است وجود دارد یک جادوگر پشت پرده?

Category: لاس واگاس No comments

برت استفنز: ما در یک فیلم جدید و ترسناک جهان, گیل. هر وقت من یک هشدار اخبار در گوشی من می شنوم جیمز ارل جونز’ صدای در سر من گفت: “مادر خدا” است. و هر بار که من گوش دادن به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صدای من را بشنود Slim Pickens ” صدای “Dr. Strangelove.”

چگونه شما سوار کردن بحران ؟

گیل کالینز: من در تلاش برای نگاه بر این به عنوان یک آزمایش اجتماعی در چه اتفاقی می افتد اگر شما نیاز کل کشور را به ماندن در خانه و سپس آنها را محروم از تمام ورزش های برنامه نویسی.

برت: من خواندن آلبرت کامو’ “طاعون.” به نظر می رسید بجا عنوان.

گیل: مرسی.

در حالی که شما به خواندن Camus, من و همسرم رفت به رستوران مورد علاقه ما برای چه من حدس می زنم خواهد بود که آخرین وعده غذایی خود را برای مدت زمان طولانی. بدون نیاز به نگرانی در مورد نگه داشتن فضای کافی بین شام — وجود دارد به سختی هر کسی وجود دارد. فقط یک مقدار زیادی از کارکنان هیچ گونه نگرانی در مورد چک های بعدی خود را.

برت: عواقب اقتصادی در حال رفتن به ویرانگر برای افرادی که در حال حاضر زندگی چک چک می گویند هیچ چیز از نکته به نکته. من نمی ترس رکود است. من از ترس یک مقیاس افسردگی است. آن سخت است برای مبالغه چقدر بد این می تواند اگر آن را می رود در ماه. اندرو یانگ پیشنهاد اساسی جهانی درآمد است به طور ناگهانی به دنبال بسیار هوشمند و به طور بالقوه ضروری است.

گیل: و یکشنبه شب ما به تماشای بایدن-ساندرز بحث است. هرگز فکر نمی کردم من می خواهم توجه بحث بین دو سالمند سیاستمداران به عنوان سرگرمی است اما هر گونه انحراف است خوش آمدید. شما چه بود ؟

برت: من به تماشای 90 دقیقه اول به این نتیجه رسید که برنی گذاشته بود هیچ انسانی ضربات و بایدن هنوز هم می تواند نگه داشتن خود را. جو خط که “مردم به دنبال نتایج نه انقلاب” به نظر می رسید به خوبی خود را ضبط پیام اصلی. و اصرار که ما نیاز به مقابله با اورژانس قبل از ما به جای پاره کردن و دوباره سیستم به نظر می رسد به ویژه در حال حاضر.

گیل: و بایدن وعده داده شده یک زن معاون ریاست جمهوری نامزد. چیزی است که همه ما نمیفهمد او اما ناگهانی تعهد به نظر می رسید به برنی خاموش نگهبان.

برت: در میان هزار-و-یک شگفتی از این شخص اولیه فصل است که دموکرات ها در حال اقدام مانند جمهوری خواهان مورد استفاده قرار گیرد به صف آرایی در سراسر اصلی presumptive پیشتاز. در حال حاضر آیا شما فکر می کنم او می تواند از راه دور و ضرب و شتم مغلوب ساختن پیشی جستن?

گیل: پروردگار من امیدوارم. اما تلاش برای تصور کنید آنچه در این کشور خواهد بود در پاییز است که مرتب کردن بر اساس مانند جهش به علمی تخیلی. اگر ویروس تهدید قطره منطقی به زودی و این کشور در تلاش بازگشت به حالت عادی شاید مغلوب ساختن پیشی جستن را پیدا خواهد کرد برخی از راه از در نظر گرفتن اعتبار برای آن است.

برت: اگر معلوم ما یک کم در مورد مرگ و میر — و ضمنا من شگفت زده هستم و با تمام اصطلاحات جدید من یادگیری در حساب از این بیماری همه گیر از جمله “اجتماعی فاصله” و “قفسه پایدار عنصر” — پس از مغلوب ساختن پیشی جستن را تماس coronavirus حتی بزرگتر لیبرال جعل نسبت به خود را استیضاح شد, ذهن هرگز که او پسر که اعلام اضطراری ملی. یا که یا او می گویند که او به تنهایی آن را متوقف.

گیل: اگر چه در دنیای واقعی من فکر می کنم ما می توانید موافقت کنید او شده است یک فاجعه است.

برت: همانطور که اوباما گفت که در زمینه های مختلف: بله. ما. می توانید.

گیل: وجود این سخنرانی از دفتر بیضی که در آن او همه چیز را اشتباه و سپس در کنفرانس خبری که در آن او را تکان داد حدود 50 دست و سپس صرف بقیه از زمان خود معرفی کاپیتان صنعت او ادعا کرد که قهرمانان از ساعت.

برت: از جمله بیشتر ادعاهای دروغین در مورد گوگل. شما می دانید که پینوکیو ردیاب که دوستان ما در واشنگتن پست استفاده کنید ؟ من فکر می کنم بینی رشد تا زمانی پیگیری تهمت به دروغ در هفته گذشته است که این آمار زمین.

