“آن را کاهش داده است به طوری عمیق خیلی سریع”—سیاتل هنرمندان سازماندهی به عنوان شهر تعطیل

Flashback to Annex Theatres production of Girl. The Capitol Hill venue is rewiring to livestream new performances in a last-ditch effort to stay alive.

فلاش بک به ضمیمه تئاتر تولید از دختر. کاپیتول هیل محل اتصال به livestream جدید اجرای برنامه در اخرین تلاش برای زنده ماندن. کریس LEHER

به عنوان تئاتر و سالن های کنسرت شاتر در پاسخ به جدید اجباری اجتماعی فاصله سنج است که می تواند در محل باقی می ماند از طریق آوریل کوچکتر مستقل تئاتر شرکت کرده اند با هم متحد شده به بازی قصد دارد برای بقا است.

پس از سرب در سیاتل سمفونی ضمیمه تئاتر و فراوان عشق ده ها تن از شرکت ها در حال بررسی راه هایی برای تبدیل مراحل خود را به استودیو تلویزیونی که در آن آنها می توانند livestream اجرای برنامه. این اخرین تلاش برای اتصال سیاتل مخاطبان با تئاتر زنده رقص و موسیقی تجربه در یک شهر در تلاش برای مقابله با یک بیماری همه گیر است که رفتن به بدتر قبل از آن بهتر است.

صبح روز پنجشنبه لیلی Raabe در Scandiuzzi کربس یک هنر شرکت مشاوره در سیاتل تشکیل یک کنفرانس تلفنی با چندین مستقل مدیریت مدیران فنی و کارشناسان به جمع آوری سوالات و بحث راه حل های در مورد زندگی در جریان است.

چالش ها عبارتند از مذاکره با اتحادیه های خرید و فروش با صدور مجوز برای موسیقی ایجاد و توزیع دستورالعمل برای راه اندازی زندگی می کنند-قابلیت جریان بدانند مناسب جریان سیستم عامل کار با ارائه دهندگان اینترنت به گسترش پهنای باند به صورت ویدئو با کیفیت بالا و حتی ایجاد یک مرکز فضای مجازی برای میزبانی این اجرا. اگر شما می خواهید به اتمام مکالمه و یا کمک برخی از ایده ها به اینجا بروید.

استفان McCandless قدیمی مدیر عامل در ضمیمه تئاتر است و کار با صدا مهندس Xris صفر به سیم خشن خود را به طبقه بالا مشترک در 11th Ave. در تماس McCandless پیشنهاد جریان همین بازی چند بار و ویرایش هم هر ثبت ارائه به فاینال کات برای قرار دادن در پشت paywall. “شما نمی خواهید برای دریافت صدا و دوربین در سمت راست اولین بار,” او گفت:.

گذشته از مسائل فنی سوال بزرگ مثل همیشه بودجه است. اگر این استراتژی این است که رفتن به آنها را مجبور به پیدا کردن راه اندازی و تعمیر و نگهداری پول است.

اطلاعات در مورد امکان هنرهای بودجه فدرال و ایالتی و محلی است نازک بر روی زمین است. بسیاری از دولت های فدرال و دولت اقدامات باید متمرکز بر بهداشت عمومی اقدامات و دوخت لباس ایمنی net. روز جمعه مجلس نانسی پلوسی توافق با مغلوب ساختن پیشی جستن در یک بسته محرک است که تضمین می کند دو هفته از پرداخت مرخصی استعلاجی و سه ماه از خانواده و مرخصی پزشکی برای مردم زده با این ویروس با توجه به نیویورک تایمز.

واشنگتن مقننه بسته تا مغازه بعد از دو برابر شدن بودجه اضطراری مربوط به کروناویروس به 200 میلیون دلار و این پول را برای بهداشت عمومی و مزایای بیکاری برای کسانی که تحت تاثیر این ویروس. سیاتل Rep. Noel قاب گفت: فرفره کارگران و قرارداد کارگران تحت تاثیر coronavirus باید درخواست برای بیکاری حتی اگر وجود دارد برخی از شک و تردید در مورد گرفتن سود. “حتی اگر آنها در حال پیمانکاران آنها ممکن است با تعریف کارمند با قانوني که شرکت آنها کار باید بوده ام درمان آنها را به عنوان یک کارمند در وهله اول,” او گفت:.

کیت Becker, هنر ارتباط در اجرایی داو کنستانتین گفت او ممکن است دانستن بیشتر در مورد شهرستان برنامه های هفته آینده. پادشاه شهرستان عضو شورای جین سرمه-ولز گفت که او “قصد معرفی شد.” روز چهارشنبه 4Culture اعلام کرد اجازه می دهد آن را پایدار و حمایت از هنرمندان برای دسترسی به پول کمک مالی پیش از آن.

مسئولان شهرستان در اداره فرهنگ و هنر به من گفت که آنها به شما اجازه دهید من می دانم از هر هنر مربوط به امداد رسانی و زمانی که آنها چیزی است که مناسب برای مصرف عمومی.

بکر گفت: ArtsFund جمع آوری اطلاعات از موسسات بزرگتر به شکل از آنچه نیاز است.

“آن را کاهش داده است به طوری عمیق خیلی سریع” بکر گفت. “سوال رهبران ما نیاز به دانستن این است که چه تعدادی است که قادر خواهد بود برای ایجاد یک دندانه در درد جامعه ما این است که احساس در حال حاضر؟'”

با توجه به گذشته اقتصادی تاثیر مطالعه از ArtsFund هنر و فرهنگ غیر انتفاعی بخش است 700 میلیون دلار در صنعت است که پشتیبانی از 18,778 مشاغل در مرکز منطقه Puget صدا. حدود 80% است که قرارداد کار است که می تواند مخاطره آمیز.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

یکی از هنرهای مشاور حدس بخش در سیاتل به تنهایی می تواند دیدن و زیان منظور از $2 به $3 میلیون در هر هفته است. اگر هیچ چیز تغییر در سه ماه تهدید دائمی بسته شدن واقعی است حتی با عمده خانه. خانه های کوچک با اندازه کوچکتر بودجه می تواند از بین برود ،

بکر تشویق هنرمندان برای پیگیری ضرر و زیان خود را. “این مهم برای آنها به سند خود از دست داده کار می کنند به طوری که آنها نیاز به نگه داشتن مسیر از لغو ارائه می دهد لغو کنسرتهایی آگهی از لغو کنسرتهایی ایمیل. و آن را به شما کمک کند اگر آنها می تواند نشان دهد چه مقدار از آنها ساخته شده در سال گذشته نسبت به سال جاری,” او گفت:.

شهرستان هنر ابتکار, وب سایت بکر می گوید: در حال retooled شامل coronavirus مربوط به به روز رسانی برای خلاق جامعه است. هنرمندان نیز در کنار هم قرار دادن منابع ملی اسناد و مدارک برای مترجمان آزاد که شامل برخی از فرصت ها برای رهایی از بخش خصوصی است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im