توسط استیو مردم THOMAS BEAUMONT و الکساندرا JAFFE

DES MOINES, آیووا (AP) — آیووا دموکرات به رهبری نسبت حزبی مراکز اواخر دوشنبه برای تصمیم گیری باز مسابقه در سال 2020 ریاست جمهوری ابتدایی فصل آوردن امکان جدید شفافیت به یک میدان است که هنوز امکانات نزدیک به یک دوجین کاخ سفید مدعی رقابت برای این شانس را به رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

در ساعت قبل از شب قفقاز, c andidates به آخرین لحظه پپ مذاکرات و رزین در حالی که صدها نفر از داوطلبان فشرده در سطح ایالت . روز پایان دهها هزار نفر از دموکرات ها بودند که با حضور در مراکز اجتماعی دبیرستان ورزشگاه و بیش از 1600 دیگر حزبی مکان در والاتر از بیش از 50 مسابقه که به آشکار شدن بیش از پنج ماه است. این قفقاز ارائه خواهد شد اولین حکم است که بهترین موقعیت را در مغلوب ساختن پیشی جستن آنها دموکراتیک رای دهندگان به این ضرب و شتم قرار می گیرند.

لحظه ای ضخیم است با وعده برای حزب دموکرات که کشف و ضبط شده است عمده دستاوردهای متحده پس از مغلوب ساختن پیشی جستن برنده کاخ سفید در سال 2016. اما به جای خوش بینی یک ابر عدم قطعیت و تعمیق intraparty خشم آویزان بیش از روز دوشنبه انتخابات

“من کسی است که می تواند جلو و حزب ما با هم” ماساچوست ایالت الیزابت وارن گفت: حامیان در یک تماس تلفنی نشان می دهد رقبای او نمی تواند. “من کسی است که رفتن به جلو و همه ما در به ما ایده هایی که همه ما می تواند اجرا بر روی. کسی که می گوید هر دو الهام بخش و شمول.”

نظرسنجی ها نشان می دهد که ایالت ورمونت برنی ساندرز ممکن است باریک منجر شود اما هر یک از این چهار نامزد — ساندرز سابق معاون رئیس جمهور جو بایدن وارن و سابق South Bend, ایندیانا, شهردار پیت Buttigieg — می تواند نمره یک پیروزی در آیوا را غیر قابل پیش بینی و دمدمی انجمن سیستم به عنوان سازمان دهندگان آماده برای رکورد مشارکت مردم است. سناتور. ctq که نشان دهنده همسایه مینه سوتا نیز مدعی حرکت در حالی که خارجی نامزدها از جمله کارآفرین اندرو یانگ میلیاردر فعال تام Steyer و هاوایی در کنگره Tulsi Gabbard می تواند عوامل است.

“اگر کسی به شما می گوید که آنها می دانند که چه کسی به نفع خود یا آنها رو زمزمه از خدا و یا آنها دیوانه چون هیچ کس نمی داند گفت:” Deidre DeJear که اعلام حمایت وارن در روز دوشنبه و اولین زن برنده ایالت اولیه در آیووا.

ظهر شنبه یک تعداد انگشت شماری از ماهواره قفقاز در حال حاضر گرفته شده place_some هزاران مایل دور از آیووا. در گلاسکو اسکاتلند ساندرز دریافت بیشترین حمایت از 19 جلسه را برانگیخت که حضور داشتند در حالی که وارن در آمد دوم و Buttigieg سوم شد. دیگر نامزدها بودند قابل دوام.

اما حوزه قفقاز هستند نسبتا کوچک بخشی از results_some 200,000 مردم آیووا نمایندگان شان در حال انتظار برای شرکت در این رویداد.

چهار سناتور در زمینه سمت چپ آیووا اواخر یکشنبه به بازگشت به آمریکا در کنگره برای مغلوب ساختن پیشی جستن استیضاح محاکمه اما آنچه را که آنها می تواند به نگه داشتن مبارزات خود را از واشنگتن است. در حالی که وارن برگزار تلفن تاون هال Klobuchar است و به نظر می رسد در یک کرباس راه اندازی در Des Moines.