گیل: و برای دموکرات ها در حال حاضر آن را مطمئن شوید که به دنبال مانند بایدن. اما ما آموخته اند را به آینده را برای اعطا نمی کنیم ؟

برت: خوب دقیقا. سه likeliest مردم انتخاب شود (و یا انتخاب مجدد) رئیس جمهور در نوامبر همه مراتب بیشتر در معرض خطر بیماری های ناشی از coronavirus از جوان آمریکایی است. این است که چرا Tulsi Gabbard نمی خواهد ترک ؟

من هنوز شمارش نیست ساندرز به طور کامل داده می شود که چگونه مایع همه چیز هستند اما من فکر بایدن به عنوان presumptive نامزد فوق العاده اطمینان بخش است. من همچنین فکر می کنم او باید نام خود را در حال اجرا mate هر چه زودتر به جای بعد. چگونه شما می خواهم صدای “بایدن-Klobuchar”?

گیل: خوب, من می دانم که شما مانند صدا. و آن را خوب با من. من نقطه pickiness. در حال حاضر استانداردهای پایین سنگ. حتی نمی مراقبت اگر رئیس جمهور بعدی اصلاحات نظام مالیاتی به عنوان طولانی به عنوان او می داند که چگونه که مسئولیت رسیدگی به یک بیماری همه گیر.

برت: من مطمئن شوید که برای عبور از این چیز عالی به همراه میچ مک کانل. برای انطباق با یکی دیگر از اوباما-دوران خط هرگز اجازه یک بیماری همه گیر به هدر!

گیل: پس به من بگویید که چه چیزی اتفاق می افتد در خانه خود را ؟ علاوه بر خواندن “طاعون” چه همه انجام به تصویب زمان ؟

برت: تغییر شده است به عنوان به طور ناگهانی آن را به عنوان خیره کننده است. منهتن احساس شبح مانند. همه از من روال معمول — رفتن به ورزشگاه; ناهار خوری; رفتن به یک کنسرت هستند. بنابراین همه سفر برای کسب و کار و یا لذت داخلی و خارجی. ما تصمیم به خرید یک ماشین (ما کم کربن خانواده) تا حدودی بر این نظریه است که ما انجام خواهد داد تعداد زیادی از طبیعت پیاده روی در Catskills خیلی زود.

بچه ها از مدرسه به خانه و آن را در همه روشن است که وقتی آنها را در یک کلاس درس; ما در حال رفتن به باید به شکل آموزش از راه دور برای آنها قرار می دهد که من در ذهن نشان می دهد به اپل و هر لپ تاپ و ساز در ایالات متحده برای ارائه به یک کامپیوتر در دسترس به صورت رایگان به هر آمریکایی کودک که نیاز به یک.

گیل: با سلام ایده خوبی است. با آن اجرا کنید!

برت: من نگرانی بیشتر در مورد سالمندان بستگان و دوستان و قیمت آنها در حال حاضر پرداخت در انزوا و ترس است. از سوی دیگر اگر وجود دارد یک پوشش نقره ای در هر یک از این آن است که آن را مجبور به کم کردن سرعت برای اولین بار در سال و سهام را از آنچه مهم در زندگی است. چگونه در مورد شما ؟

گیل: امروز ما رو آمازون حمل و نقل که شامل یک انحصار بازی. اگر همه چیز با شکست مواجه, من و همسرم صرف خواهد شد در این شب تلاش برای ورشکستگی یکی دیگر.

برت: بنابراین شما می توانید بدانید که چگونه آن را احساس می شود دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن!

گیل: در شب در هنگامی که ما در حال از دست رفته اواخر شب کمدین بوده ایم کشتن زمان تماشای قسمت از اصل “پیشتازان فضا.” فقط به یک است که شامل بلند پروازانه زن که به شدت می خواهد به فرماندهی یک کشتی فضایی. اما در دهه 1960 نسخه از 23 قرن زنان نمی تواند انجام دهد. بنابراین او با استفاده از یک دستگاه که سوئیچ آگاهی او به کاپیتان کرک ، خدمه به سرعت ارقام چیزی اشتباه است وقتی که رهبر خود را آغاز می شود پر کردن ناخن های خود را و انفجار را به حمله و تشنج در حداقل چیزی که کمی.

من می دانم که نیست باید خیلی تحمل در coronavirus اما خوب است یک بار در در حالی که به تامل این واقعیت است که من دیده ام برخی از تغییرات اجتماعی در زندگی من است. برای خوب است. اخبار نیست همیشه وحشتناک است. ما فقط با هم کار کنند و چشم پوشی از مردم دیوانه. یکی از آنها افسوس که اتفاق می افتد به رئیس جمهور ایالات متحده است.

برت ما به خاطر صحبت کردن در مورد چگونه بچه های خود را — و هر کس دیگری را کودکان و نوجوانان هستند که تحت تاثیر این همه. زمانی که من در حال رشد بود تا ما به طور مداوم در حال مطمئن توسط دولت است که روسیه می خواست به ما ضربه بالا (اردک و پوشش!), و ما در مدارس کاتولیک راهبه شد و هشدار داد که خدا ممکن است آماده سازی ما برای پایان جهان است.

شما می خواهم کشف همه که ما را ترسو در مورد شانس گرفتن اما در واقع از آن ساخته شده است بسیاری از ما بی اعتماد شدید قدرت با جالب عواقب برای جهان است.

گیل کالینز و برت استفنز در حال گفتگو برای نیویورک تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>