در آن طول می کشد 60.9 ساعت کار در هفته به اجاره 1 خوابه در LA, ساحل طولانی و OC. آماده برای بیشتر OT اگر شما می خواهید یک 2-اتاق خواب.

لس آنجلس — Los Angeles, شهری ساکنان منطقه نیاز به کار 60.9 ساعت در هفته به پرداخت اجاره بها در یک اتاق خواب خانوار در این شهرستان با توجه به گزارش منتشر شده روز شنبه که شناسایی سخت ترین شهرها برای ساکنان به اجاره در سراسر کشور است.

تجزیه و تحلیل هزینه متوسط اجاره و همچنین متوسط دستمزد ساعتی در شهرستانها عمده محققان در خود مالی مشخص شد که لس آنجلس ساکنان نیاز به کار سومین ترین ساعت در هفته به پرداخت هزینه اجاره در مقایسه با دیگر مناطق بزرگ مترو در سراسر کشور.

خود مالی تگزاس مبتنی بر فن آوری مالی شرکت متوجه شد که ساکنان در لس آنجلس امروز باید کار 60.9 ساعت در هفته به پرداخت هزینه یک خوابه و 78.6 ساعت در هفته برای دو اتاق خواب خانه.

نمایشگاه بازار اجاره در منطقه لس آنجلس — از جمله ساحل طولانی و بخشهایی از اورنج کانتی از جمله آناهایم — $است 1,517 برای یک اتاق خواب محل اقامت و یا $1,956 برای دو اتاق خواب بر اساس این گزارش با یک سال بیش از سال افزایش حدود 9 درصد. در ضمن متوسط دستمزد هستند $20.52 و متوسط سالانه دستمزد $42,680.

“قیمت مسکن شده است مداوم مسئله در نقاط مختلف کشور با توجه به افزایش هزینه های اجاره پیشی رشد دستمزد. این امر به ویژه در برخی از بزرگترین شهرهای ایالات متحده که بسیاری از آنها با تحمل فشار از COVID-19” خود مالی را ، “در سطح ملی افزایش اجاره را فقط کمی بیش از حد رشد دستمزد بیش از دهه گذشته است.”

بر اساس این گزارش که جمع آوری داده ها از Zillow و آمریکا اداره آمار نیروی کار در بین سال 2010 تا 2019 در ميانه اجاره ماهانه در سراسر کشور افزایش یافته است 20.5%, در حالی که متوسط دستمزد ساعتی تنها افزایش 17.6%. اطلاعات جدید از ایالات متحده وزارت مسکن و توسعه شهری گزارش منصفانه بازار اجاره به حدود 980 به صورت یک خوابه و 1200 $برای دو خوابه اجاره در سال 2020; در ضمن اخیر متوسط دستمزد ساعتی برآورد شد $19.14 در سراسر کشور.

مشترک قانون سرانگشتی این است که مستاجرها باید صرف بیش از 28 درصد از درآمد خود را در مسکن خود مالی را ، با استفاده از این قانون یک فرد در آمریکا درآمد متوسط دستمزد را به کار 42.2 ساعت در هر هفته به منظور پرداخت هزینه یک خوابه اجاره یا 51.8 ساعت در هفته به تحمل دو خوابه اجاره.

در برخی ایالات و شهرستانها به ویژه کسانی که در امتداد سواحل بزرگتر شکاف بین دستمزد و اجاره منجر به بیشتر قیمت مسکن مسائل با توجه به گزارش. در هاوایی و کالیفرنیا و نیویورک و ماساچوست کسی که درآمد متوسط دستمزد ساعتی خواهد نیاز به همکاری بین 50 تا 60 ساعت در هفته به پرداخت هزینه یک خوابه اجاره بدون اینکه در نظر گرفته شود هزینه بر دوش.

در مقابل متحده در غرب و جنوب را بیشتر مقرون به صرفه مسکن. بر اساس متوسط حقوق و دستمزد و هزینه های مسکن کارگران در ایالات آیووا, اوهایو و کنتاکی می توانیم یک خوابه اجاره کار کمتر از 30 ساعت در هفته

برای تکمیل نتایج جستجو برای مترو تمام مناطق مورد مطالعه شامل بازدید www.self.inc/blog/work-hours-to-pay-rent.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de