سه باقی مانده نامزدها — بایدن Buttigieg و یانگ — revved حامیان در کمپین دفاتر در سراسر Des Moines.

در حومه شهر Des Moines, Buttigieg تحویل حدود 100 داوطلب آخرین شات از تشویق قبل از آنها پا به لرز به دست کشیدن بر روی درب برای او در اطراف ظهر دوشنبه.

“ما دقیقا همان جایی که ما باید به مبهوت سیاسی جهان,” او گفت: اشتعال سلامتی برای 38 ساله سابق متوسط-شهردار بود که یک ستاره از یک سال پیش است و در حال حاضر در میان نامزدهای بالا.

در ضمن بایدن و همسرش جیل تحویل پیتزا دوشنبه به چند ده داوطلبان کار گوشی در جنوب Des Moines زمینه ،

“من احساس می کنم خوب,” او گفت: به عنوان او راه می رفت در ورزشی خود را امضا عینک آفتابی هوانورد.

او را متوقف کوتاه از پیش بینی پیروزی. “من امیدوارم که او وقتی پرسید که آیا او می خواهم برنده قفقاز.

آیووا ارائه می دهد فقط درصد کوچکی از نمایندگان مورد نیاز برای برنده شدن نامزدی اما نقش یک آستین ، نقش مهمی در حذف زمینه های اولیه. ضعیف نشان دادن در آیووا می تواند پیشتاز جمع آوری کمک های مالی به سرعت و پشتیبانی در بعد متحده رسید در حالی که قوی نتیجه می تواند یک نامزد بسیار مورد نیاز حرکت است.

گذشته چندین دموکرات که برنده آیووا قفقاز رفت و در مبارزات این حزب نامزدی.

2020 مبارزه با بازی های برگزار شده است بیش از هزاران حواس او را پرت به خصوص دموکرات کنگره با فشار به استیضاح مغلوب ساختن پیشی جستن است که اغلب تحت الشعاع قرار اولیه و به طور موثر دوخته چند نامزد پیشرو به واشنگتن در اوج اوایل مبارزات انتخاباتی شود. حتی در جلسه روز ساندرز وارن و Klobuchar شد و انتظار می رود به صرف چند ساعت در کاپیتول هیل برای استیضاح مربوط به کسب و کار.

در ضمن ultrabillionaire مایک بلومبرگ ، شهردار سابق شهر نیویورک در حال اجرا است به موازات مبارزات انتخاباتی است که نادیده آیووا به عنوان او آماده برای حمله با چنگال در هر درک نقاط ضعف در این زمینه آمده مارس.

این ترکیبی از عجایب از جمله قوانین جدید برای گزارش در حال حاضر پیچیده حزبی نتایج در حال ساخت نسبت به آنچه می تواند یک تیره آیووا آخر قبل از مسابقه محور به سرعت به نیوهمپشایر که رای فقط هشت روز بعد ،

با قطعیت می آید فرصت را برای برخی از مبارزات.

داشتن پیش بینی پیروزی چندین بار در هفته های اخیر بایدن تیم به دنبال تطهیر اهمیت آیووا kick-off مسابقه روز قبل از رای گیری آغاز شد و در میان مداوم نشانه هایی که 77 ساله و مادام العمر سیاستمدار بود و در تلاش برای جمع آوری پول و یا ایجاد هیجان در زمین است.

بایدن مشاور ارشد Symone ساندرز گفت: این کمپین مشاهده آیووا “به عنوان آغاز و نه پایان” اولیه روند.

