به جای دیگری دردار جامعه پورتر در مرتع پرورش احشام و چتسورث دریافت 257 هکتار از حفظ فضای باز

Category: لاس واگاس دیلی نیوز No comments

آن را یک بار میله میله برای تبدیل شدن به دیگری حومه جامعه دردار با نام روستایی در شمال می رسد پورتر در مرتع پرورش احشام و چتسورث.

اما در روز جمعه وجود دارد شکی نیست که 257 هکتار نوار تپه در نزدیکی آلیسو دره ذخیره سازی گاز تاسیسات باقی می ماند آنچه در آن شده است — خانه اوکس شیر کوه از جنوب کشف owla و دیگر گیاهان و جانوران است.

مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

یک برکت و رحمت مراسم توسط Tataviam قبیله مشخص شده به مناسبت, یک تعهد جدید پارک با حضور دولت و مقامات شهرستان که تا به حال هم مخلوط منابع خود را به خرید ملک در ماه نوامبر گذشته از یک توسعه دهنده است که می خواستم برای ساخت یک جامعه دردار از 188 خانه های لوکس در آن زمین.

توسعه مسکن بود به نام پنهان Creeks املاک. در حال حاضر نام پنهان Creeks است که استفاده می شود برای اشاره به تازه تاسیس پارک در یک unincorporated بخشی از پورتر در مرتع پرورش احشام در Browns دره جاده شمال از 118 آزادراه در دسوتو خیابان.

 • مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. سخنرانان شامل پل Edelman, کوه, تفریح و حفاظت از اقتدار Joseph T. Edmiston, مدیر اجرایی, کوه های سانتا مونیکا Conservancy, Craig Campbell, Starwood زمین مشاوران رودی ارتگا جونیور قبیله ای رئیس جمهور فرناندو Tataviam گروه از ماموریت سرخپوستان ایرما Munoz, صندلی, کوه های سانتا مونیکا و محافظت از جان Donnelly, مدیر اجرایی, کالیفرنیا حفاظت از حیات وحش مدیره کاترین Barger لس آنجلس سرپرست منطقه 5 و هنری استرن ایالتی کالیفرنیا سناتور, 27th منطقه. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • یک Tataviam برکت داده شد توسط آلن Salazar. مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • صدا

  گالری خواهد شد درثانیه

 • یک Tataviam برکت و آهنگ داده شد توسط رودی ارتگا جونیور, Alan سالازار و علامت Villasenor. مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • یک زن و شوهر نگاهی به نقشه های منطقه قبل از مراسم. مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • کاترین Barger, لس آنجلس, سرپرست, 5th منطقه در حال سخنرانی در این مراسم است. مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • هنری استرن ایالتی کالیفرنیا سناتور, 27th منطقه در حال سخنرانی در این مراسم است. مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. سخنرانان شامل Joseph T. Edmiston, مدیر اجرایی, کوه های سانتا مونیکا و محافظت از رودی ارتگا جونیور قبیله ای رئیس جمهور فرناندو Tataviam گروه از ماموریت سرخپوستان ایرما Munoz, صندلی, کوه های سانتا مونیکا و محافظت از جان Donnelly, مدیر اجرایی, کالیفرنیا حفاظت از حیات وحش مدیره کاترین Barger لس آنجلس سرپرست منطقه 5 و هنری استرن ایالتی کالیفرنیا سناتور, 27th منطقه. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • درنده رشد می کند در کنار یک دنباله. مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

 • مراسم بریدن روبان در جمعه 22 فوریه سال 2020 به طور رسمی افتتاح 257 هکتار $6.7 میلیون پنهان Creeks پارک در چتسورث تپه. فضای واقع در Browns دره جاده بالای 118 آزادراه در دسوتو خیابان. (عکس توسط دین Musgrove, Los Angeles Daily News/SCNG)

آن می پیوندد 11,000 هکتار از فضای باز نیز تحت مراقبت و در اختیار داشتن کوه و تفریح قدرت حفاظت از. پنهان Creeks زمین متعلق به سانتا سوزانا تصویب intermountain محدوده زیستگاه پیوندی که متصل به سیمی تپه به سانتا سوزانا کوه با توجه به دولت است.

تلاش برای حفظ زمین شده است بیش از یک دهه در ساخت اما $6.7 میلیون معامله خرید شد و در نهایت رخ داد فقط یک ماه پس از Saddleridge آتش بود شتافت خونتان نزدیک به ذخیره سازی گاز طبیعی که تا به حال تجربه یک ماه طولانی نشت در سال 2015 و چند جوامع دردار در پورتر در مرتع پرورش احشام برخی هنوز هم تحت ساخت و ساز.

این شهرستان پرداخت 1.6 میلیون دلار دولت پا $4.9 میلیون و MRCA و کوه های سانتا مونیکا محافظت قرار داده است در $200,000 برای خرید زمین است.

دولت ایالت هنری استرن که در دست جمعه به مناسبت افتتاح این پارک گفت: در ماه نوامبر گذشته که در فضای باز خواهد بود “اطمینان حاصل شود که ما ارزش حیات وحش می تواند گذشتن از یک زمین تشخیص آنها به عنوان خود را.”

“با حفاظت از پنهان Creeks هیئت مدیره (حفاظت از حیات وحش هیئت مدیره) انتخاب کرده است به درمان ما گیاهان و جانوران با توجه آن را سزاوار و مانع بیشتر توسعه شهری در معرض خطر آتش سوزی مناطق” استرن گفت.

شهرستان سرپرست کاترین Barger گفت: در ماه نوامبر گذشته که در شهرستان پارک ها اداره خواهد ساخت دنباله شبکه ها از طریق مخفی Creeks پارک.

پنهان Creeks املاک مسکن پروژه تا به حال طولانی مواجه اپوزیسیون و تلاش برای خرید زمین به طول انجامید و بیش از یک دهه. ژانویه گذشته لس آنجلس اداره برنامه ریزی شهرستان با دریافت حدود 150 نامه بر روی این پروژه. یک Facebook صفحه به نام “شهروندان در برابر پنهان Creeks توسعه” تا به حال به دست آورد 155 “را دوست دارد.” و گروه های زیست محیطی از جمله سانتا سوزانا پارک کوهستان انجمن باشگاه سیرا و نجات پورتر در مرتع پرورش احشام — مخالف توسعه است.

شهرستان, اخبار, خدمات کمک به این داستان.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>