ایران می گوید رای دهندگان نرخهای زیر 50% در برای اولین بار از سال 1979

Category: لاس واگاس

دبی, امارات متحده عربی — ایران وزارت کشور گفت: میزان مشارکت در هفته گذشته انتخابات پارلمانی در ایستاده بود 42.57% کمترین میزان در دهه در یک ممکن است نشانه ای از نارضایتی گسترده با ایران مذهبی حاکمان و دولت از اقتصاد در میان فشار شدید از سوی ایالات متحده است.

در مقایسه میزان مشارکت در انتخابات شد و نزدیک به 62 درصد در سال 2016 انتخابات است. مردم در انتخابات همواره بالاتر از 50 درصد از این کشور و انقلاب اسلامی برخی از چهار دهه پیش است.

رای دهندگان نیز تا به حال گزینه های محدود در روز جمعه رای گیری به بیش از 7000 بالقوه نامزد شده بود رد صلاحیت بسیاری از آنها را به اصلاح طلبان و میانه رو. در میان کسانی که رد صلاحیت شدند 90 نشسته اعضای ایران 290 کرسی مجلس بود که می خواستم برای اجرای مجدد انتخابات است.

در ایران تندروها برنده تمام 30 کرسی های پارلمانی در تهران, تلویزیون دولتی گزارش روز شنبه.

رهبر ایران و دیگر مقامات ارشد تا به حال از مردم خواست رأی گیری روز جمعه به عنوان یک نشان می دهد مقاومت در برابر تحریم های ایالات متحده که سقوط اقتصاد به رکود است.

انتخابات صورت گرفت تحت تهدید جدید کروناویروس که در چین نشات گرفته. ایران در گزارش اولین موارد مرگ و میر ناشی از این ویروس دو روز قبل از نظر سنجی های ملی و بسیاری از رای دهندگان عینک ماسک صورت آنها به عنوان صندوق های رأی رفتند.

این ویروس به کشته شدن هشت نفر در ایران آلوده به 43 نفر در سراسر پنج شهرستانها از جمله تهران ،

پایین مردم در انتخابات به طور گسترده ای دیده می شود به عنوان یک اندازه گیری که چگونه ایرانیان مشاهده کرد. برخی از رای دهندگان که تصمیم به بازیگران برگه های رای ابراز بی تفاوتی در روند و گفت: دولت تا به حال شده است قادر به مانع اثرات تنبیه تحریم های ایالات متحده در این کشور است.

وزیر کشور عبدالرضا رحمانی فضلی گفت: کمترین مشارکت در انتخابات از رای گیری در پایتخت, تهران, تنها با 25.4 درصد از رای دهندگان واجد شرایط مصاحبه برگه های رای. او گفت که این کشور رای دادند تحت کمتر-از-شرایط ایده آل و با اشاره به گسترش ویروس به عنوان یک مثال گفت: با این وجود “اعتقاد ما این است که تعداد آرا و مشارکت مردم است کاملا قابل قبول است.”

طیف وسیعی از بحران های به ستوه ایران در سال گذشته, از جمله گسترده در تظاهرات ضد دولتی در ماه نوامبر موجب افزایش قیمت. وجود دارد همچنین اعتراضات پس از تصادفی سقوط یک هواپیمای جت مسافربری توسط ایران پاسداران در میان افزایش تنش ها با ایالات متحده در ماه ژانویه است. مقامات در ابتدا سعی در پنهان کردن علت سقوط.

حسن روحانی رئیس جمهور تا به حال با انتقاد از رد صلاحیت بسیاری از میانه توسط محافظه کار شورای نگهبان که ریاست آن توسط رهبر جمهوری اسلامی علی خامنه ای ، روحانی گفت: رد صلاحیت شد شبیه به مشتریان گفته اند اما گزینه های ارائه شده فقط یک نام تجاری در فروشگاه. هنوز هم در روزهای منتهی به انتخابات او پیوست کر رسمی صدای تشویق مردم به رای دادن.

