‘آن را احساس مانند یک بازی حذفی’: Wild قطع دشوار قبل از سقوط به پایتخت

Category: توین سیتی No comments

احتمالا بیش از حد در اواخر فصل برای پیروزی اخلاقی.

در عین حال وحشی در حال سقوط 4-3 به واشنگتن پایتخت در شب یکشنبه در اکسل انرژی مرکز به نوعی احساس نمی مانند یک یاس.

مهم نیست این واقعیت وحشی می میرم طاقی به حذفی با یک پیروزی است. این واقعیت ساده آنها تحت فشار قرار دادند پایتخت به حد خوبی بود ثبت نام به عنوان آنها همچنان به خود حذفی فشار.

“وجود دارد متفاوت وزوز در ساختمان” جناح ژاک Parise گفت. “شاید به این خاطر که ما crawled شده خودمان را به مشاجره. وجود دارد کمی هیجان بیشتر در ساختمان است. آن را در یک فضای متفاوت در خانه از آن بوده است گذشته چند بازی.”

که احساس طنین انداز در سراسر اتاق قفل است.

“این احساس مانند یک بازی حذفی,” جناح کوین Fiala. “ما مبارزه از آغاز تا پایان و آن رفتن نیست راه ما.”

پس از موفقیت یک سفر جاده ای است که برجسته برنده بزرگ بیش از دون Detroit Red Wings و آسیب-سرند Columbus Blue Jackets, وحشی بازگشت به شهرهای دوقلو دانستن پایتخت را ارائه می کنند بسیار سخت تر از آزمون.

و در بیشتر قسمت ها وحشی بودند تا به این چالش مخرب آن را در میان عقب و جلو 60 دقیقه.

مطمئن سوپراستار الکس Ovechkin به اهداف به ثمر رساند شماره 702 و 703 به پایتخت برخی از کوسن و hard-nosed تام ویلسون به ثمر رساند چه چیزی ثابت می شود این بازی برنده.

که گفت:, اگر طبیعت می تواند جداگانه جنگل از درختان آنها باید قادر به نگاه کردن به این بازی به عنوان یک طرح برای موفقیت بیش از آخر ماه و نیم فصل است.

“ما یک بازی خوب” goaltender الکس Stalock گفت. “آنها با حروف بزرگ در شانس خود را. آنها یک پسر که دارای بیش از 700 اهداف و زمانی که او می شود جن او می شود شانس. او را از رفتن به عکس های خوب.”

وجود دارد مقدار زیادی در مورد راه وحشی بازی شروع با جناح Ryan Donato رو شل در مبارکه چند دقیقه به اولین دوره پس از آن با استفاده از heck از یک دوم تلاش برای نمره پس از goaltender برادن هولتبی ساخته شده اولیه را نجات دهد.

که منجر کوتاه بود به عنوان Ovechkin انداخته یک موشک از دفتر خود را — در غیر این صورت شناخته شده به عنوان دایره سمت چپ حمله منطقه — برای مساوی بازی برای پایتخت.

مدت کوتاهی پس از آن جناح ریچارد Panik به پایتخت سرب با یک ادم احمق کردن عجله و Ovechkin به پایان رسید سراسیمگی یکی دیگر از هدف 31 ثانیه بعد.

نه به outdone Fiala ماند داغ برای کمک به طبیعت برش را به کسری از یک زن و شوهر از دقیقه بعد تبدیل در یک کف دست زدن شات از دایره در سمت راست.

“هر شب او را به آوردن آن” مربی موقت Dean Evason گفت: از Fiala که 11 گل و 12 پاس گل خود را بیش از گذشته در 20 بازی. “او بازی چنین خوب هاکی در یک زمان بسیار مهم.”

همانطور که اگر بود که کافی نیست, اقدام جناح Ryan Hartman و defenseman Brenden دیلون کاهش یافته و دستکش برای یک جلسه سنگین وزن در اواخر دوره اول بیشتر تشدید حذفی احساس بازی.

که chippiness ادامه داد: از دوره دوم به عنوان هر دو تیم معتاد به antics بعد از سوت و در عین حال نه تیم حاضر به دادن یک اینچ است.

که تنظیم صحنه برای سومین دوره با ویلسون به ثمر رساند زود به پایتخت بسیار مورد نیاز بیمه.

حتی اگر Parise به ثمر رساند تا همه چیز را جالب پایین کشش وحشی نمی تواند کامل باز گشت.

“ما می دانستیم که ما می رویم به ایجاد یک فشار” Fiala. “این فقط بیش از حد بد ما تا به حال به تعقیب این بازی است.”

هنوز هم به عنوان نا امید وحشی اتاق قفل بود پس از از دست دادن همه تلاش خود را به دنبال در تصویر بزرگ.

“ما نمی توانیم به پایین” جناح مارکوس فولینو گفت. “اگر ما بازی بود که اکثر شب ما موفق خواهم شد. آن را سخت به از دست دادن این جایی که ما می دانیم که ما می تونستیم پرید (به پلی آف) و صعود تا کمی سریعتر. اما ما هنوز هم اعتقاد گرفتن در آن وجود دارد.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>