Meet your new neighbor, Seattle.

دیدار با همسایه جدید خود را سیاتل. گتی ایماژ

به نظر می رسد مانند USNS Mercy یکی از نیروی دریایی دو 1,000-تخت بیمارستان کشتی در حال آمدن است برای سیاتل. انتظار می رود به ترک آن homeport از سن دیگو در هفته آینده, به گزارش ABC News. این هفته در واشنگتن با فرماندار Inslee و کالیفرنیا فرماندار Newsom هر دو درخواست از کشتی خود را برای کشورهای مربوطه اما یک مقام آمریکایی گفت: ABC اخبار که رحمت است انتظار می رود برای رفتن به منطقه سیاتل است.

Inslee ساخته شده تقاضای زیاد برای کشتی نوشتن پرشوری نامه ای به رئیس جمهور تهمت در روز سه شنبه.

“واشنگتن نشان دهنده دو درصد از جمعیت آمریکا 20 درصد از COVID-19 عفونت و 61 درصد از مرگ و میر ناشی از COVID-19,” Inslee نوشت. “روشن است که ما ظرفیت پزشکی است که برای اولین بار به توان نهفته و در حال حاضر بیشتر به شدت به چالش کشیده در کشور است.” او به این نتیجه رسیدند نامه خود را با این:

من فکر می کنم هیچ راه بهتری برای سیگنال به ساکنان واشنگتن که خود را دولت فدرال به طور کامل متعهد به سلامت خود و زنده ماندن از چشم بزرگ نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی لنگر انداختن در بندر در سیاتل. این ارزش روانی برای شهروندان ما نه تنها در واشنگتن بلکه در سراسر کشور خواهد بود از اهمیت عمده ای. با تشکر از شما برای حمایت خود را از این درخواست.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

خیلی واقعا مال شما
جی Inslee

درست است: به نظر می رسد مانند “بزرگ ایالات متحده آمریکا نیروی دریایی کشتی بیمارستانی” به زودی “لنگر انداختن در بندر در سیاتل.” که سفید بزرگ کشتی با صلیب سرخ است که در مورد به طور چشمگیری تغییر خلق و خوی در Puget صدا.

یکی فکر آخرین: من نمی توانم بیش از Inslee را “بسیار ارادتمند” ثبت کردن. او نوشتن به یک مرد که به تازگی او را به نام مار و در عین حال Inslee می آید به عنوان یک نجیب زاده. میشل اوباما “زمانی که آنها به پایین ما برو بالا” سخنرانی در حال پخش است در سر من.