کسب و کار من است هنوز هم باز شدند و در خانه بماند’ ، در اینجا چگونه برای پیدا کردن

Category: توین سیتی No comments

رژیم صهیونیستی. تیم Walz صادر کرده است “در خانه ماندن” سفارش اصرار Minnesotans به کاهش تعاملات اجتماعی برای دو هفته آینده میان COVID-19 بحران است.

آن می رود به اثر جمعه در نیمه شب.

آنچه که برای کسب و کار در دولت ؟ نه خیلی زیاد.

اکثر کسب و کار اجرا درخواهد آمد “در خانه ماندن” سفارش بسته شده اند از هفته گذشته هنگامی که Walz تعطیل کافه ها و رستوران برای ناهار خوردن-در خدمات و همچنین به عنوان coffeeshops ورزشگاه سینما بولینگ کوچه ها, قلیان, میله های آرکید و باشگاه های کشور, در میان دیگران.

کسانی که باقی می ماند بسته از طریق “ماندن در خانه” به ترتیب با بسته شدن در کافه ها و رستوران ها تمدید تا زمانی که ممکن است 1.

در ضمن کسب و کار است که تلقی “بحرانی خدمات” باقی خواهد ماند و باز از طریق “ماندن در خانه” سفارش. بسیاری از این افتتاح شده است از هفته گذشته.

آنها عبارتند از مشاغل در زمینه های زیر: بهداشت و درمان و سلامت عمومی; داروسازی; اجرای قانون ایمنی عمومی و اولین پاسخ; مراقبت از کودکان بی خانمان در پناهگاه; غذا و کشاورزی; اخبار; انرژی; آب و فاضلاب; و بحرانی ساخت.

در عبارت برخی از کسب و کار است که هنوز هم باز از طریق “ماندن در خانه” سفارش شامل بیمارستان ها فروشگاه های مواد غذایی و رستوران ها (take-out تنها), داروخانه ها و امکانات فروشگاه امکانات مراقبت از کودک, اخبار سازمان های, ایستگاه های گاز و بانک ها و فروشگاه های سخت افزاری دفاتر پست و بله فروشگاه ها مشروب.

“ما را دیده اند در حدود 78 درصد از مشاغل در کشور ما هستند در این صنایع انتقادی گفت:” استیو بیشه کمیسر وزارت مینه سوتا اشتغال و توسعه اقتصادی است. “آن را حدود 22 درصد از مشاغل در کشور ما هستند که و که شامل کافه ها و رستوران ها و مکان های عمومی و تفریحی است که در حال حاضر بسته شده است.”

آن پرسش: کسب و کار من است هنوز هم باز شدند و در خانه بماند’ ، در اینجا چگونه برای پیدا کردن:

سه اصلی وجود دارد منابع با توجه به سند است که ارائه راهنمایی برای کمک به مردم تعیین اگر کسب و کار خود را هنوز باز است. آنها به شرح زیر است:

  1. فرماندار حکم اجرایی مربوط به “اقامت در خانه”
  2. U. s. Dept. از امنیت داخلی تفاهم نامه
  3. لیست NAICS کدهای تعیین می شود و مهم صنایع

بدون شک مفید ترین منابع فهرست NAICS کدهای آن را به عنوان اجازه می دهد تا مردم را به جستجو اگر کسب و کار خود را واجد شرایط به عنوان یک مهم میباشد. وجود دارد 173 شغلی دسته بندی که پاییز به این عرصه.

هر گونه سؤال دیگر ؟ شما همچنین می توانید با ارسال سوالات به عمل به طور مستقیم در [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>