Inslee باید ارسال واشنگتن گارد ملی باید به Yakima برای قفل کردن که خطرناک کلانتر

Boots on Yakima?

در مه 31, رژیم صهیونیستی. جی Inslee فعال واشنگتن گارد ملی “در پاسخ به گسترش مخرب تظاهرات و غارت در واشنگتن است.” در مجموع 600 غیر مسلح نیروهای نظامی به نقاط مهم در سیاتل و Bellevue. سربازان ارائه یک دیوار از بدن برای افسران پلیس ضد شورش. در کسانی که در قدرت هدر رفته هیچ زمان نمایش اقتدار دولت به معترضان.

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

در حال حاضر اجازه دهید ‘ پرش شش هفته در زمان و 130 مایل در فضا و زمین در وسط شهرستان Yakima. این منطقه که در مرحله 1 از بازگشایی اقتصاد آن شده است ضربه های سخت و کشنده COVID-19. در ژوئن 27, شهرستان اضافه شده 88 موارد به کل از بیش از 7000 موارد است. (پادشاه شهرستان است که 2 میلیون نفر بیشتر از شهرستان Yakima, گزارش 51 موارد جدید در ژوئن 27.)

در ژوئن 26, رژیم صهیونیستی. جی Inslee را برای همه در دولت به پوشیدن ماسک در اماکن عمومی و اجتماعی که در آن فاصله نمی توان نگهداری فعال شد. از آن روز در افرادی که نادیده گرفته شده و یا در برابر رهنمود “می تواند به اتهام بزه در حالی که شهرستان Yakima کسب و کار است که نقض Inslee را اعلام خواهد بود موضوع به یک ناخالص تخطی از قانون است.”

اما حدس بزنید چه ؟ Yakima County Sheriff باب Udell گفت که او نمی خواهد اجرای نظم و سمت چپ آن را به خوب مردم از شهرستان خود را به تصمیم می گیرید اگر آنها با پوشیدن ماسک یا نه. اما چگونه در جهان آیا این کلانتر آمده به باور او تا به حال هیچ انتخاب شده است ؟

در وسط یک بیماری همه گیر که همیشه تهدید به فرار از کنترل ما گستاخ half-wit از یک کلانتر نوشت: این در آزادی مطبوعات: “من از حق فرد برای تعیین سطح ایمنی هر یک از ما را انتخاب عاری از خطر مداخله دولت… من معتقدم که مردم را به انجام کار درست برای خود و خانواده و دوستان و جامعه.” بدیهی است این مرد بدون ترس. او فکر می کند کار خود را و موقعیت امن است. او می گوید همه چیز در مکان های عمومی, با استفاده از, دولتی, مواد است که تنها مناسب برای رستوران یا نوار و یا انبار ، آنچه باید انجام شود با او ؟

پشتیبانی غریبه

با توجه به این خطر واقعی این کلانتر شمار به زندگی انسان و با توجه به چگونه به سرعت Inslee قادر به پاسخ دادن به تظاهرات در سیاتل و و Bellevue, یکی فکر می کنم این وضعیت وخیم در یاکیما خواستار فعال شدن واشنگتن گارد ملی (600 نیروهای خود را انجام خواهد داد) و استقرار خود را به Yakima برای پایان دادن به این کلانتر بی معنی است. اگر دولت هدر رفته هیچ زمان نمایش قدرت خود را به پل معترضان همچنین باید بدون اتلاف زمان قرار دادن نظم سفید کلانترها را در خود جای. آن است که بعد از همه Inslee کار برای حفاظت از زندگی از واشنگتن است. اما چگونه می تواند او انجام کار خود را به طور موثر اگر این و آن سفید کلانتر فکر می کند او فقط می توانید را تشکیل می دهند قوانین و نادیده گرفتن دستورات اجرایی?


به روز رسانی:
معلوم Inslee can’t do a dame چیزی که در مورد این و دیگر نافرمان کلانترها در واشنگتن است. او هیچ مستقیم قدرت به اجرا درآوردن ماسک صورت فرمان. خواه کلانتر در یاکیما می توانید چشم پوشی Inslee چون فرماندار می تواند تنها عمل بر یک درخواست رسمی است که او چیزی شدید به نظم و صرفه جویی در زندگی در یاکیما. این خنده دار چگونه آن را بسیار آسان برای تماس با گارد ملی در زندگی توجه به معترضان اما به سادگی غیر ممکن است به انجام هر کاری وقتی که می آید به ضد ماسک صورت ضد اجتماعی فاصله مقامات.

این پست به روز شده در 4:37.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

آهنگ پیشواز همراه اول