رهبر ایران روز یکشنبه متهم دشمن “تبلیغ” از تلاش برای منصرف کردن مردم از رای دادن با تقویت تهدید coronavirus.

“خود را در رسانه ها نیست چشم پوشی از کوچک ترین فرصت برای دلسرد کردن مردم و توسل به بهانه بیماری و ویروس,” او گفت: در سخنان از دفتر خود در تهران است.

در آستانه رای گیری در ایران, برگ برنده دولت تحریم تعدادی از مقامات انتخاباتی از جمله 92 ساله روحانی که ریاست شورای نگهبان که دامپزشکان نامزدها. وزیر خارجه آمریکا, Mike Pompeo ناودان انتخابات به عنوان یک “شم.”

نزدیک به 58 میلیون ایرانیان خارج از جمعیت بیش از 80 میلیون واجد شرایط برای رای دادن. بیش از 24 میلیون رای دادند. تقریبا نیمی یا 48%, زن بودند.

تلویزیون دولتی گفت که سابق شهردار تهران محمد باقر باقر قالیباف یک مدعی برای این پست از مجلس سخنران بود بالا برنده در پایتخت با بیش از 1.2 میلیون رای.

رای گیری صورت گرفت که نگرانی بیش از این ویروس شروع به گسترش به افزایش است.

Coronavirus خوشه در ایران و همچنین در ایتالیا و کره جنوبی می تواند سیگنال جدی مرحله جدید در گسترش جهانی ویروس.

شروع پنج شنبه, مدارس تعطیل شد, در تهران و در 10 استان برای حداقل دو روز برای جلوگیری از گسترش ویروس. مقامات را متوقف کرده اند و طرفداران از حضور در مسابقات فوتبال و بسته سینما و مکانهای دیگر در سراسر کشور تا روز جمعه. دانشگاه تهران نیز به حالت تعلیق در کلاس ها و توقیف آن خوابگاه.

ماسک های عفونی و دستکش های پلاستیکی تبدیل شده اند کمیاب و یا قیمت ها افزایش یافت و در بسیاری از فروشگاه های مواد مخدر در پایتخت با توجه به تقاضای بالا.

ایران در حال حاضر رو به انزوای اقتصادی و دیپلماتیک با واشنگتن است. ویروس تهدید به منزوی کردن ایران و حتی بیشتر با برخی از کشورها در حال حاضر محرومیت شهروندان خود را از سفر وجود دارد.

آلوده مسافران از ایران کشف شده در لبنان و کانادا است. عراق و عربستان سعودی و کویت را به طور موثر محروم ایرانیان از ورود تأثیر هزاران نفر از زائران مذهبی و بازرگانان. ترکیه روز یکشنبه گفت این امر نزدیک مرز خود را با ایران و توقف همه پروازها از همسایه شرقی خود را.

روز یکشنبه با وزیر خارجه ایران محمد جواد ظریف شوخی در مورد دست دادن با خود را از سفر به اتریش همتای الکساندر Schallenberg و به خبرنگاران گفت: “ما باید به لرزش دست در دست آنها نگران نباشید من اصلا coronavirus.”

در دیدار با وزیر خارجه اتریش روحانی کنایه آمیز است که تحریم های ایالات متحده در ایران “هستند مانند کروناویروس” باعث ترس بیشتر از واقعیت, خبرگزاری رسمی ایرنا گزارش شده است. او خواست اروپا برای مقاومت در برابر آمریکا فشار است.

Schallenberg است که در تهران میان تلاشهای کشورهای اروپایی برای زنده نگه داشتن ایران از توافق هسته ای ایران با قدرت های جهانی. تنش های منطقه ای باید به طور پیوسته افزایش یافته است پس از ایالات متحده در خارج از این نقطه عطفی در مقابله.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im