Intentionalist ایجاد یک گواهی هدیه, بازار, برای اقلیت های کسب و کار متعلق به

Leona and Luis at The Station in Beacon Hill are among those using the local gift certificate marketplace.

Leona و لوئیس در ایستگاه در بیکون هیل در میان کسانی که با استفاده از محلی گواهی هدیه بازار. Intentionalist.

دو سال پیش لورا Clise و همسر او کشف یک مشکل است. آن ماه تاریخ سیاه و آنها تا به حال حل و فصل به غذا خوردن در سیاه و سفید متعلق به رستوران; اما آنها مشکل شناسایی هر محله خود را. “ما تا به حال به قصد حمایت از آنها” او به یاد می آورد اما پس از جستجوی آنلاین و درخواست برای توصیه آنها خودشان را در بر داشت در توافق در مورد میزان کار آن زمان: “این مسخره است.”

حمایت

دریافت بلیط خود را برای عشق وحشی Livestream! Dan پاسخ خود را سوزاندن سوالات ارتباط زنده و تمام پول را به شمال غربی برداشت!

و به این ترتیب یک شرکت جدید متولد شد. در این فاصله دو سال دایرکتوری های مختلف از کسب و کار متعلق به فنر (غریبه یکی از خود را در حال حاضر) اما Intentionalist بیش از یک لیست: Clise و تیم او در حال ساخت کل یک پلت فرم که در آن مردم می توانند آنها را برآورده همسایه کسب و کار و حمایت از آنها را با سفارش آنلاین و گواهی هدیه.

“هنگامی که ما برای اولین بار شروع شد من از لحاظ فیزیکی راه رفتن در اطراف محله و راه رفتن به مغازه ها و فروشگاه ها و قابل توجه است تا گفتگو” Clise می گوید. او را نگه داشته باریک تمرکز بر ایجاد یک روابط بین شرکت ها و دیگر کسب و کارهای محلی با تاکید بر لینک شخصی با صاحبان.

در حال حاضر Intentionalist می بالد قابل توجهی دایرکتوری از کسب و کار است که تقاطع با انواع جوامع که همسایگان ممکن است مایل به حمایت از. اما این دایرکتوری Clise می گوید که تنها “فاز یک” Intentionalist. هنگامی که یک لیست از کسب و کار تاسیس شد, او شروع به اضافه کردن یک محتوا تمرکز-ایجاد و برجسته داستان های شخصی در پشت محله کسب و کار. برای مثال “چگونه صاحب, حرکت تند و سریع زیستن رشد در منطقه مرکزی او سقوط در عشق با پخت و پز چون پدر خود را به عنوان یک دربان در Westin و او را به Pike Place Market پس از کار.”

با تمام عدم قطعیت در مورد زمانی که آن را بی خطر به ترک خانه و یا بیرون رفتن برای غذا خوردن است و حتی یک اولویت در حال حاضر Intentionalist را “برنامه قاتل” می تواند محلی آن کارت هدیه بازار.

“یکی از چیزهایی که ما متوجه شده به عنوان کسب و کار شد و درد و رنج در طول همه گیر” Clise می گوید: “فراتر از فراخوان به اقدام در اطراف takeout و تحویل بعد از تماس به عمل به نظر می رسید به اطراف حمایت از کسب و کار کوچک با خرید یک کارت هدیه.”

به عنوان او صحبت می کند او می رسد به صورت توده ای از گواهینامه های روی میز در کنار او و آن را نگه می دارد تا.

“این را بررسی کنید این است که یک گواهی هدیه برای شب نور سالن ناخن در والینگفورد. او مجبور نیست یک بازار آنلاین برای فروش آن گواهی هدیه به مشتریان آینده نگر شده است و او تعطیل برای ماه” Clise می گوید. “ما قادر به راه اندازی در آنلاین ما گواهی هدیه بازار است.”

یکی دیگر از کسب و کار در حال حاضر فروش گواهی آنلاین: سروهای لبنان در تو منطقه. “هنگامی که UW تعطیل آنها از دست همه از پا ترافیک برای کسب و کار خود می گوید:” Clise. “آنها در انجام هر آنلاین تحویل… و به دلیل پلت فرم ما آنها قادر به فروش به اندازه کافی گواهی هدیه برای اجاره در ماه گذشته.”

پشتیبانی غریبه

Intentionalist را takeout و تحویل دایرکتوری همچنین اجازه می دهد تا مشتریان برای سفارش غذا به طور مستقیم از کسب و کار به جای رفتن را از طریق خدمات شخص ثالث که تحمیل هزینه های طاقت فرسا در هر دو رستوران و تحویل کارگران است. در مقابل Intentionalist صفر است-هزینه و Clise می گوید که این پلت فرم را همیشه رایگان برای کسب و کار برای پیوستن به. (برخی از هزینه های برای شرکت در این برنامه کارت هدیه.)

به طوری که برای پرداخت این همه ؟ “ما شده اند آهسته و تاکید بر کسب درآمد” Clise می پذیرد. “ما تا به حال محدود حمایت شرکت های بزرگ در اطراف مطالب” مانند یک پراید تصویری سری اسپانسر شده از طرف سیاتل خدمات عمومی. اخیرا با آنها کار کرده ام با شرکت های بزرگ برای ایجاد سرپرستی راهنماهای برای جلسات بزرگ و حوادث.

“در حال حاضر این شاید توضیح واضحات,” Clise می گوید: “اما مردمی هستند واقعا در پیدا کردن تمرکز و حمایت از سیاه و سفید متعلق به کسب و کار است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de