Iriafen آن را به عنوان دانشگاه هاروارد-Westlake بسکتبال دختران overpowers غرب تورانس در بخش 1 نیمه نهایی

Category: لاس واگاس دیلی نیوز

استودیو سیتی >> Kiki Iriafen در حال حاضر خم او را توهین آمیز دلاوری با خیره کننده در نیمه اول.

سپس به دانشگاه هاروارد-Westlake دختران ستاره بسکتبال صعود به سطح های مختلف در نیمه دوم پوشش دفاعی در برابر پرکار غرب تورانس گلزن Anaya جیمز به بنیادی هر احتمالی باز گشت.

Iriafen و دانشگاه هاروارد-Westlake تیمی را پایین نگه داشته دفاعی و ارسال شده 64-49 پیروزی بر غرب تورانس در یک CIF جنوبی بخش بخش 1 نیمه نهایی شنبه شب.

“این در مورد دوست داشتن دفاع بیشتر از جرم” گفت: Iriafen که خیره شدن مسیر به 31 امتیاز. “من خریداری کرده اید به آن بیشتر است. گرفتن دزد آتش سوزی تا این تیم است. اخلال در تیم های دیگر می شود هر کس هیجان زده است.”

دانشگاه هاروارد-Westlake (22-8) را با هدف پیروزی در آن پنجم CIF-SS تاج در هشت فینال حضور هنگامی که آن را طول می کشد در تروی در بخش 1 final شنبه, فوریه. 29 در یک زمان و سایت اعلام خواهد شد. دانشگاه هاروارد-Westlake ضرب و شتم Troy 40-23 on Nov. 30.

Wolverines آمده است یک راه طولانی از یک 0-4 شروع می شود.

در یک تیم پر از توهین گالری مربی ملیسا Hearlihy اذعان کرد که خرید به طور معمول هاروارد-Westlake مستند دفاعی ذهنیت زمان.

“آن دو برابر شده است. آنها نیاز به اعتماد به من و من نیاز به اعتماد آنها” Hearlihy گفت. “در برابر تیم های بزرگ در ابتدای فصل ما در منطقه است. ما در آنجا ماند و در این بازی ما برنده نیست.

“اما ما باید بازی عالی دفاع به تازگی. این کاربر خاص در گذشته شش یا هفت بازی. من هرگز او را در یک بازیکن مانند (جیمز) در آغاز فصل. این یک ذهنیت های مختلف در حال حاضر.”

غرب تورانس (21-10) وارد شده به عنوان اکتان بالا تیم در هر دو به پایان می رسد از دادگاه.

جیمز بود تازه کردن 41-نقطه عملکرد در برابر اسقف مونتگمری در یک چهارم نهایی و رزمندگان مشهور شدند به یک sharpshooting تیم ملی.

اما غرب هرگز منجر شد و اغلب متلاطم در برابر دانشگاه هاروارد-Westlake را دیوانه وار فشار است.

“ما تلاش های ما به ضرب گلوله به خصوص در آغاز” در غرب هالیوود مربی Riki موراکامی گفت. “آنها با استفاده از طول آنها برابر ما و قادر به منحرف کردن زیادی عبور می کند. و ما نه تهاجمی.

“اما ما جنگیدند تا پایان. گفتم ما بچه های آنها سزاوار این فرصت و افتخار میکنم که چگونه آنها مبارزه.”

جیمز به پایان رسید و با 21 امتیاز هر چند بسیاری از که آمد قبل از Iriafen روشن او در نیمه دوم. الا Estabrook addded 11 امتیاز.

اما غرب آمار فقط چهار 3-اشاره گرها و هرگز یافت ریتم هجومی.

“دست ها بالا بود چیزی که ما شنیده می شود و بیش از بیش در تمرین این هفته” دانشگاه هاروارد-Westlake را Krista Semaan گفت. “ما تا به حال دست خود را در چهره همه بازی است.”

Iriafen به پایان رسید و با 31 امتیاز و 16 ریباند دو بلوک و دو دزد.

ملیسا Zozulenko تا به حال عملکرد ستارگان با 13 امتیاز پنج کمک و سه پرتاب ریباند. Semaan بود نه امتیاز و چهار ریباند.

Kimiko Katzaroff به ثمر رساند هفت امتیاز. Zozulenko, Katzaroff و پائولا Gonzalez آمار کلیدی 3-اشاره گر در نیمه دوم برای حفظ یک کوسن بیش از غرب است.

“این احساس شگفت انگیز است چرا که ما سخت کار می کرد تا تمام این سال و این همه با هم” Zozulenko گفت.

اضافه شده Katzaroff: “این فوق العاده هیجان انگیز است که همه کار سخت ما در نهایت قرار است پرداخت.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de