Inslee تشریح اجرای اقدامات برای “ماندن صفحه اصلی” سفارش

Washington State Governor Jay Inslee.

فرماندار Inslee همچنین گفت که او “شوکه” توسط رئیس جمهور تهمت و ادعا می کنند که تست مشکلات هستند چیزی از گذشته است. کارن Ducey / گتی ایماژ

اولین اقدام فرمانداری واقعیت را بررسی کنید: به عنوان او بسته کردن یک کنفرانس مطبوعاتی در المپیا امروز واشنگتن فرماندار جی Inslee گفت که او “شوکه” به گوش رئیس جمهور تهمت بگویید آمریکایی فرمانداران که coronavirus تست مشکلات هستند چیزی از گذشته است.

“کاخ سفید به خوبی می داند که در مورد این از جان گذشته نیاز برای تست کیت” Inslee گفت.

او به نظر در پایان یک رویداد که در غیر این صورت متمرکز در اجرای این اجتماعی دولت سوريه قوانین که Inslee اشاره کرد در حال تولید نتایج خوب در منطقه سیاتل است.

اما Inslee هشدار داد در دسترس تست در ایالت واشنگتن در حال حاضر نشان می دهد در مورد شماره جدید کروناویروس عفونت در بیشتر مناطق روستایی که در آن فرماندار ترس برخی از مردم نیست اجتماعی فاصله قوانین به طور جدی چرا که آنها هنوز از نزدیک دیده آسیب و مرگ COVID-19 می شود.

“اما آن را در حال آمدن است” Inslee گفت. “این در حال آمدن است و مردم نیاز به درک که.”

تعداد عفونت های جدید در برخی از مناطق روستایی شهرستان Inslee امروز گزارش داد “دو تا سه برابر بالاتر از آنچه ما با تجربه در هفته قبل. آن است که بسیار نگران کننده ای به ما رک و پوست کنده.”

بسیار واقعی بالقوه برای coronavirus نقاط داغ برای توسعه در خارج از شهرستان است یک یادآوری Inslee گفت که واشنگتن باید به دنبال او “در خانه بمانند سالم” سفارش.

و اگر آنها نمی?

Inslee گفت: هشدارهای خواهد بود که اولین مرحله است که متخلفان که باقی بماند می تواند به عنوان آخرین چاره در صورت اتهام و دادگاه تاریخ اگر آنها نمی دید غیر ضروری کسب و کار را غیر ضروری در سفرهای دولت جاده و رها گروه تجمعات.

او سپس بیرون آورده دادستان کل باب فرگوسن و دولت در اجرای قانون رهبران به توضیح این همه در جزئیات بیشتر و فرگوسن چراغ خاموش با انعکاس فرماندار امید “100 درصد داوطلبانه انطباق است.”

فرگوسن گفت: او نمی خواهید به استفاده از قدرت خود را در برابر مردم از موازین اجتماعی فاصله قوانین “اما اگر لازم باشد من خواهد شد. دلیل آن ساده است. زندگی به معنای واقعی کلمه بر روی آن بستگی دارد.”

AG را به نظر می رسد با تمرکز بر اجرای فرماندار بسته شدن غیر ضروری کسب و کار که به پایان فرگوسن خواهد شد و اولین شماره نامه هشدار به دولت کسب و کار است که باز زمانی که آنها نباید و سپس در صورت لزوم به دنبال اتهامات عنوان شده علیه.

فرگوسن هشدار داد که غیر ضروری کسب و کار است که موفق به بستن در حال به خطر انداختن بهداشت عمومی به طور بالقوه درگیر شدن در ناعادلانه شیوه کار و احتمالا در حال اجرا گرفتار از رقابت ناعادلانه قوانین بیش از حد.

Inslee خواسته است که مردم به دنبال گزارش متخلفان نمی 911 تماس بگیرید اما به جای استفاده از این فرم آنلاین.

فرگوسن افزود که دفتر او بوده است شنیدن شکایات در مورد برخی از صاحبخانه ها “خلاق شدن” در تلاش برای فشار به مردم را از اجاره به رغم فرماندار 30 روز مهلت قانونی برای اخراج.

“قرار دادن خانواده در خیابان در طول این اضطراری برای بهداشت عمومی درست نیست” فرگوسن گفت. “ما نمی توانیم به مردمی بودن بیرون کردند در حالی که این توقف در محل است. بد است برای همه سلامت.”

بنابراین AG تشویق مردم رو اخراج طریق “خلاق” به معنی و یا در غیر این صورت به تماس با دفتر خود را. او وعده داده شده به کارکنان خود را دنبال کنید تا به اطمینان حاصل شود هر دو نامه “و به قصد” از فرماندار توقف اجرا شده است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

قانون اجرای رهبران خود را برای بخش صدا ندارد مانند آنها آماده سازی خود برای بازداشت دسته جمعی. اما یک رئیس پلیس محلی ساخته شده روشن است که مردم نباید اشتباه درخواست های خود را برای رعایت داوطلبانه به این معنی است که رعایت اختیاری است.

Inslee تکرار شده است که واشنگتن در حال رایگان برای رفتن به خارج برای هوای تازه و ورزش تا زمانی که آنها نگه داشتن فاصله مناسب از دیگران است. او همچنین گفت: افراد مجاز به رانندگی به فروشگاه های مواد غذایی و تجهیزات پزشکی مورد نیاز برای سفر.

اما برای دیگر شاید بیشتر بیهوده و بیمعنی گردش Inslee پیشنهاد مردم “نوار یک عکس از یک پرستار” به داشبورد خود را در نظر بگیرید که چگونه overworked و در معرض خطر خط مقدم بهداشت و درمان کارگران در حال حاضر به دلیل coronavirus را ادامه داده و گسترش “و واقعا به خودتان می گویید” آیا این سفر واقعا لازم است؟'”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im