهمترین و روستایی شهرستانهای هیچ بیمارستان. همه در همه ، در غربی مینه سوتا, سه شهرستان در حال بررسی تبدیل بخشی از سابق در زندان به یک مرکز برای مراقبت از coronavirus بیماران.

کمبود تجهیزات پزشکی و دنده محافظ بود نگرانی در شهرهای بزرگ بیش از حد. لوازم از جمله دنده محافظ ماسک و ضد عفونی کننده دست بودند رو به کاهش. نیوهمپشایر بزرگترین بیمارستان مرکز پزشکی دارتموث هیچکاک تشویق داوطلبان برای دوختن ماسک صورت برای بیماران مبتلا به بازدید کنندگان و کارکنان به طوری پزشکی-درجه حفاظتی تجهیزات می تواند حفاظت شده برای کارکنان مراقبت های بهداشتی. Integris سلامت در اوکلاهما بود درخواست عمومی برای اهدای ماسک های دست عفونی دستکش یکبار مصرف و لوازم دیگر.

“ملی و جهانی بر اساس کلید منابع در تامین کوتاه مدت گفت:” جیم اوکانر معاون رئیس جمهور از مدیریت زنجیره تامین برای سیستم بهداشت هنری فورد در دیترویت منطقه است. “همه ما در حال تلاش برای به دست آوردن منابع در سطح ما خواهد بود. ما در حال حاضر ما ارائه منابع به عنوان مورد نیاز است.”

“این فقط کامل طوفان در سراسر جهان همه گیر سیستم مراقبت های بهداشتی در سراسر کشور و در سراسر جهان نیاز به همان چیزهایی که در همان زمان” Integris سخنگوی بروک Cayot گفت.

ویروس کندتر بود در آینده به اوکلاهما Cayot گفت: اما در حال حاضر 53 مورد تأیید و یک مرگ.

زمانی که مردم متوجه است که این ویروس در جامعه خود “اضطراب در ضربات و آنها با عجله به اتاق اورژانس” Cayot گفت. “این اتاق اورژانس که احساس تاخت و تاز کردن در لحظه (با) افرادی که وحشت زده و قابل درک است.”

برای اکثر افراد این ویروس جدید باعث می شود تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه. اکثریت قریب به اتفاق بهبود می یابند.

بیش از 297,000 موارد تایید شده اند در سطح جهانی از جمله 12,755 مرگ و میر با توجه به یک چوب خط حساب کردن در حال اجرا توسط دانشگاه جانز هاپکینز. بیش از 91,540 مردم مردم بهبود یافته اند.

ایالات متحده دیده می شود 276 مرگ و میر تا کنون. ایتالیا که بزرگترین در اروپا شیوع در حال حاضر حداقل 4,825 مرده است.

ایتالیایی, وزیر بهداشت روبرتو Speranza به نام بزرگ “اتحاد” بین شهروندان و نهادهای گفت: “آنچه مهم تر است و رفتار هر فرد است.” جوزپه سالا شهردار میلان سرمایه از سخت ترین زده منطقه لومباردی سعی در تجمع شهر 1.4 میلیون نفر از شهروندان به tweeting که “در حال حاضر ما درک این یک ماراتن است نه یک دو سرعت.”

اسپانیا در حال حاضر سومین شماره از عفونت در سراسر جهان است. در روز شنبه این گزارش در مجموع نزدیک به 25000 موارد از جمله 1,326 مرگ و میر. اسپانیایی مقامات بهداشتی باید اذعان کرد که برخی از بخش های مراقبت ويژه در سخت ترین-آمار مناطق نزدیک به خود را محدود; ارتش ساخت یک بیمارستان صحرایی با 5500 تخت در یک مرکز همایش در مادرید که در آن هتل نیز در حال تبدیل به بخش برای بیماران مبتلا به ویروس بدون جدی مشکلات تنفسی.

دکتر اولگا Mediano که درمان قربانیان 2004 جهادی بمب گذاری در مادرید که به کشته شدن نزدیک به 200 نفر و زخمی شدن چند بار بیشتر گفت: هیچ چیز آماده او را برای ملی سلامت فاجعه ای است که اسپانیا در حال حاضر پایدار.

“من شده اند از طریق بسیاری از مواقع او گفت:” از مرکزی شهر گوادالاخارا. “اما هیچ چیز مثل این.”

“اگر ما در حفظ و دیدن روزانه را افزایش می دهد از 23 درصد این نمی تواند تجربه بسیار طولانی” Mediano گفت. “ما در حال دو برابر شدن تا ما شیفت. ما باید استراتژی به قطع در آن وجود دارد در این هفته اما فراتر از آن است که ما نیاز به بهبود وضعیت چون ما حرفه ای در حال تحمل فشار زیادی از جمله احساسی است.”

در آلمان در جنوب ایالت بایرن مربع شهر خالی شد. کبوتر بیشتر مردم در لندن معمولا شلوغ میدان ترافالگار و میدان لستر یک روز پس از دولت بریتانیا دستور تعطیلی تمام میله, رستوران ها, سینما و جاهای دیگر که در آن مردم جمع.

اما خریداران هنوز هم رفتند به بازارهای خیابانی در هر دو کشور در یک نشانه آن است که محدودیت بودند که تفسیر در یک چهل تکه مد.

تعداد موارد تایید شده از COVID-19 ثبت شده در آفریقا افزایش یافت, بالاتر از 1000 شنبه با توجه به آفریقا مراکز کنترل و پیشگیری از بیماری. حداقل 40 از آفریقا 54 کشور در حال حاضر موارد است.

بریتانیا هنوز هم نشدم پشت ایتالیا و اسپانیا و فرانسه در گسترش ویروس اما این کشور نامعقول نظام سلامت است creaking. بریتانیا که ثبت 3,983 تایید موارد COVID-19 و 177 مرگ و میر در حال حاضر خواسته 65,000 بازنشسته پرستاران و پزشکان به بازگشت به کار.

کارگران در نزدیکی مسکو در حال عجله برای ساخت یک درمانگاه برای درمان صدها نفر از coronavirus بیماران به روسیه آماده برای یک موج از عفونت. پلاکارد در سبک شوروی پوستر های تبلیغاتی ساخته شده اند در نزدیکی سایت با یک نمایش شهردار سرگئی سوبیانین با اشاره به بیننده و شعار “سازندگان دقیقه بشمارید!”

در ایالات متحده محدودیت در حرکت برنامه ریزی شده بود به اثر را روز شنبه در ایالت ایلینوی و نیوجرسی و جمعه در نیویورک است. همه کارگران در غیرضروری کسب و کار مورد نیاز خواهد بود به ماندن در خانه ها و مجالس با هر اندازه ممنوع در نیویورک است. استثنا خواهد بود ساخته شده برای کارهای مهم مانند خرید مواد غذایی و پزشکی و ورزش.

___

D’Emilio گزارش از رم. آسوشیتد پرس نویسندگان جوزف ویلسون در بارسلونا, فرانک Jordans در برلین, Russ به bynum در ساوانا گرجستان و دیگر AP خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب. ___

دنبال AP پوشش از شیوع ویروس در https://apnews.com/VirusOutbreak و https://apnews.com/UnderstandingtheOutbreak

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de