ایتالیایی تلفات سبقت چین به عنوان ویروس گسترش می یابد

Category: لاس واگاس No comments

Coronavirus

کلودیو Furlan/LaPresse / AP

پرسنل پزشکی در واحد مراقبت های ویژه بیمارستان از برشا ایتالیا پنج شنبه, مارس 19 سال 2020 است.

رم — مرگ و میر در ایتالیا از coronavirus پیشی گرفت و چین در روز پنج شنبه و عفونت در ایالات متحده صعود گذشته از 10 ، 000 در یک استارک تصویر چگونه بحران چرخد و به سمت غرب است.

ایتالیا با جمعیت 60 میلیون دلار ثبت شده حداقل 3,405 مرگ و میر و یا تقریبا 150 بیشتر در چین یک کشور با جمعیت بیش از 20 برابر بزرگتر است.

ایتالیا رسیده تلخ نقطه عطف همان روز که در ووهان چین شهر که در آن کروناویروس اولین ظهور سه ماه پیش ثبت هیچ عفونت های جدید, نشانه آن است که این کشور کمونیستی را سخت گیرانه مستندات موثر بودند و به آن معضل است.

روز پنج شنبه در بازدید از چینی صلیب سرخ تیم انتقاد ایتالیایی’ شکست به درستی قرنطینه خود و ملی مستند جدی است.

در سازمان ملل در نیویورک در همین حال دبیر کل آنتونیو اشاره به این حادثه تلخ گفت: جهان “است که در جنگ با ویروس” و هشدار داد که “یک رکود جهانی — شاید رکورد ابعاد است — نزدیک به یقین است.”

“اگر ما اجازه دهید این ویروس گسترش مانند آتش سوزی – به خصوص در آسیب پذیر ترین مناطق جهان-از آن خواهد کشتن میلیون ها نفر از مردم,” او گفت:.

این ویروس به نظر می رسد باز کردن هشدار دهنده جبهه ای جدید در آفریقا و همچنین به حداقل یک اروپایی رئیس دولت: 62 ساله شاهزاده آلبرت دوم از کوچک اصالت موناکو. کاخ اعلام کرد که او آزمایش مثبت بود اما در ادامه کار از دفتر کار خود شد و تحت درمان توسط پزشکان از شاهزاده خانم گریس بیمارستان پس از نام خود بازیگر آمریکایی است.

در ایالات متحده آسیب به بزرگترین اقتصاد جهان نگهداری می شود تا ستون با تعداد مدعیان بیکاری فزاینده به عنوان کنگره با عجله به تصویب $1 تریلیون اضطراری بسته به ساحل تا صنعت و کمک به خانواده ها را از طریق بحران است. برای اولین بار از دو دور امداد چک را شامل پرداخت 1000 $در هر فرد بالغ و 500 دلار برای هر کودک.

آمریکا مرگ و میر افزایش به 160 درجه اول افراد مسن. دانشگاه جانز هاپکینز است که tallying ویروس’ گسترش در سراسر جهان است گفت: آمریکا تا به حال بیش از 10,700 موارد است.

در سراسر جهان مرگ و میر رخنه کرد به سمت 10,000 به عنوان تعداد کل عفونت صدر 220,000 از جمله نزدیک به 85,000 کسانی که بهبود یافته اند.

نخست وزیر فرانسه ادوارد Philippe با التماس مردم برای حفظ فاصله خود از یکدیگر برای جلوگیری از گسترش این ویروس حتی به عنوان بحران تحت فشار قرار دادند آنها را به دنبال راحتی است.

“وقتی شما کسی را دوست دارم, شما باید به جلوگیری از مصرف آنها را در آغوش او گفت:” در مجلس. “این عقل و این دردناک است. عواقب روانی راه ما زندگی می کنند بسیار نگران کننده است — اما آن چیزی که ما باید انجام دهیم.”

مقامات بهداشتی را با ذکر دلایل و ایتالیا به بالا عوارض کلیدی در میان آنها آن جمعیت زیادی از افراد مسن و افرادی که به ویژه مستعد ابتلا به عوارض جدی از این ویروس هر چند موارد شدید نیز دیده می شود در بیماران جوانتر. ایتالیا جهان دوم-قدیمی ترین جمعیت و اکثریت قریب به اتفاق آن مرده — 87 درصد — بیش از 70.

جوناس اشمیت-Chanasit یک virologist در آلمان و برنهارد Nocht موسسه طب گرمسیری گفت: ایتالیا نرخ مرگ بالا می توان توضیح داد که در بخشی از تقریبا کل شکست از سلامت سیستم در برخی از مناطق.

در یک دیدار سخت ضربه میلان خورشید Shuopeng سر از صلیب سرخ کمک به هیئت توصیه ایتالیا گفت که او شوکه شده بود برای دیدن بسیاری از مردم راه رفتن در اطراف با استفاده از حمل و نقل عمومی و غذا خوردن و مهمانی در هتل ها.

“در حال حاضر ما نیاز به توقف همه فعالیت های اقتصادی است و ما باید برای جلوگیری از تحرک مردم,” او گفت:. “همه مردم باید در خانه ماندن در قرنطینه.”