“این امر می تواند یک ناخالص اشتباه در بخشی از خبرنگاران رای دهندگان و یا هر کس دیگری را به نمایش هر چه اتفاق می افتد در روز دوشنبه — ما فکر می کنم آن را برای رفتن به نزدیک — اما مشاهده آنچه اتفاق می افتد به عنوان پایان و نه به اعتبار و فضا برای, نیوهمشایر, نوادا و کارولینای جنوبی” او گفت: از سه متحده بعدی در تقویم اصلی.

تن قابل ملاحظه بود بیشتر خوش برای ساندرز’ کمپین است که بارها و بارها پیش بینی پیروزی و معتقد است که او را در حال اجرا حتی قوی تر در نیوهمپشایر. که با وجود به طور فزاینده ای آوازی نگرانی از ایجاد فکر دموکرات ها که از ترس به خود توصیف دموکراتیک سوسیالیستی مبارزه را در برابر تهمت و آن را مشکل تر برای دموکرات ها به پیروزی دیگر انتخابات این سقوط.

گرم شعارهای تأکید خطرناک شکاف بین ساندرز’ پرشور حامیان و جناح دیگر از دموکرات ها که درگیر در روزهای اخیر اما باید در پیدا کردن یک راه برای متحد کردن آنها باید امید به شکست مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه نوامبر.

جو Trippi مبارزات انتخاباتی مدیر 2004 نامزد انتخابات ریاست جمهوری Howard Dean, پیشنهاد که ساندرز ممکن است به اوج خود رسید و بیش از حد به زودی مجبور برخی از رای دهندگان به دنبال یک کمتر بحث برانگیز پرچمدار.

“وجود دارد بسیاری از دلایل این چیزی که حرکت می کند در پایان” Trippi پیش بینی کرد. “من فکر می کنم برنی رفتن به منجر که واقعا در نوع تخريبي چیزی است که رفتن به بسیاری از مردم نگاه کنید که آنها چه کسانی هستند.”

حزب جدید قوانین ممکن است به بیش از یک نامزد یک فرصت برای ادعای پیروزی حتی اگر آنها نمی, رسمی برنده است.

برای اولین بار آیووا حزب دموکرات را گزارش سه مجموعه از نتایج را در پایان شب: برگه از “تراز اول” از caucusgoers خود را “نهایی تراز” و تعداد هيئت دولت معادل هر نامزد دریافت می کند. هیچ تضمینی وجود ندارد که هر سه را نشان می دهد همان برنده است.

آسوشیتد پرس اعلام خواهد شد و برنده بر اساس تعداد نمایندگان ایالت هر نامزد برنده است که استاندارد و سنتی.

در حالی که ساندرز و بایدن مرکزی آمار و ارقام در این مسابقه وارن و Buttigieg در حال مبارزه برای اثبات آنها می توانند جمع آوری ائتلاف مورد نیاز برای برنده شدن در این نامزدی به عنوان به خوبی.

وارن که تکیه به وضعیت او به عنوان یکی از تنها زن نامزد در هفته های اخیر ارائه شد مهد کودک رایگان برای رای دهندگان در برخی از انجمن مکان به عنوان مبارزات انتخاباتی خود را با استفاده از هر ابزار در دسترس — حتی برنامه های آنلاین دوستیابی به دادگاه حامیان.

اگر چه بیشتر مورد توجه خواهد بود و دموکرات ها و جمهوریخواهان را نیز نگه قفقاز روز دوشنبه. با هیچ رقیب جدی برای مغلوب ساختن پیشی جستن و مقدار زیادی از پول برای سوزاندن او گشتند تیم امید به استفاده از رای گیری در اوایل متحده به عنوان یک آزمون برای اجرای آن سازماندهی دلاوری و برای افزایش هیجان برای رئیس جمهور سقوط مبارزات انتخاباتی. مغلوب ساختن پیشی جستن برگزار شد تجمع در آیووا در هفته گذشته و اعزام عملیاتی را به دولت جلوتر از روز دوشنبه رای دادن.

___

گرفتن تا در سال 2020 انتخابات با AP کارشناسان ما هفتگی سیاست پادکست “زمین بازی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.rushrtco.de