آن زمان برای شروع به وحشت مورد Coronavirus?

Category: سیاتل

You probably dont need a suit like this... yet.

شما احتمالا نمی نیاز به یک دست کت و شلوار شبیه به این ، چانگ سونگ-Jun/گتی ایماژ

وحشت در مورد کوروناویروس گسترش سریع تر از این ویروس می کند.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

آن سخت است برای دیدن چرا این بیماری خاص در حال گردش است در غیر این صورت مردم عادی به بازیگران Doomsday Preppers: همانطور که از روز دوشنبه ویروس به بیمار حدود 80,000 مردم شروع در ووهان چین و گسترش ظاهری. در کره جنوبی وجود دارد حداقل 830 موارد از جمله هشت مرگ و میر. در ایتالیا وجود دارد بیش از 200 مورد و مقامات قفل شده 10 شهر با یک ترکیب جمعیت 50000. حداقل 60 نفر تست مثبت در ایران 12 نفر و در ایالات متحده وجود دارد حداقل 53 مورد تأیید. و در حالی که این تعداد در خارج از چین ممکن است به نظر می رسد نسبتا پایین در مقایسه با جمعیت این تلفات را منعکس نمی کند کل تصویر به دلیل این بیماری نه تنها تاثیر کسانی که آن را گرفتن. در واقع, آن می تواند تاثیر کل اقتصاد جهانی است.

ما در حال حاضر شاهد پایین اثرات این بحران در اینجا در سیاتل.

Tayor صدف به عنوان مثال اعلام کرد به کارکنان خود در هفته گذشته که به دلیل کاهش سفارشات از سرزمین اصلی چین و هنگ کنگ این شرکت به طور موقت از بین بردن 40 موقعیت و همچنین تعلیق تطبیق آن 401K برنامه برای سال. آنها همچنین کاهش پرداخت هزینه برای مدیریت بالا 10 درصد و برای اعضای تیلور خانواده توسط 20 درصد است.

آن را نه فقط در کسب و کار صادرات به آسیا خواهد شد که نهفته: بازار سهام سقوط به پایین ترین سطح خود از ماه اوت در روز دوشنبه که بدان معنی است که هر کس را 401K نه فقط کارکنان تیلور صدف است که آمار مصرف.

پس از آن زمان شروع به وحشت? هیچ. وحشت نکنید. وحشت نمی کند و آن تمایل به همه چیز را بسیار بدتر است. اما با توجه به نحوه در هم تنیده بازارهای جهانی هستند آن را به احتمال زیاد خواهیم دید برخی از کمبود برخی از محصولات. Axios گزارش روز یکشنبه که حدود 150 داروهای تجویزی است که تولید در چین در معرض خطر هستند و این می تواند تاثیر بیماران یا نه ویروس تبدیل به یک بیماری همه گیر در ایالات متحده آمریکا

شرکت های فن آوری در حال احساس پیامدهای به عنوان به خوبی. آمازون به عنوان مثال یکی از تعداد فزاینده ای از شرکت های فن آوری—از جمله Microsoft, Facebook, گوگل و اپل—که باید ممنوع و یا محدود کارمند سفر به چین و اپل و نینتندو هر دو اعلام کرد کمبود ممکن است برای محصولات خود را.

هنوز هم مگر اینکه خود نینتندو سوئیچ کنترل خود را از پمپ انسولین این است که یک دلیل برای هراس اگر بدون هیچ دلیل دیگر از آنجا که این هراس نه بیماری است که می تواند منجر به کمبود مواد غذایی و کالاهای دیگر. اما حتی اگر آن را هم به وحشت (و آن را) این بحران یک یادآوری خوب است که جهان این است که طوری در هم تنیده شده است که شیوع ویروسی یا برخی دیگر از فاجعه در چین یا ایران یا کره جنوبی می تواند اثرات به مراتب فراتر از آن است که مرزهای کشور.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

و به این ترتیب در حالی که من فرمانده شما را به وحشت (جدی نشوید) آن خواهد بود نه یک ایده بد به انبار کردن مواد غذایی و سایر لوازم برای این و یا هر نوع دیگر از فاجعه است. نگه داشتن سه سال عرضه مواد غذایی و آب ممکن است ممکن است اگر شما زندگی می کنند در یک apodment اما آن را نمی خواهد صدمه دیده است را انتخاب کنید تا چند روز اضافی ارزش غذایی دفعه بعد شما را در مواد غذایی (و اگر خود را واقعا در فضای محدود وجود دارد همیشه تغذیه ای گلوله های که تمایل به طعم مانند یونجه خشک خواهد شد اما شما در حفظ و کامل در خرج کردن).

برای کسانی که با فضای یدکی سهام ، من احتمالا در پارانوئید طرف از همه چیز (دهه از خواب بیدار شدن و پخت را انجام دهید که به شما) اما اولین چیزی که من پس از حرکت به یک خانه با زیرزمین در سال گذشته دریافت Costco عضویت. در حال حاضر هر چند ماه من انبار کردن مواد غذایی کنسرو شده (لوبیا و سس گوجه فرنگی و تن ماهی) خشک کالا (ماکارونی و برنج و آجیل) روغن پخت و پز, مواد غذایی سگ (هم برای سگ و هم برای پایان زمانی که ما اجرا از هر چیز دیگر) سفید کننده کاغذ توالت و صابون و مقدار زیادی و مقدار زیادی از قهوه و چای و علف های هرز. سپس من در واقع استفاده از این گه ها (حتی مواد غذایی کنسرو بد) و restock که من اجرا کنید. این موجب صرفه جویی در من بیشتر از سفرهای مکرر به فروشگاه مواد غذایی و آن را به من می دهد صلح از ذهن در زمان هایی از این دست.

بنابراین اگر شما وحشت اما شاید نوع وحشت کمی متوقف شود. را در یک نفس. به انجام یوگا. و بعد هم شما در فروشگاه پرتاب چند قوطی در سبد سهام تا در هر گونه داروهای ضروری و به خودتان یادآوری کنید که این نیست وحشت; این دبستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im