آلبرتو Villani, رئیس, ایتالیایی, حفاظت مدنی دفاع ایتالیا را به سیستم بهداشت و درمان به عنوان او اعلام کرد جدید مرگ و میر و اصرار این کشور lockdown یک مدل برای کشورهای دیگر است.

تا زمانی که ایتالیایی ها “دقت” رعایت اقدامات سخت به ماندن در خانه و حفظ اجتماعی فاصله, “ایتالیا غلبه بر چالش” او گفت:.

اسپانیا شده است سخت ترین-آمار کشور اروپایی پس از ایتالیا و در مادرید یک هتل چهار ستاره شروع به عنوان عامل موقت بیمارستان برای coronavirus بیماران. رئال مادرید در هتل, انجمن کسب و کار گفت: در آن قرار داده شده 40 هتل با اتاق را برای 9,000 مردم در خدمت مادرید منطقه که نزدیک به نیمی از اسپانیا 17,000 یا خیلی موارد.

دولت بریتانیا بود که به کندی واکنش نشان می دهند به این ویروس منتقل چرخ دنده و کشید تا قانون به خودی خود قدرت های جدید به بازداشت مردم و محدود کردن تجمعات. این لایحه انتظار می رود که تصویب شده توسط مجلس در هفته آینده است. در لندن به تقریبا 9 میلیون مقامات خواست مردم به ماندن کردن حمل و نقل عمومی در نظر گرفته و اعمال شدیدتر محدودیت های مسافرتی.

انگلیسی ها فروشگاه های زنجیره ای Sainsbury محفوظ ساعت اول پس از خرید برای مشتریان آسیب پذیر یکی از بسیاری از این تلاش ها در سراسر جهان است.

جیم گیبسون 72 لندن گفت که او در بر داشت بسیاری از مواد غذایی وجود دارد در یک “نسبتا” ضربه آزاد” را تجربه کنند. اما او مضطرب است که او تا به حال شده است قادر به دریافت داروی مورد نیاز او برای همسر خود ابراز نگرانی می کند که دولت بریتانیا بوده است خیلی آهسته در ramping تا تست.

“شما نمی تواند به نادیده گرفتن سازمان بهداشت جهانی دستورالعمل — اگر آنها در اشتباه هستید که دوزخ راست است ؟” او گفت:. “اجازه دهید هیچ shilly-shallying.”

در چین روز شنبه نخستین بار پس Jan. 20 که ووهان گزارش جدید محلی منتقل موارد نادر با روشنایی ضعیف تابیدن از امید و شاید یک درس سخت اقدامات مورد نیاز برای مهار ویروس.

ووهان است که تحت سخت مستند از بهمن ماه یک بار بود جایی که هزاران نفر وضع بیمار یا در حال مرگ در عجله ساخته بيمارستان. اما مقامات چینی گفت: تمام 34 مورد جدید ثبت بیش از روز قبل آمده بود از خارج از کشور.

“امروز ما شاهد سپیده دم پس از چندین روز تلاش سخت” گفت: Jiao Yahui یک بازرس ارشد در ملی کمیسیون بهداشت.

در همین حال سازمان بهداشت جهانی هشدار داد که این ویروس در حال گسترش است به سرعت در آفریقا — به خصوص نگران کننده توسعه داده شده دولت ضعیف از مراقبت های بهداشتی در بسیاری از آن کشورها است.

“حدود 10 روز پیش داشتیم در مورد پنج کشور” با این ویروس گفت که آفریقا ارشد دکتر Matshidiso Moeti. در حال حاضر 35 از آفریقا 54 کشور باید موارد با مجموع نزدیک به 650. آن است که یک “بسیار سریع تکامل” او گفت:. اول آسیا و اقیانوسیه مورد اعلام شد Feb. 28.

بازارهای سهام اروپا شد تا تنها کمی پس از ضرر و زیان در آسیا با وجود عظیم 750 میلیارد یورو بسته محرک اقتصادی اعلام کرد یک شبه بانک مرکزی اروپا.

وال استریت آرام بود در اوایل معاملات با استانداردهای چند روز گذشته هنگامی که معامله گران — وزن افزایش احتمال رکود اقتصادی در برابر بزرگ اقتصادی حمایت از متعهد توسط مقامات جهانی — را ناشی از نوسانات.

با ردیف هایی از اقتصاد ایالات متحده سنگ زنی به توقف تعدادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده برای مزایای بیکاری رسید با 70000 هفته گذشته بیش از انتظار اقتصاددانان بود.

ایالات متحده فدرال رزرو پرده از اقدامات برای حمایت از صندوق های بازار پول و استقراض به عنوان سرمایه گذاران در سراسر جهان با عجله برای ساخت دلار و پول نقد.

فورد و جنرال موتورز و فیات کرایسلر به همراه هوندا و تویوتا اعلام کرد که آنها همه از کارخانه های خود در آمریکا و کانادا و مکزیک است. خاموش کردن از دیترویت سه بزرگ به تنهایی بیکار حدود 150000 کارگران است.

___

آسوشیتد پرس خبرنگاران در سراسر جهان کمک به این گزارش.

___

آسوشیتد پرس دریافت پشتیبانی برای بهداشت و علوم از پوشش Howard Hughes Medical Institute وزارت علوم و آموزش و پرورش. AP تنها مسئول همه مطالب.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>